Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Moje lato na zdjęciach

Moje lato na zdjęciach

Urlop spędzony w Polsce jest zdecydowanie różnorodny. Pozwól zabrać się na krótką wycieczkę po kilku interesujących miejscach w Polsce i poznaj nasze top 3 miejsc na relaks i odpoczynek w tym pięknym i słonecznym czasie.

Moje lato na zdjęciach

Jeśli kochasz słuchać szumu morza, dotykać stopą nagrzanego słońcem piasku i smakować ryb to możesz udać się nad piękny i wyjątkowy Bałtyk. Nadmorski klimat pozwala odpocząć oraz odciąć się od codzienności. Pomorze jest również terenem, które na pozór dobrze znamy, ale tak naprawdę jeszcze wiele można tam odkryć. Piękny zakątek plaży, który odnajdziesz dopiero po spacerze brzegiem morza to tylko jedna z niezwykłych perełek nad Bałtykiem.

Satysfakcja po zdobyciu szczytu górskiego nie może równać się z niczym innym! Wspinaczka, dzięki której masz możliwość zobaczyć te zapierające dech w piersiach widoki, jest wciągająca i zawsze chce się więcej. Jednak wizyta w polskich górach to nie tylko wspinaczka, ale także możliwość skosztowania pysznych moskoli oraz oscypka grillowanego z żurawiną, które przypominają o wspólnych wakacjach z rodzicami w dzieciństwie, a także spacer malowniczymi i pełnymi regionalnej kultury Krupówkami.

Do tego zdjęcia fotograf Hauke ​​Dressler umieścił komentarz: „Wspiąłem się na górę z dala od drogi. Pozwoliłem Bulli jeździć tam i z powrotem. Ważne jest, aby wybrać punkt widzenia w taki sposób, aby można pokazać wszystkie „elementy” - ulicę, furgonetkę, las, góry - ładnie jedna za drugą ”.

Znasz to przyjemne uczucie, kiedy podmuch orzeźwiającego wiatru w czasie żeglugi lub opalania na plaży w pełnym słońcu muska Cię po twarzy? Możesz tego doświadczyć na malowniczych Mazurach. Jeśli uwielbiasz naturę, to będziesz mógł tam poznać ciekawe połączenie działalności ludzi z przyrodą, a także podziwiać dziko rosnące krzewy i kwiaty. To zdecydowanie miejsce, w którym możesz zapomnieć o szybkim życiu w mieście.

Podwójna strona w fotoksiążce o wycieczce: Po lewej duże kwadratowe zdjęcie z widokiem na górską drogę. Po prawej stronie znajduje się opis stacji - oraz małe zdjęcie przedstawiające dwie osoby przejeżdżające przez most.
Podwójna strona w fotoksiążce o wycieczce: Po lewej duże kwadratowe zdjęcie z widokiem na górską drogę. Po prawej stronie znajduje się opis stacji - oraz małe zdjęcie przedstawiające dwie osoby przejeżdżające przez most.
Historie można opowiadać w CEWE FOTOKSIĄŻCE na różnych poziomach: w blokach tekstu, w podpisach i na samych obrazach.

Kiedy robi się ciemno

Jak projektują profesjonaliści? Jakie pomysły mają blogerzy? Jak mogę jeszcze lepiej korzystać z oprogramowania? Pozwól się zainspirować wyjątkowymi przykładami.