Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Wskazówki projektowe

Pełen miłości gest z osobistymi wspomnieniami

Spraw radość komuś wyjątkowemu prezentem od serca. Może zaprojektujesz Bombonierkę Foto z pralinkami Ferrero lub do samodzielnego wypełnienia z małymi niespodziankami?

Sprawianie przyjemności bliskim osobom daje nam tak wiele radości. Walentynki, rocznica ślubu, imieniny to świetny moment, aby podarować partnerowi spersonalizowany upominek, dzięki któremu na jego twarzy pojawi się uśmiech i błysk w oku. Świetnym pomysłem jest podarowanie Bombonierki Foto z pralinkami Ferrero lub do samodzielnego wypełnienia. Możesz zaprojektować ją online lub w programie projektowym CEWE Fotoświat. A może chciałbyś dodać ciekawy szablon, clipart lub ramkę nawiązujące do Waszej miłości? Te elementy dodadzą jeszcze więcej osobistych akcentów.

Potrzebujesz inspiracji? Poznaj kilka naszych propozycji i podaruj prezent od serca Twojej ukochanej osobie!

Na stole leży zamknięta Bombonierka Foto z pralinkami Ferrero ze zdjęciem. Fotografię pary można zobaczyć w passe-partout serca. Obok pudełka są kwiaty i rogaliki.

Zdjęcie umieszczone w sercu

Do każdej naszej Bombonierki Foto dodajemy białe etui z passe-partout w kształcie serca. Możesz użyć wycięcia, aby podkreślić Twoje romantyczne zdjęcie. Idealnie sprawdzi się fotografia z Wami w roli głównej na tle pięknego krajobrazu.

Dłoń otwiera pudełko ze zdjęciem. Na pokrywie widać zdjęcie pary. Obraz jest otoczony wzorem z napisem „Ty i ja”.

Symbol miłości na wieczku

Warto wykorzystać ciekawe ramki, aby skupić uwagę na fotografii, która przywołuje tak wiele wspaniałych chwil i emocji. Napis podkreśla Waszą miłość i piękną więź i delikatnie ozdabia całość, nadając całemu projektowi lekkiej formy.

Ciekawa wiadomość

Wyjątkowy prezent od serca wywołuje wiele emocji. Jeśli chcesz, aby towarzyszyły Wam w czasie rozpakowywania upominku, możesz w wycięciu na serce umieścić słodką wiadomość pełną miłości - "Kocham Cię", "Uwielbiam Twój śmiech", "Jestem z Tobą szczęśliwy". Możesz użyć elementów tekstowych i clipartów, aby dodać ją do Twojego projektu.

Zamknięte pudełko na prezent ze zdjęciem leży na sofie. Możesz zobaczyć parę i słowa „Ulubiony mężczyzna”. Obok jest bukiet róż.

Efekt wow

Gdy tylko Twój partner zdejmie białe etui, zobaczy całe zdjęcie, które na pewno przypomni mu o niejednej udanej randce z Tobą. Warto zadbać o spójność kolorystyczną między clipartami, a fotografią, Upewnij się, że tło zapewnia wystarczający kontrast z tekstem, aby był on łatwy do odczytania.

Słodkie i kreatywne wnętrze

Duże zdjęcie na wieczku Bombonierki wygląda pięknie. Jednak, aby urozmaicić projekt możesz w ciekawy sposób zaprojektować jej wnętrze. Zainspiruj się naszymi pomysłami:

Dłoń trzyma Bombonierkę Foto z pralinkami Ferrero. Wewnątrz można zobaczyć kolaż kilku zdjęć.
Pokaż swoje najpiękniejsze chwile w kolażu na wewnętrznej stronie Bombonierki Foto z pralinkami Ferrero

Macie tak wiele pięknych wspólnych wspomnień, do których wracacie z przyjemnością. Może pokażesz je na dziewięciu małych zdjęciach, które stworzą romantyczny kolaż z Waszymi ulubionymi chwilami? Warto dodać tekst i clipart do jednego z kafelków oraz krótki osobisty tekst.

Bombonierka Foto z pralinkami Ferrero leże na sofie. Obok umieszczono bukiet róż.
Deszcz czerwonych serc - może zaprojektujesz wnętrze za pomocą clipartów związanych z miłością

Wnętrze pudełka można również zaprojektować używając zdjęć oraz tekstu. Pokaż, jak bardzo zależy Ci na partnerze i jak bardzo go kochasz. Świetnym pomysłem jest napisanie romantycznej wiadomości. Możesz postawić na cliparty w kształcie serca, które idealnie pasują do passe-partout i można je łatwo dopasować kolorystycznie do całego projektu.

Dobrej zabawy w czasie projektowania! Podaruj ukochanej osobie prezent od serca.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: współdzielona radość to podwójna radość

W ten sposób zaczniesz swój następny projekt prosto z serca