Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Kreatywna wskazówka: jak stworzyć Wielkanocny klimat w fotoksiążce?

Przepis na idealną Wielkanocną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ? Szczypta klipartów, kilka gramów odpowiedniego tła, a na wierzch jedna lub dwie ramki do zdjęć i gotowe. Zapraszamy do przyjemnego i kreatywnego spędzenia czasu, a także odnalezienie własnej receptury na wyjątkową fotoksiążkę.

Urocze Wielkanocne cliparty

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA może zyskać wiele pięknych i uroczych wielkanocnych i wiosennych elementów, dzięki naszej sekcji clipartów, a w szczególności dzięki kategorii Wielkanoc. Możesz wybierać spośród słodkich napisów, pisanek, kwiatków i króliczków. Te elementy graficzne nadają wyjątkowego radosnego charakteru i pięknie towarzyszą Twoim zdjęciom. Sprawiają również, że na twarzy, szczególnie najmłodszych, pojawia się uśmiech. Kolorowe cliparty znajdziesz w programie projektowym CEWE Fotoświat.

Możesz wybierać również spośród wielu innych kategorii clipartów. Czy oglądałeś już te umieszczone w kategorii miłość lub kwiaty? Na pewno znajdziesz tam odpowiednie elementy, które podkreślą charakter Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, a także dodadzą jej jeszcze więcej osobistych elementów. Możesz również wybrać opcję przeglądania wszystkich clipartów i wybrać te, które najbardziej Ci się podobają. By umieścić je w fotoksiążce, wystarczy przeciągnąć je na daną stronę fotoksiążki. Rozmiar i położenie można następnie zmienić zgodnie z życzeniem za pomocą uchwytów.

Okładka CEWE FOTOKSIĄŻKA, zaprojektowana z rodzinną maską fotograficzną.
Dzięki użyciu maski na dużej rodzinnej fotografii Twoja fotoksiążka zyskuje jeszcze więcej wyjątkowych elementów.

Wyróżnienie zdjęć za pomocą masek

A może chcesz poeksperymentować z maskami i ramkami i nadać Twojej fotoksiążce jeszcze więcej wyjątkowych elementów? W sekcji „Maski i ramki” w programie projektowym CEWE Fotoświat w obszarze wyboru znajdziesz wiele kategorii tematycznych, które ułatwią wyszukiwanie.

Maski błyskawicznie nadadzą Twojemu zdjęciu odświeżony i wiosenny wygląd. Jednymi z naszych klasyków są maski z kategorii rodzina. Wystarczy, że przeciągniesz maskę na wybrane zdjęcie, a pojawi się ono w nowej, ciekawej formie.

Wiosenne tło

Warto uzupełnić Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ tłem, które pasuje do całej opowieści. Kolorowe strony idealnie komponują z Wielkanocą i podkreślają nadejście wiosny, a także radosnych charakter świąt. W naszym przykładzie wybraliśmy tło, które oprócz koloru zielonego oferuje zróżnicowany wzór.

Wskazówka: po znalezieniu ulubionego tła w obszarze wyboru, możesz zastosować je na wszystkich stronach. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy, gdy wskaźnik myszy znajdzie się nad żądanym tłem. Następnie określasz je dla wszystkich stron w fotoksiążce.

Miłego tworzenia!

Pudełko ze zdjęciem z różnymi wzorami na okładkę.
W naszym programie projektowym możesz stworzyć inne ciekawe produkty Wielkanocne z Twoimi zdjęciami - na przykład pudełko.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne