Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Zdjęcia jak z Instaxa - gdzie możesz je wywołać?

Zdjęcia w charakterystycznej, białej ramce.

Zdjęcia wykonywane aparatami natychmiastowymi mają swój ponadczasowy, łatwo rozpoznawalny styl. Czy zdjęcia z efektem jak z Instaxa można otrzymać również gdy fotografuje się aparatem lub telefonem? Odpowiadamy!

Zdjęcia jak z Instaxa - co je wyróżnia?

Fotografia natychmiastowa cieszy się ogromną popularnością i w wielu osobach budzi sentyment i skojarzenia ze stylistyką vintage czy retro. Nie da się ukryć, że właśnie to bezpośrednie nawiązanie i sympatia do minionych lat stoi głównie za popularnością tej techniki fotograficznej. Jeżeli nie korzystacie z aparatu natychmiastowego, a macie ulubione zdjęcia, które świetnie prezentowałyby się wydrukowane zgodnie z konwencją Instaxa, to w CEWE mamy coś dla Ciebie: Zdjęcia Retro!

Zdjęcia Retro – zdjęcia, które zamówisz online

Fotoksiążka dla osiemdziesięciolatków
Idealny pomysł na prezent dla 80-latka? Fotoksiążka!

Zdjęcia Retro (zdjęcia jak z Instaxa) to wydruki na świetnej jakości papierze, nawiązujące bezpośrednio do stylistyki fotografii natychmiastowej. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje ulubione kadry mieszczą się w charakterystycznej, białej ramce. Dodatkowo masz także możliwość zastosowania filtrów kolorystycznych, dzięki którym jeszcze łatwiej uzyskasz klimat jak z Instaxa. Zdjęcia możesz zamówić w trzech pakietach składających się z:

  • 16 zdjęć;
  • 24 zdjęć;
  • 32 zdjęć.

Każdy zestaw instaxowych odbitek mieści się w eleganckim pudełku, które umożliwia bezpieczne przechowywanie.

Pomysły na wydruki

Fotoksiązka ze starymi zdjęciami
Duże fotoksiążki zachowują wyjątkową szczegółowość, umożliwiając cieszenie się różnymi detalami fotografii.

Zdjęcia natychmiastowe to nie tylko fajny styl, ale również świetna zabawa. Możesz wydrukować portrety swoich krewnych i znajomych, a następnie poprosić ich o własnoręczne podpisanie. Gotowe wydruki posiadają wolną przestrzeń pod zdjęciem, którą można także uzupełnić odręczną dedykacją. Zdjęcia w charakterystycznej, białej ramce świetnie prezentują się powieszone na klamerkach i sznurku. W Ten sposób możesz ozdobić ścianę zarówno w sypialni, jak i w korytarzu. Taka girlanda może być także znakomitą ozdobą w trakcie przyjęć – np. urodzinowych – może prezentować jak jubilat zmieniał się przez lata. Ze zdjęciami jak z Instaxa masz cały wachlarz możliwości.

Zaprojektuj zdjęcia w stylu Instaxa, korzystając z gotowej aplikacji

Książka ze zdjęciami dla 80-latka
Fotoksiążka to także prezent dla nowoczesnych 80-latków

Zaprojektowanie zdjęć w stylu Instaxa jest niezwykle proste. Wystarczy wykorzystać aplikację CEWE FOTOŚWIAT (dostępną na urządzenia z systemami Windows, macOS, Linux, iOS i Android), która posiada przyjazne i intuicyjne menu. Oprogramowanie umożliwia nie tylko wybranie odpowiednich zdjęć i dodanie nadrukowanych podpisów, ale również wybranie wzoru na tylnej stronie. Ta cecha daje dużą przewagę nad tradycyjnymi materiałami natychmiastowymi, które mają zawsze ten sam wzór zdefiniowany przez producenta.

Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT posiada dodatkowe funkcje, ułatwiające tworzenie idealnych zdjęć. Przede wszystkim aplikacja informuje, czy dana fotografia będzie wydrukowana w odpowiedniej jakości. Uzależnione jest to od rozdzielczości wgranego pliku. Warto przy tym pamiętać, że wydruki Retro nie wymagają bardzo dużych obrazów, aczkolwiek dobrze jest zawsze dbać o możliwie najwyższą jakość źródłowych plików. Takie zdjęcia można również zaprojektować i zamówić w kreatorze online, dostępnym na stronie.

Czy musisz posiadać aparat natychmiastowy, aby wydrukować zdjęcia jak z Instaxa?

Zdjęcia instax
Nie musisz posiadać aparatu natychmiastowego, aby móc cieszyć się pięknymi odbitkami w białej ramce.

Oczywiście, że tak! Nie musisz posiadać aparatu natychmiastowego, który drukuje zdjęcia tego typu. Wystarczy, że sam wybierzesz te, które mają przyjąć tę oryginalną formę, po czym prześlesz je do nas online lub za pomocą programu. Zdjęcia od CEWE łudząco przypominają formę, jak z Instaxa, dzięki czemu tak naprawdę możesz wykorzystać każdą fotografię i opatrzyć ją swoim własnym tekstem!

Kochasz zdjęcia? My też!

Dołącz do świata inspiracji CEWE - zapisz się na newsletter i zyskaj jeszcze więcej!
  • Darmowa e-prenumerata magazynu CEWE Fotoinspiracje
  • Konkretne wskazówki i porady fotograficzne
  • Premiery nowych produktów i usług
  • Pomysły na prezenty ze zdjęć dla Twoich bliskich
  • Kupon prezentowy – na dobry początek – odbierz już teraz 15 zł!
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.!
Zalogowano poprawnie
Jeszcze tylko jedno kliknięcie

Ze względów ochrony danych wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kliknij w link potwierdzający w wiadomości e-mail, aby aktywować bezpłatną subskrypcję newslettera.

Możesz oczywiście w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Przepraszamy
Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.