Square - Meine Welt im Quadrat

"Kwadrat", czyli fotograficzny trend roku!

Radość życia uchwycona symetrycznym kadrze: oto zdjęcia w formacie kwadratu! Kreatywne możliwości zabawy fotografią to znak rozpoznawczy produktów spod szyldu CEWE. Kwadratowe zdjęcia dobrze leżą w dłoni i świetnie prezentują się wizualnie. W sumie „prezent” to tutaj słowo klucz, bo takie oryginalne zdjęcia to ciekawy drobiazg, który możesz wręczyć bliskim. Podziel się z nimi wspomnieniami, wrażeniami lub zachowaj takie pamiątki dla siebie – z uśmiechem powrócisz do nich w przyszłości. Pokaż te zdjęcia znajomym na spotkaniu, wręcz ukochanej osobie albo… dekoruj swoje „cztery ściany”. Bowiem bogactwo pomysłów na ozdobienie mieszkania zdjęciami jest nieograniczone, a satysfakcja ogromna. Zrób więc coś ciekawego ze swoich zdjęć, które w różnych kwadratowych formach cieszą oko i duszę. Przejrzyj nasze szablony i wybierz swój ulubiony sposób na modną fotografię.

Zdjęcia Art – błysk kreatywności w formie kwadratu

Zdjęcia kwadratowe

ZDJĘCIA KWADRATOWE

Dzięki ekscytującym filtrom i ramkom oraz wyjątkowemu formatowi Twoje zdjęcia będą przyciągać wzrok przez długi czas.
od 54,99 zł*
Zdjęcia Fine Art

ZDJĘCIA FINE ART

Twoje ulubione ujęcia w kwadratowym kadrze. Wysokiej jakości format kwadratowy zrobi ze zdjęcia małe dzieło sztuki, którym ozdobisz ścianę. Papier Fine Art sprawi też, że zdjęcia przekaże też dodatkowe wrażenia dotykowe i wzrokowe.
od 15,99 zł*
Zdjęcia Mini

ZDJĘCIA MINI

Spersonalizowany pasek zdjęć na krótką, ale ciekawą historię, którą chcesz opowiedzieć fotografiami.
od 29,99 zł*
Zdjęcia retro

ZDJĘCIA RETRO

Klasyczne kwadratowe produkty, które na nowo zachwycają stylem retro. To trend kreatywnych zdjęć i dekoracyjny pomysł na Twoje „cztery ściany”. Używaj różnych opcji projektowych, aby dać komuś ciekawe zdjęcia w prezencie.
od 49,99 zł*

CEWE FOTOKSIĄŻKA - Wszechstronność w dobrej formie

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

Pokaż bliskim swoje przeżycia i emocje dzięki Kwadratowej CEWE FOTOKSIĄŻCE. To modne rozwiązania i kreatywna propozycja na wysokiej jakości papierach. Stwórz własną opowieść!
od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

Kwadratowy rozmiar (ok. 30x30cm) i wyjątkowo dużo miejsca na Twoje fotografie ślubne, rodzinne czy wspomnienia z podróży. Wybierz okładkę, papier i pomysłowo zaprojektuj jako prezent lub na własną pamiątkę.
od 149,99 zł*

CEWE FOTOOBRAZY – zdjęcia prezentowane z dumą

CEWE FOTOOBRAZY Wieloczęściowe

CEWE FOTOOBRAZY Wieloczęściowe

od 89,91 zł*
Plakat Premium

PLAKAT PREMIUM

Plakaty Premium stanowią prawdziwy brylant dla miłośników obrazów. Każdy rodzaj papieru nadaje Twojemu motywowi specyficzny szlif. Zaprojektuj swój plakat Premium według własnego smaku i gustu.
od 9,99 zł*
KOLAŻ NA PŁÓTNIE

KOLAŻ NA PŁÓTNIE

Wreszcie możesz wydrukować także kolaż ze swoimi najpiękniejszymi zdjęciami na płóciennym fotoobrazie! Po prostu perfekcyjny dla wszystkich, którzy chcą w swoim mieszkaniu stworzyć osobisty klimat.
od 39,00 zł*

CEWE FOTOKARTKI w kwadratowym formacie – cieszą już samym opakowaniem!

Fotokartki kwadratowe (zestaw 10 szt.)

FOTOKARTKI KWADRATOWE (ZESTAW 10SZT.)

Kwadratowe kartki wykonywane są z wytrzymałego papieru wysokiej jakości - w opakowaniu znajduje się 10 kartek. Proponujemy różne modne i różnorodne wzory projektowe, aby pomóc Twojej kreatywności – ta może sprawić radość zarówno Tobie, jak i Twoim bliskim. To życzenia i pozdrowienia na każdą okazję.
od 35,99 zł*
FOTOKARTKI SKŁADANE 14x14

FOTOKARTKI SKŁADANE 14x14

Format, który pozostanie w pamięci. W projektowaniu pomogą Tobie nasze liczne szablony. Dużo przyjemności podczas wysyłania!
od 49,99 zł*

CEWE FOTOKALENDARZE – kwadrat, który cieszy na okrągło - cały rok

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

Można dobrać odpowiednie zdjęcia do swojego projektu i formatu. Dzięki temu możesz stworzyć unikatowy kalendarz z Twoim zdjęciem.
od 29,99 zł*
KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

KWADRATOWY KALENDARZ ŚCIENNY

Szczególny kalendarz z Twoimi zdjęciami, bo kwadratowy. Możesz w nim zastosować szablony z naszej ogromnej kolekcji.
od 89,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej