Co podarować chrześniakowi na komunię?

Posted on

Pierwsza Komunia to wielki dzień w życiu każdego dziecka. To także ważne wydarzenie dla jego chrzestnych, gdyż stanowi moment, w którym zdają sobie sprawę, że maluch szybko urósł i teraz zdobywa swoje pierwsze poważne doświadczenia. Dlatego właśnie warto podarować chrześniakowi niezapomnianą pamiątkę, która pozwoli zapamiętać na długo Pierwszą Komunię.

Prezent od chrzestnego lub chrzestnej – podaruj wspomnienia

Zdjęcia pozwalają podarować najpiękniejsze wspomnienia i przeżywać je na nowo. Nic dziwnego, że są idealnym pomysłem na prezent na Komunię. Dzięki produktom CEWE możesz z łatwością zgromadzić na fotografiach najpiękniejsze chwile.

Wybierając CEWE Fotoksiążkę czy Fotoobraz możesz podarować ulubione fotografie w znakomitej jakości. Zdjęcia wydrukowane z dbałością o szczegóły, w wysokiej rozdzielczości i na profesjonalnych materiałach będą pasować do podniosłej okazji, jaką jest Pierwsza Komunia. Zamawianie produktów CEWE jest niezwykle proste dzięki aplikacji CEWE Fotoświat i możliwości projektowania ich online. Gotowe wydruki i albumy zostaną dostarczone wprost do Twojego domu przez kuriera. Możesz więc zrealizować prezent dla chrześniaka z domu. Projektowanie CEWE Fotoksiążki i CEWE Fotoobrazu jest niezwykle proste, a oprogramowanie intuicyjne. Z łatwością zrealizujesz każdy pomysł na prezent!

CEWE FOTOKSIĄŻKA – wyjątkowy prezent na Pierwszą Komunię Świętą 

CEWE FOTOKSIĄŻKA to idealny prezent na Pierwszą Komunię, gdyż możesz ją zaprojektować w dowolny sposób, a jednocześnie zachować uroczysty charakter okazji. Wybierz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Dużą lub CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Panorama, aby stworzyć obszerną publikację, która będzie wyglądała naprawdę bogato. Duży format pozwoli wykonać znaczne powiększenia zdjęć, co pozwoli jeszcze intensywniej wracać do ulubionych momentów. Całość możesz przyozdobić okładką z uszlachetnieniem w kolorze złota lub srebra. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej podkreślić doniosłość tych wydarzeń, to zdecydowanie warto postawić na okładkę wykonaną z płótna lub skóry.

Oczywiście CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko wyjątkowa okładka. Odświętny charakter prezentu z okazji Pierwszej Komunii możesz utrzymać także na wewnętrznych stronach. Bezpłatny program projektowy CEWE FOTOŚWIAT pozwala nie tylko rozmieścić na rozkładówkach ulubione fotografie, ale również wzbogacić całość pięknie zdobionymi krojami pisma, ciekawymi clipartami (nawiązującymi do Pierwszej Komunii), ramkami czy tłami. Wszystko to pozwoli stworzyć niezapomnianą pamiątkę z okazji Pierwszej Komunii.

A jakie fotografie warto umieścić w CEWE FOTOKSIĄŻCE? Zdaj się na swoją wyobraźnię! Możesz zaprojektować album, w którym znajdą się Wasze wspólne zdjęcia z chrześniakiem. Możesz postawić na przedstawienie wydarzeń w sposób chronologiczny lub zupełnie swobodny. Taki album będzie ciekawą alternatywą dla tradycyjnych pamiątek. Dziecko z radością będzie do niego wracało jeszcze po latach, gdy już będzie dorosłe. To będzie bezcenny prezent, który pozwoli mu wrócić pamięcią do jednego z pierwszych tak ważnych wydarzeń w jego życiu.

Komunia pełna wspomnień – sprezentuj CEWE Fotoobraz

Poza CEWE FOTOKSIĄŻKĄ świetnym pomysłem na prezent na Komunię są CEWE Fotoobrazy. Wielkoformatowe wydruki można także z łatwością dopasować do okazji. Dostosuj je do charakteru chrześnicy, czy miejsca, w którym umieści CEWE Fotoobraz. Pozwala na to szeroka oferta różnorodnych materiałów, na których mogą być nadrukowane zdjęcia.

Do uroczystej okazji jaką jest Komunia, pasują takie rodzaje CEWE Fotoobrazów jak obraz na płótnie, zdjęcie na drewnie, wydruki Hexxas, Alu-Dibond. Jak widać wybór jest duży. Dzięki takiej różnorodności możesz z łatwością dopasować wydruk do wystroju wnętrza, w którym zostanie powieszony. Przykładowo CEWE Fotoobraz typu Hexxas pasuje do nowoczesnego wzornictwa, natomiast fotografia na drewnie sprawdzi się w rustykalnej stylistyce.

CEWE Fotoobraz może być ciekawym uzupełnieniem tradycyjnego obrazka, który jest wręczany na pamiątkę Komunii. Na takim wydruku wielkoformatowym możesz umieścić Waszą wspólną fotografię. Może to być nawet całkiem na luzie kadr – np. ze wspólnych wakacji. Jeżeli nie możesz zdecydować się na pojedynczą fotografię (macie wiele fajnych wspólnych ujęć), to możesz wykonać CEWE Fotoobrazy wieloczęściowe lub kolaże ze zdjęć. Dzięki tym opcjom nie musisz rezygnować z żadnego ulubionego kadru. Tego typu wydruki wielkoformatowe pozwolą stworzyć chrześniakowi mini galerię we własnym pokoju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *