Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Dekoinspiracje - kreatywne pomysły!

Odkryj nowe pomysły na udekorowanie Twojej ściany.

Tablica z notatkami DIY na najpiękniejsze zdjęcia

Zmajstruj własną tablicę z notatkami, którą zawsze możesz dowolnie ozdabiać nowymi zdjęciami swoich bliskich. Pokażemy Ci, jak to działa.

Domowe biuro – jak stworzyć przyjazną przestrzeń do pracy w mieszkaniu?

Udekoruj swoje domowe biuro osobistymi zdjęciami i inspirującymi słowami. W ten sposób zapewnisz miłą atmosferę, dobre samopoczucie i jednocześnie odrobinę uważności.

Twoje ulubione wspomnienia jako galeria zdjęć w nietypowej oprawie

Zaprezentuj Twoje ulubione zdjęcia w wyjątkowy sposób. Dzięki tej wskazówce dla osób, które uwielbiają projekty DIY, możesz stworzyć nowoczesną kompozycję dzięki kombinacji podwójnych ramek i złotym dodatkom.

Zaprezentuj Twoje CEWE FOTOKSIĄŻKI jako kolekcję wspomnień

Możesz pokazać Twoją niezwykłą kolekcję wspomnień zachowaną w CEWE FOTOKSIĄŻKACH. Wystarczy wykorzystać małe haczyki do drzwi i łatwo stworzyć galerię fotoksiążek. Najpiękniejsze okładki na pierwszym planie.

Wyjątkowa tablica korkowa dla fanów architektury i podróżowania

Pokażemy Ci, jak zrobić tablicę wspomnień z wakacyjnymi chwilami. Z wykorzystaniem najpiękniejszego zdjęcia z podróży, a także z tablicy z pianki utwardzonej, gwoździ i wstążki.

Pomysły i inspiracje na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Pamiątka Pierwszej Komunii Piękna fotoksiążka, upamiętniająca jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka, to wyjątkowy i niezwykle symboliczny prezent. Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA ucieszy uczestników ceremonii – rodziców, chrzestnych i dziadków – stanowiąc oryginalną pamiątkę.

Pierwsze kroki w przedszkolu Fotoksiążka z pierwszych lat życia dziecka dostarczy wielu emocji całej rodzinie. Pierwszy dzień w przedszkolu, nauka literek, uroczy występ sceniczny… To niezwykłe i wzruszające momenty, które warto zachować na lata. Ciesz się nimi każdego dnia!

CEWE FOTOKSIĄŻKA - wskazówki i inspiracje

Poznaj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Kolorowy świat naszych blogerów i influencerów

Styl życia, projekty, podróże, fotografia, rodzina - to tylko kilka tematów, którymi zajmują się nasi kreatywni autorzy. Niech Cię zainspirują.

Inspiracje i porady dotyczące projektowania w programie CEWE Fotoświat dostępne także na naszym kanale Youtube

Więcej niż tylko zdjęcia

Szukasz kreatywnego pomysłu na projekt? Chcesz uwiecznić Twoje wspaniałe wspomnienia? Zainspiruj się naszymi kreatywnymi wskazówkami i uwolnij wyobraźnię.
Widok komputera z bezpłatnym programem projektowym CEWE FOTOŚWIAT

Proste i kreatywne projektowanie z bezpłatnym programem CEWE FOTOŚWIAT: pobierz program tutaj.