CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Obraz wieloczęściowy obrazy
Obraz wieloczęściowy obrazy
Obraz wieloczęściowy obrazy
tryptyk ze zdjęcia
tryptyk do salonu
obrazy na ścianę 5 częściowe

Fotoobraz wieloczęściowy

Fotoobraz wieloczęściowy jest doskonałym sposobem na uwiecznienie najważniejszych chwil w wyjątkowy i artystyczny sposób. Dzięki niemu możesz stworzyć unikalną galerię wspomnień, która zachwyci Twoje oczy i ożywi każde wnętrze. Wybierz spośród różnorodnych kombinacji wielu elementów, aby podkreślić różnorodność i piękno Twoich fotografii. Od wspaniałych krajobrazów po emocjonalne portrety, od dynamicznych zdjęć sportowych po misternie skomponowane detale, to właśnie ten produkt pozwoli Ci wyeksponować różnorodność i magię fotografii. Podstaw na kreatywność i stwórz swój własne, niepowtarzalne arcydzieło, które utrwali na lata Twoje ulubione wspomnienia.

 • duży wybór układów i filtrów
 • aranżacja kilku zdjęć lub jednego zdjęcia podzielonego na części
 • doskonały pomysł na aranżację wnętrza
od 159,98 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Twoja aranżacja kilku zdjęć lub jednego, podzielonego na części
 • Duży wybór układów i filtrów

Materiał:

 • Fotoobraz na płótnie
 • Zdjęcie za szkłem akrylowym
 • Alu-Dibond
 • Gallery Print
 • Pianka

Obrazy wieloczęściowe niczym dzieło sztuki

Imponująco wszechstronne: odkryj możliwości aranżacji!
Obraz wieloczęściowy jeden motywObraz wieloczęściowy jeden motyw

Obrazy wieloczęściowe z jednym motywem

Nasze wieloczęściowe fotoobrazy są dostępne w licznych kombinacjach formatów – z dwóch, trzech lub czterech części.

Stylowa aranżacja kilku zdjęć

Pozwól się zainspirować!
Obraz wieloczęściowy wiele motywówObraz wieloczęściowy wiele motywów

Obrazy wieloczęściowe z wieloma motywami

Masz dwa lub więcej fotomotywów, które chcesz skomponować? Odkryj możliwości, jakie oferują obrazy wieloczęściowe!

Obrazy wieloczęściowe - tryptyki ze zdjęć!

Obrazy składające się kilku części - idealne do salonu i sypialni.

Czym charakteryzują się obrazy wieloczęściowe?

Obrazy wieloczęściowe to wyjątkowa dekoracja, która składa się z kilku części i tworzy spójną całość. Mogą być stworzone z jednego zdjęcia, które zostało podzielone na części i wydrukowane na kilku odrębnych płótnach lub z kilku różnych fotografii, które mają wspólny motyw.

Taki obraz wieloczęściowy może mieć różny charakter w zależności od tego, co się na nim znajduje, na jakim materiale został nadrukowany i czy jest oprawiony. W związku z tym, tryptyki ze zdjęć świetnie prezentują się w różnych wnętrzach - od nowoczesnych, loftowych, przez rustykalne i prowansalskie, aż do klasycznych.

W sztuce od wieków są popularne pojęcia dyptyk, tryptyk i poliptyk - początkowo związane były ze sztuką sakralną i służyły celom dewocyjnym. Jednak z biegiem historii sztuki, ich popularność wcale nie maleje. Obecnie wielu młodych artystów wykorzystuje formę obrazów wieloczęściowych w swoich pracach artystycznych. Tego typu ozdoba pozwoli doskonale zaaranżować ściany Twojego mieszkania. Atrakcyjna forma obrazów wieloczęściowych przykuwa uwagę i cały czas pozostaje modna.

Tryptyk ze zdjęcia - wyjątkowa dekoracja do salonu i sypialni

Tryptyk ze zdjęcia to świetna dekoracja do salonu lub sypialni, która pasuje do każdego stylu wnętrza. Puste ściany to problem pojawiający się w wielu mieszkaniach, a odpowiednia ich aranżacja może wydawać się trudna. Czy powiesić obraz kupiony w sklepie, zamontować półki, a może postawić na dekoracyjną tapetę? A może jednak zdecydować się na tryptyk na zamówienie?

Z pomocą przychodzą obrazy wieloczęściowe, które same w sobie mają charakter dekoracyjny. Dzieje się tak nie tylko ze względu na zdjęcie/zdjęcia na nich zawarte, ale także na specyficzną, kilkuczęściową formę.

Tryptyk na ścianę do sypialni będzie doskonale prezentował się nad łóżkiem, ale nie tylko. Sprawdzą się tutaj motywy delikatne kolorystycznie, wyciszające i romantyczne. Oczywiście wszystko zależy od Twoich preferencji, dlatego u nas masz możliwość wydruku własnych zdjęć i umieszczenia ich na obrazach wieloczęściowych. Sam wybierasz, które zdjęcia mają pojawić się na tryptyku!

Możesz także stworzyć wyjątkowy tryptyk do sypialni, na przykład z wizerunkiem swoim lub swojej rodziny. Przygotuj u nas także piękny tryptyk do salonu, który będzie umilał wspólne chwile spędzone wraz z bliskimi Ci osobami. W prosty sposób stworzysz ciekawą kompozycję zdjęć na płótnie, płycie albo na utwardzanej piance - opcji masz naprawdę wiele!

Zaprojektuj własny obraz 2,3,4,5, a nawet 6-częściowy

U nas masz ogromne możliwości projektowania swoich obrazów wieloczęściowych. Przejdź do tworzenia i wybierz z ilu części ma składać się Twój projekt. Możesz wybrać fotoobrazy 2-częściowe, 3-częściowe, 4-częściowe, 5-częściowe, obrazy 6-częściowe a nawet i dużo bardziej rozbudowane.

Obrazy 3-częściowe cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na ich bogatą historię w dziedzinie sztuki. Możesz także wybrać obrazy na ścianę 5-częściowe, a nawet 6-częściowe. Ale to nie koniec! Do wyboru masz wiele różnych rozmiarów i kształtów. Zastanów się, czy Twoje przyszłe dzieła sztuki mają być kwadratowe czy prostokątne. Kolejnym etapem projektowania będzie wybór materiału, z którego zostaną wykonane wieloczęściowe obrazy. Masz do dyspozycji między innymi następujące opcje:

 • tryptyk na płótnie - jest to płótno naciągnięte na blejtramie, dlatego można je bez problemu zawiesić na ścianie bez konieczności dodawania ramy. Oczywiście możesz także oprawić swoje płótna w dowolny sposób. Tkanina jest wysokiej jakości i ma gramaturę 340 g/m2;
 • druk bezpośredni na szkle akrylowym - grubość szkła 4 mm sprawia, że Twoje fotografie będą miały świetny efekty głębi;
 • płyta Alu-Dibond - druk na płycie o grubości 3 mm ma dużą odporność na refleksy świetlne.
 • pianka utwardzana - twarda pianka 5 mm ma matową powierzchnię, a obraz zyskuje elegancki wygląd.

Tryptyk na płótnie

Tryptyk na płótnie to szczególny rodzaj obrazu wieloczęściowego. Wysokiej jakości płótno naciągnięte na blejtramie z prawdziwego drewna przywodzi na myśl najlepsze dzieła sztuki. Dzięki drewnianym ramom można wygodnie zawiesić obrazy wieloczęściowe na ścianie. Taka forma daje także możliwość powieszenia tryptyku z własnego zdjęcia bezpośrednio, bez konieczności oprawiania go w ramy.

W wielu domach np. w klasycznych wnętrzach, doskonale sprawdzą się zdjęcia na płótnie w atrakcyjnej oprawie. Prezentuje się wówczas nadzwyczaj wyjątkowo, a ścianom dodaje wyjątkowej elegancji.

Niewątpliwą zaletą tryptyków na płótnie jest także ich wysoka jakość i trwałość. Płócienna tkanina o gramaturze 340 g/m2 prezentuje się doskonale także z bliska.

Tryptyk na zamówienie pozwala Ci mieć realny wpływ na finalny wygląd dzieła. Obraz składający się z kilku części to także doskonały pomysł na prezent dla osoby ceniącej sobie wysoki poziom estetyczny.

Jeden z najpopularniejszych tryptyków: obraz 3-częściowy

Tryptyk z własnego zdjęcia to jeden z najpopularniejszych produktów w CEWE. Obrazy 3-częściowe wyglądają na ścianie niezwykle nowocześnie. Taki oryginalny design doskonale wkomponuje się w różne typy wnętrza. Oryginalność obrazów składających się z kilku części sprawia, że idealnie sprawdzają się one także w niedużych pomieszczeniach.

Jeśli szukasz prostego sposobu na wyjątkową dekorację ścian w swoim mieszkaniu, polecamy tryptyki ze zdjęć!