CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zdjęcia Mini
Zdjęcia Mini

Paski ze zdjęciami

Podaruj swoim bliskim zdjęcia w postaci pasków - niczym z klasycznej fotobudki. Dodaj Wasze ulubione zdjęcia i utrwal wspomnienia w ten niebanalny i estetyczny sposób. Wykonaj kolaż i ozdób swoje wnętrze fotografiami wyglądającymi podobnie jak te z Instaxa!

 • zestaw 10 sztuk z trzema lub czterema zdjęciami
 • z ozdobnym opakowaniem
 • szerokie możliwości projektowe
49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Format zewnętrzny: 14,5×5,2 cm

 • Rozmiar zdjęcia: 4,4×4,4 cm

Grubość papieru:

 • 300 g/m²

Zestaw i akcesoria:

 • Zestaw 10 sztuk z trzema lub czterema zdjęciami

 • Ozdobne opakowanie

Mini zdjęcia - zdjęcia jak z fotobudki

Zaprojektuj 10 unikalnych pasków z wybranymi przez Ciebie zdjęciami!

Zdjęcia Mini – zdjęcia jak z fotobudki

Na wakacje albo imprezy rzadko zabieramy ze sobą aparaty natychmiastowe. Mimo, że szybko zyskujemy fizyczne zdjęcie, to same urządzenia są stosunkowo duże i czasem mniej poręczne niż np. smartfon. Z kolei fotobudki często stoją w atrakcyjnie położonych miejscach i korzystanie z nich jest drogie. Nie zawsze nawet jesteśmy zadowoleni z efektów takich zdjęć, a nie ma szans, aby je bezpłatnie powtórzyć. Mimo takich wad, szkoda byłoby rezygnować z estetycznych małych zdjęć, które utrwalają miłe chwile. W związku z tym w CEWE oferujemy możliwość wywołania wyselekcjonowanych przez Ciebie zdjęć, w formacie takim, jakby były z fotobudki. Po wyjeździe albo rodzinnej uroczystości będziesz mieć czas, aby na spokojnie przejrzeć wszystkie wykonane fotografie i wybrać do wydruku te najładniejsze.

Projektowanie mini odbitek w CEWE

Oferujemy Ci różne konfiguracje zdjęć w formacie Mini. Dostępne są 3 zdjęcia w 1 lub 4 zdjęcia na jednym pasku i zachowują one taką formę jak te wydrukowane w fotobudce.

Jeden pasek zdjęć ma wymiary 5 x 14,5 cm, natomiast każde ze zdjęć ma wymiar ok. 4,4 x 4,4 cm w zależności od wybranego przez Ciebie kształtu. W jednym zamówieniu możesz zamówić maksymalnie 10 pasków w tej vintage stylistyce.

Wydruk mini odbitek

Wszystkie zdjęcia Mini drukujemy na papierze najwyższej jakości o gramaturze 300 g/m², dzięki czemu zdjęcia są odporne na niewielkie uszkodzenia i pozostają piękne przez długi czas. Gotowe zdjęcia możemy wysłać pod wskazany adres lub możesz je odebrać w salonie naszego partnera. Fotografie są starannie zapakowane w pudełeczko, dzięki czemu może od razu posłużyć za opakowanie prezentowe.

Zdjęcia, które chcesz wydrukować, możesz dodać przez naszą stronę internetową lub za pomocą oprogramowania instalowanego na komputerze. Pierwszym krokiem jest wybranie ilości i kształtu zdjęć. Dostępne są klasyczne prostokątne (przy wyborze 3 zdjęć kwadratowe) i okrągłe. Prostokątne mogą mieć delikatnie zaokrąglone kąty, małe wycięcia na każdym boku, możesz dodać do nich cień, komiksową lub elegancką ramkę.

Dodaliśmy do opcji wykończenia zdjęć także opcję poszarpanych boków, aby wyglądały jak znaczki pocztowe, wszystko po to, aby Twój projekt był jak najbardziej spersonalizowany.

Następnie na każde ze zdjęć będziesz mógł dodać wybrane małe grafiki, na przykład takie z motywami roślinnymi, kolorowymi serduszkami albo kaligraficznie zaprojektowanymi napisami. Dostępna jest również opcja podpisania każdego z dodanych zdjęć albo dodania innego osobistego napisu.

Oferujemy Ci także nakładanie na zdjęcia filtrów. Sepia sprawi, że zdjęcia będą wyglądać jak z poprzedniej epoki, a filtr czarno-biały doda im elegancji. Zdarza się, że zdjęcie na którym dobrze wyglądasz, jest prześwietlone albo nieostre, a odpowiednio dopasowany filtr może sprawić, że nie będzie się to rzucać w oczy.

Kreatywne wykorzystanie zdjęć Mini

To, jak oryginalnie wyglądają zdjęcia Mini, sprawia że można je wykorzystać nie tylko w klasyczny sposób, czyli umieszczając w dopasowanym rozmiarami minialbumie, ale wymyślić dla nich inne kreatywne zastosowanie.

Mały format i wydruk na pasku sprawiają, że możesz wycinać wydrukowane zdjęcia i wręczyć najbliższym osobom, aby zawsze mogły nosić je w portfelu. Dostępność w naszym kreatorze graficznych naklejek, którymi możesz udekorować wybrane fotografie i opcja skorzystania z pięknych fontów do ich podpisania sprawiają, że zdjęcia doskonale nadadzą się do tworzenia artystycznych kolaży.

Ogromną zaletą jest mały rozmiar tego typu zdjęć, bo dzięki temu możesz wykonać kolaż na każdym formacie np. kartce świątecznej albo w pamiętniku swojej przyjaciółki.

Zdjęcia Mini mogą również posłużyć za dekoracje Twojej własnej przestrzeni i przedmiotów. Możesz udekorować nimi okładkę zeszytu szkolnego lub własnego książkowego kalendarza. Na rynku dostępne są małe stojaki z klipsem, niewielki format zdjęć jak z fotobudki doskonale wpasuje się do takiej ozdoby i zmieści się nawet na najmniejszym biurku. Możesz kupić też łańcuch lampek LED albo girlandę ze sztucznych kwiatów z chorągiewkami i małymi, drewnianymi spinaczami doczepić do nich zdjęcia swoich przyjaciół i członków rodziny.

Takie kreatywne ozdabianie swojego miejsca pracy lub relaksu sprawi, że przestrzeń stanie się przytulna i będziesz chciał spędzać w niej czas.

Zalety mini odbitek

 • ciężko je odróżnić od zdjęć z klasycznej fotobudki, a umożliwiają większą personalizację, wybór wielu różnych zdjęć, a nie tylko portretów oraz są cenowo bardziej przystępne;
 • przypominają zdjęcia wykonane aparatami Instax, są jednak od nich o wiele tańsze;
 • doskonale nadają się do tworzenia kreatywnych projektów artystycznych;
 • sprawdzają się jako prezenty, dzięki załączonemu eleganckiemu opakowaniu;
 • pojedyncze zdjęcia możesz wykorzystać jako małe upominki dla gości weselnych;
 • masz czas, aby wyselekcjonować zdjęcia, na których najlepiej wyglądasz;
 • masz gwarancję wydruku zdjęć z największą starannością i dbałością o szczegóły;
 • możesz wykorzystać je na wiele sposobów - na przykład jako oznaczenie szafek przedszkolu.