Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotokalendarz slider Fotokalendarz slider

Personalizowany planer na 2024 r.

Idealny do szkoły, na uczelnię i do biura

Zobacz

Zaprojektuj własny planer z kalendarzem

Lubisz praktyczne rozwiązania z osobistym akcentem? Stwórz planer A5 z Twoimi zdjęciami i zaplanuj radośnie każdy dzień z kolejnych 12 miesięcy! Twoje zdjęcia to Twoje emocje – spraw, aby najpiękniejsze z nich wyznaczały ścieżki dla nowych, cennych wspomnień wartych utrwalenia na lata.

Personalizowany planer A5 z Twoimi zdjęciami!

Wybierz najpiękniejsze zdjęcia, a potem rozpocznij projektowanie personalizowanego organizera - planera!

Planer na 2023/2024 miej zawsze pod ręką!

Praktyczny planer to przedmiot bardzo przydatny w życiu codziennym. Dzięki niemu z łatwością zorganizujesz swój tydzień, dzień czy miesiąc. Zanotujesz ważne okazje lub terminy egzaminów, których nie można przegapić.

Rozmiar A5 planerów umożliwia noszenie ich ze sobą wszędzie - w torebce lub plecaku, co jest przydatne, jeśli lubimy zawsze czuć się zorganizowani. W naszej ofercie mamy dostępne modele - planer A5 oraz planer A5 szkolny. Zarówno jeden, jak i drugi posiadają opcję personalizacji, czyli zaprojektowania ich w odpowiadający nam sposób. Taka możliwość dodaje kalendarzom wyjątkowości i powoduje, że może być on dopasowany właśnie do nas! Jest to także opcja idealna na prezent. Wystarczy, że zaprojektujesz planer kieszonkowy ze zdjęciami Twojej przyjaciółki czy przyjaciela i gotowe!

Planer możesz także wręczyć z okazji urodzin czy innej wyjątkowej okazji.

Przy pomocy druku cyfrowego uzyskasz kalendarz o wyjątkowej jakości. Fotografie będą miały intensywne kolory.

Planery drukujemy na najwyższej jakości papierze matowym o gramaturze 250 g/m2. Są także bardzo solidne oraz posiadają przemyślane i dopracowane szczegóły, które zapewniają komfort użytkowania.

Okładkę kalendarza planera chroni przezroczysta folia, dzięki której zdjęcie na niej nadrukowane nie ulegnie zniszczeniu. Całość jest zbindowana spiralą, która sprawia, że kartki są ze sobą złączone w trwały sposób. To szczególnie ważne, jeśli planer ze zdjęciami chcemy mieć zawsze przy sobie!

Mój planer A5 - jak go zaprojektować? Kreatywne pomysły

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek przydatnych podczas projektowania kieszonkowego planera.

Jeśli masz w głowie myśl: "mój planer musi być niezwykły", udostępniamy Ci wiele opcji, które dadzą wyjątkowy efekt. Wystarczy przy projektowaniu wykorzystać dostępne szablony. Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko sprawny i przejrzysty projekt, ale również dostosowanie wyglądu planera przy pomocy całego wachlarza kolorów. Do czarno białego pasuje każdy kolor i niezależnie od tego, jaki wybierzesz, efekt zawsze będzie estetyczny i unikatowy. Wystarczy tylko zdecydować się na daną kolorystykę, a zostanie ona wprowadzona na wszystkich dwunastu kartkach.

Dla osób niezdecydowanych przydatną opcją będzie wybór kilku odcieni naraz. Wszystkie Twoje ulubione kolory mogą znaleźć się na kartach kalendarza kieszonkowego, tworząc przy tym niesamowity efekt.

Kreatywna porada: nieco wyjątkowości doda kalendarzowi ułożenie kolorów zgodnie z miesiącami. Co to znaczy? Dobranie ciepłych odcieni czerwieni na miesiące letnie oraz chłodnych, niebieskich na czas zimowy będzie ciekawym pomysłem. Hipnotyzujący efekt stworzy również dostosowanie kolorów tak, aby tworzyły one przejścia. Można zacząć od najjaśniejszego odcienia, który przez następne kartki kalendarza będzie przechodził w coraz ciemniejszy. Uzyskasz w ten sposób interesujący efekt gradientu.

Projektowanie kalendarza z gotowymi szablonami

Bardzo przydatną funkcją projektowania są gotowe układy, które zapewniają możliwość precyzyjnego ułożenia zdjęć w Twoim personalizowanym planerze.

  • Chcesz umieścić w kalendarzu świetne zdjęcie, które nie do końca współgra z innymi? Wybierz pojedynczy układ strony. Twoje zdjęcie zajmie wtedy połowę kartki, dzięki czemu będzie w centrum uwagi.

  • Dwuczęściowy układ da Ci możliwość połączenia dwóch równie ważnych fotografii. Świetnym pomysłem może być umieszczenie na kartce zdjęcia osoby, która ma w danym miesiącu urodziny. Zestawienie jej zdjęcia z dzieciństwa oraz aktualnego z pewnością stworzy znakomity efekt.

  • Masz mnóstwo zdjęć z ważnego wydarzenia? Czteroczęściowy układ i jego możliwość umieszczenia kilku zdjęć w jednym miejscu sprawdzi się idealnie. Dla przykładu - fotografie pamiątkowe z Pierwszej Komunii Świętej dziecka można pokazać w miesiącu, w którym zostały zrobione (na tę uroczystość świetnie sprawdzi się także fotoksiążka komunijna).

Planer ze zdjęciami - co jeszcze warto wiedzieć?

  1. Fotokalendarze umożliwiają ułożenie wyjątkowych zdjęć na pierwszym planie, ale warto pamiętać o ich pierwotnej funkcji. Przeznaczeniem kalendarza jest bowiem śledzenie ważnych dat, terminów i ułatwienie organizacji.
  2. Nowe szablony pomogą ujednolicić projekt. Na samym początku wybieramy interesujący nas szablon, a następnie decydujemy czy chcemy sami zająć się dostosowaniem projektu do własnych potrzeb. Naklejki, filtry, ramki i wiele innych opcji edycji pomogą spersonalizować kalendarz kieszonkowy ze zdjęciami.
  3. Kalendarium tabelaryczne zapewnia umieszczenie twoich planów na pierwszym miejscu. Estetyczny i drobny wygląd cyferek oraz dat pozostawia wystarczającą ilość miejsca na dodawanie własnych notatek. Co więcej, istnieje opcja wprowadzenia stałych dat i terminów w naszym programie jeszcze przed drukiem.
  4. Zabawna wersja planera jest idealnym pomysłem, gdy ma być on prezentem. Harmonijny wygląd zapewnia czcionka oraz projekt. Daty, nazwy miesięcy oraz dni tygodnia tworzą z Twoimi fotografiami ciekawy kontrast.