Zapisz się do Newslettera i odkryj korzyści.

Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Prezent od serca

Podaruj wyjątkowy prezent Ukochanej, Mamie, Siostrze, Córce, czy Przyjaciółce z okazji Dnia Kobiet.

CEWE FOTOKSIĄŻKA - prezent dla wyjątkowej Kobiety

Kreatywne prezenty na Dzień Kobiet

Spersonalizowany prezent pełen miłości i miłe słowo dają wiele radości. Podaruj bliskim Twojemu sercu Kobietom wyjątkowy upominek z Waszych wspólnych zdjęć.

Prezenty dla Ukochanej

Prezenty dla Mamy

Prezenty dla Siostry i Przyjaciółki

Wyślij życzenia ukochanej osobie

Stwórz osobistą, wyjątkową fotokartkę - my wyślemy ją Twojej drugiej połówce

Zaprojektuj prezent od serca na Dzień Kobiet

Spersonalizowane prezenty z Twoim zdjęciem

Romantyczny prezent na Dzień Kobiet z Twoimi zdjęciami

Klasyczne prezenty, takie jak czekoladki i czerwone róże, są miłym upominkiem, ale brakuje im osobistego charakteru. Dlatego w tym roku warto zdecydować się na romantyczny prezent na Dzień Kobiet, który pokaże ukochanej osobie, że stworzyłeś go dokładnie z myślą o niej i o Waszej wyjątkowej więzi. W CEWE możesz wybierać spośród dużej liczby fotoproduktów, które staną się idealnymi upominkami. Od kubków, etui na smartfon ze smyczą, po fotomagnesy. Aby sprawić radość bliskiej osobie, stwórz prezent od serca i wykorzystaj jedno lub kilka z Waszych ulubionych zdjęć.

Prezent od serca na Dzień Kobiet - szybko i przyjemnie

CEWE Fotoprodukty możesz zamawiać za pomocą programu projektowego CEWE Fotoświat, aplikacji CEWE Fotoświat (świetnie się sprawdzi jeśli chcesz projektować w czasie podroży) lub w edytorze online, kiedy tylko masz ochotę spędzić trochę czasu w kreatywny sposób. Wszystkie trzy metody zamawiania charakteryzują się łatwością i szybkością projektowania. Tworzenie prezentów od serca da Ci wiele radości. Możesz zdecydować się na dodawanie teł, szablonów, tekstów o clipartów. Wszystkie te elementy sprawiają, że Twoj projekt zyskuje jeszcze więcej osobistych akcentów. W programie masz również możliwość zmiany układu na taki, który odpowiada Ci najbardziej. Program sprawdza nawet jakość przesłanego zdjęcia i informuje, czy wymaga ono wymiany, ponieważ rozdzielczość jest zbyt niska.

Spersonalizowany prezent na Dzień Kobiet : pomysły na projekt

Być może masz już pomysł na to, jaka fotografia będzie idealnie zdobić wybrany przez Ciebie fotoprodukt. Jeśli jednak jeszcze się nie zdecydowałeś, to podpowiadamy, że warto wybrać taki, z którego Twój partner będzie mógł skorzystać na co dzień. Warto pokazać tym upominkiem, że dobrze go znasz i jest dla Ciebie ważny. Jeśli Twoja żona uwielbia kawę i kocha spędzać aktywnie czas z Waszym pieskiem, to idealnym prezentem będzie kubek ze zdjęciem zwierzaka. Czy twój mąż lubi układać puzzle i gotować? W takim razie wystarczy samodzielnie zaprojektowana układanka lub fartuch szefa kuchni.