CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kronika rodzinna

Siedząc wieczorem na kanapie, sięgnij po kronikę rodzinną. Otwórz ją i wspomnij wyjątkowe chwile z danego okresu - ostatniego miesiąca, roku czy sprzed 3 lat. Wróć do chwil radości z bliskimi, wyjazdów na weekend za miasto, spotkań rodzinnych czy innych uroczystości, a także codzienności, która sama w sobie nie powtórzy się, dlatego utrwalona pozostanie z Tobą na długie lata.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Kronika rodzinna

Wasze wspólne chwile w jednym miejscu

Rodzinne wydarzenia w fotoksiążce

FOTOKSIĄŻKA Kronika rodzinna powstała po to, żeby uwiecznić czas spędzony w rodzinnym gronie, który dla wielu z nas jest najcenniejszy. Niezależnie od tego, czy spędzasz wspaniałe chwile z bliskimi przy okazji ważnych uroczystości czy na codziennych spotkaniach, możesz je utrwalić za pomocą fotografii, by zostały z Wami na dłużej. W CEWE dajemy Ci możliwość stworzenia własnej kroniki rodzinnej w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. To unikalny produkt, w którym zamkniesz wybrane przez siebie kadry, aby móc do nich wrócić w każdej chwili. Kronika rodzinna to cudowny pomysł na pamiątkę dla Ciebie oraz Twoich najbliższych, która przez lata zyska jeszcze większą wartość sentymentalną. Zapisz historię swojej rodziny jeszcze raz!

Cała rodzina w komplecie — najważniejsze wydarzenia

Wiadomo, że rodzinnego fotografa nie może zabraknąć na spotkaniach związanych z ważnymi okazjami. Święta Bożego Narodzenia, ślub, chrzest dziecka, komunia święta, a także okrągłe urodziny czy rocznice to zawsze chwile warte odpowiedniego upamiętnienia. Dzięki kronice rodzinnej możesz uszeregować wszystkie te ważne okazje, podczas których zebraliście się wszyscy razem i przechowywać je w nowoczesnej formie fotoksiążki. Fotoksiążkę z rodzinnymi fotografiami możesz podzielić według okazji, a w środku umieścić wszystkie najlepsze zdjęcia. Dzięki możliwości dodawania pola tekstowego zapiszesz ważne daty czy nazwy uroczystości, aby móc do nich wracać nieustannie.

Kronika rodzinna przykład — codzienne chwile

Nie masz pomysłu, co można umieścić w Twojej niepowtarzalnej kronice rodzinnej? Na odpowiednie wspomnienie zasługują nie tylko te najbardziej podniosłe okazje, ale także Wasza wyjątkowa, pełna ciepła oraz intymności codzienność. W swojej wersji kroniki rodzinnej warto zamieszczać również kadry z chwil spędzonych w domu lub na świeżym powietrzu w otoczeniu najbliższych. Mimo, że data zdjęć nie będzie się wiązała z żadnym świętem, możesz zapamiętać te chwile jako dobrze spędzony czas ze swoją rodziną. FOTOKSIĄŻKA Kronika rodzinna może także zawierać wspólne fotografie z wygłupów, spacerów, a nawet oglądania telewizji czy zabawy ze zwierzakiem. Będą one idealnym motywem do zapełnienia własnoręcznie zaprojektowanej fotoksiążki.

Kronika rodzinna do uzupełnienia samodzielnie

Wiele historii rodzinnych miało już swoje miejsce, jednak wiele z nich wciąż jest przed Wami. Z myślą o przyszłych momentach wartych uwiecznienia, możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę z możliwością jej późniejszego uzupełnienia. Wystarczy zamówić gotowy produkt, wypełniony do wybranego przez Ciebie momentu historii, a dalsze strony pozostawić z pustymi miejscami na zdjęcia i podpisy. Dzięki temu, kiedy pojawią się nowe kadry oraz wspomnienia z nimi związane, samodzielnie umieścisz je w rodzinnej fotoksiążce. W ten sposób FOTOKSIĄŻKA Kronika rodzinna pozostanie wciąż żywa, rozwijając się razem z Waszymi wspólnymi przygodami.

Pomysły na FOTOKSIĄŻKĘ Kronika rodzinna

Rodzinne historie można ciekawie przedstawić na kilka różnych sposobów. Poza podziałem na najważniejsze święta oraz wspólną codzienność możesz także stworzyć poszczególne rozdziały, które poświęcisz kolejnym członkom rodziny. Całość możesz zacząć od opowiedzenia historii najstarszych pokoleń dziadków lub pradziadków. Wykorzystaj do tego zdjęcia zbierane na przestrzeni wielu lat, aby dodać swojej fotoksiążce niezwykłej głębi i autentyczności. W kronice rodzinnej każdy z Was będzie bohaterem tej opowieści!

CEWE FOTOKSIĄŻKA kronika rodzinna jako doskonały pomysł na prezent

Szukasz pomysłu na niepowtarzalny prezent dla bliskiej osoby? Masz już dość oklepanych drobiazgów? Wykorzystaj naszą wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ i stwórz kronikę rodzinną dla Twoich najbliższych! Korzystając z mocy, jaką niosą za sobą rodzinne fotografie, możesz skutecznie wywołać wiele uśmiechu oraz chwile nostalgii. Zaprojektuj własną kronikę i podaruj ją członkom rodziny, aby zawsze pamiętali, że z rodziną można wyjść dobrze nie tylko na zdjęciu. Dodatkowym atutem jest również możliwość zamówienia produktu wraz ze specjalnie dobranym opakowaniem prezentowym. Stwórz swój projekt kroniki rodzinnej już dziś!