CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Cewe fotoksiążka kids
Książka ze zdjęciami dla dziecka
fotoksiążka dziecięca

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids

Każdego dnia Twoje dziecko nabywa coraz to nowych umiejętności. Na Twoich oczach odkrywa świat, element po elemencie. Dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE Kids zabawa w małego odkrywcę może być jeszcze przyjemniejsza i bezpieczna - dzięki zaokrąglonym rogom oraz bindowaniu spiralnemu! Stwórz wyjątkową pamiątkę na lata, która przyczyni się do rozwoju Twojego dziecka. Dobierz ulubione fotografie i opowiedz dziecku swoją własną historię - pierwsza lekcja Twojego Maleństwa.

  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • Około 14×14 cm (zamknięta)

Bindowanie:

  • Bindowanie spiralne

Rodzaj papieru:

  • Papier kredowy matowy (wyjątkowo grube strony z zaokrąglonymi bokami)

Ilość stron:

  • 22 strony

Papier i okładka w zestawieniu

Dowiedz się więcej na temat druku cyfrowego na papierze matowym i bindowania spiralnego!
Cewe fotoksiążka Kids bindowanie spiralne Cewe fotoksiążka Kids bindowanie spiralne Bindowanie spiralne

Wysokiej jakości bindowanie spiralne z tworzywa ułatwia przewracanie wyjątkowo grubych stron, tym samym poprawiając zdolności manualne dziecka.

Cewe fotoksiążka Kids druk cyfrowy – papier matowy Cewe fotoksiążka Kids druk cyfrowy – papier matowy Papier kredowy matowy

Matowy papier o jedwabiście gładkiej powierzchni, każde Twoje zdjęcie wygląda wyjątkowo naturalnie i ciepło.

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids - fotoksiążka dla dziecka

Mała książka ze zdjęciami dla dzieci

Fotoksiążka dla dziecka jako niepowtarzalna pamiątka

Każdy wie, jak ważnym okresem w życiu każdego człowieka jest dzieciństwo. To ono kształtuje nas na ludzi, którymi później jesteśmy przez całą resztę życia. Lata dzieciństwa wiążą się z rozwojem i ciągłą nauką nowych rzeczy, od mówienia i chodzenia, po czytanie, pisanie i liczenie. Choć może się wydawać, że pierwsze osiemnaście lat życia to mnóstwo czasu, rodzice często mogą nie zdawać sobie sprawy z tego, jak szybko ten czas zleci.

Aby zatrzymać najcenniejsze wspomnienia na dłużej, warto postawić na częste robienie wspólnych fotografii, nawet gdy nie ma ku temu większego powodu. Chwile spędzone w rodzinnym gronie, utrwalone na zdjęciu pozwalają wrócić do ulubionych wspomnień kiedy tylko przyjdzie na to ochota.

Jak najlepiej przechowywać zdjęcia? Mimo że zapis cyfrowy zdjęć jest niezwykle wygodny i nie zajmują one fizycznie miejsca na półkach, mogą być łatwo utracone na skutek awarii dysku lub urządzenia. Klasyczne, papierowe odbitki mogą za to zabierać wiele miejsca. Idealnym rozwiązaniem jest nasza nowa, wyjątkowa fotoksiążka dla dzieci! Przekonaj się, jak zamknąć najważniejsze chwile w jednej, wygodnej formie, by móc do nich wrócić w każdej chwili.

Książka wspomnień dla niemowlaka — jakość i bezpieczeństwo

Aby wyjść naprzeciw zmieniającym się potrzebom oraz wykorzystać rozwój technologii druku, stworzyliśmy naszą unikalną fotoksiążkę, zaprojektowaną pod kątem najmłodszych.

Książka wspomnień dla niemowlaka swoim formatem przypomina klasyczną książeczkę dla dziecka, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i może spokojnie zmieścić się w domowej biblioteczce. Jej wielkość to około 14×14 cm, dzięki czemu maluch bez trudu może ją obejrzeć samodzielnie, a jednocześnie pomieści ona w sobie wszystko, co najważniejsze.

W środku znajdziesz aż 22 strony, które możesz uzupełnić zdjęciami Twojego dziecka. Aby zapewnić maluchom pełnię bezpieczeństwa, nasza fotoksiążka dziecięca posiada specjalne, grube strony z zaokrąglonymi brzegami. W ten sposób pociechy nie są narażone na skaleczenia, a książeczka może im towarzyszyć w każdej chwili.

Fotoksiążka dla dzieci - dostosowana do najmłodszych

Z myślą o estetyce fotoksiążki przy kontakcie z małymi rączkami, postawiliśmy na nowoczesny druk cyfrowy na matowym papierze. Zapewnia on najwyższą rozdzielczość Twoich zdjęć, jednocześnie wykorzystując matowe wykończenie, na którym nie pozostają odciski palców.

Biorąc pod uwagę wygodę przeglądania fotoksiążki przez najmłodszych, postawiliśmy również na spiralne bindowanie. Nie tylko eliminuje ono możliwość kontaktu dziecka z klejem, ale także zapewnia łatwe przewracanie stron.

Przeglądanie fotoksiążki może być skutecznym treningiem zdolności manualnych dla niemowlaków. Fotoksiążka dla dziecka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu może przetrwać dziecięce zabawy bez strachu o jej zniszczenie. Sprawdź, co możesz zamknąć w jej wnętrzu!

Książka pamiątkowa dla niemowlaka — co możesz w niej umieścić?

Książka ze zdjęciami dziecka to nie tylko fantastyczny pomysł na pamiątkę, ale także doskonały sposób na naukę o fotografiach. Dzięki takim produktom możesz od najmłodszych lat przekazywać swojemu maluchowi, dlaczego tworzenie zdjęć jest ważne i co ze sobą niesie.

Przeglądając fotografie sprzed lat, możecie razem wspominać piękne chwile, zamknięte w poszczególnych kadrach. W jednej fotoksiążce możesz umieścić tyle zdjęć, ile zmieści się na wszystkich 22 stronach. Sprawdźmy, co może się znaleźć w fotoksiążce dla dziecka!

  1. To mogą być zdjęcia podzielone na poszczególne okresy lub okazje, a także zbiór ulubionych fotografii z Twoim dzieckiem.
  2. Możesz także stworzyć całą kolekcję fotoksiążek, dzieląc je na lata lub poszczególne wydarzenia, jak chrzciny czy okres przedszkola.

Wykorzystaj atrakcyjne szablony, żeby wykonać książeczki także dla niemowląt

Dzięki prostemu programowi do kreowania własnej fotoksiążki, w kilkanaście minut stworzysz ją dokładnie tak, jak chcesz. Masz możliwość ustawiać zdjęcia we wnętrzu książki tak, jak chcesz, w różnej orientacji i wielkości. Wykorzystaj nasze szablony, aby nadać stronom niezwykły charakter, a całość ozdób kolorowymi grafikami w formie clipartów.

Masz również możliwość dodać własne pole tekstowe, w którym zamieścisz podpis pod poszczególnymi zdjęciami lub takie informacje, jak waga i wzrost dziecka po porodzie, pierwsze słowo czy data pierwszych, samodzielnych kroków. Eksperymentuj z naszą fotoksiążką i stwórz pamiątkę, która zostanie z Wami na całe życie!

Książka ze zdjęciami dziecka jako idealny prezent!

Szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka z okazji urodzin lub zakończenia roku szkolnego? A co powiesz na upominek pełen wyjątkowych zdjęć z jego udziałem? Wybierz oryginalną fotoksiążkę dziecięcą i spraw mu radość wspominania najlepszych momentów razem z Tobą. Wykorzystaj jedno z pięknych zdjęć i stwórz z niego okładkę na cześć malucha.

Możesz podarować swojemu dziecku fotoksiążkę przy każdej nadarzającej się okazji, dzięki czemu zyska cudowną pamiątkę na długie lata. Zapewniamy najwyższą jakość oraz doskonałą rozdzielczość fotografii dzięki nowoczesnemu drukowi cyfrowemu na specjalnym, matowym papierze. Dzięki matowemu wykończeniu na zdjęciach nie będą zostawały odciski palców Twojego maluszka, a książka będzie wyglądała estetycznie przez cały czas. Nieduży rozmiar sprawi, że nie zajmie ona wiele miejsca, dzięki czemu nie musisz ograniczać się tylko do jednej sztuki.

Skomponuj w fotoksiążce zdjęcia niczym z kroniki przedszkolnej, kadry z wakacji lub z pierwszych miesięcy życia dziecka. Przekonaj się, jak niewiele pracy potrzeba, aby stworzyć niezwykłą pamiątkę w postaci fotoksiążki!

Jak zaprojektować książeczki dla niemowląt, które zachwycą Twoich bliskich?

Książka dla niemowlaka to produkt, który stworzyliśmy z myślą nie tylko o rodzicach, ale także o ciociach, wujkach i dziadkach. Zbiór zdjęć z życia malucha można z powodzeniem wykorzystać również jako prezent dla członków rodziny, zaangażowanych w jego wychowanie. W ten sposób przekażesz im swoje podziękowania, za poświęcony czas oraz uwagę, a także obdarzysz ich wyjątkową pamiątką, przypominającą o tych najpiękniejszych momentach. Aby zaprojektować własną fotoksiążkę, nie musisz posiadać specjalnych umiejętności oraz konkretnej wiedzy. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stworzyliśmy wyjątkowo prosty w obsłudze program do projektowania produktów na naszej stronie internetowej.

Czy trzeba pobrać program do stworzenia fotoksiążki dla dziecka?

Korzystając z Kreatora online bez problemu przejdziesz przez cały proces, od wyboru konkretnego produktu, przez szczegółowy projekt, po złożenie i opłacenie zamówienia. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i pobrać bezpłatny program lub otworzyć go za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wybierz spośród naszych produktów fotoksiążkę dla dziecka i naciśnij przycisk “Utwórz”. Na każdym etapie uzyskasz informacje o produkcie oraz jego cenie. W następnym kroku strona przekieruje Cię do okna podglądu Twojego projektu. Dzięki niemu będziesz na bieżąco widzieć, jak wyglądają zmiany, które wprowadzasz oraz jak przekładają się na finalny wygląd Twojej fotoksiążki.

Zaprojektuj swój produkt od przedniej okładki aż po ostatnią stronę tak, jak chcesz! Możesz wybierać różne szablony na poszczególne strony Twojej fotoksiążki, możesz także skorzystać z gotowych teł, dostępnych w oknie Kreatora.

Książka ze zdjęciami dziecka - ozdób ją tak, jak chcesz!

Układaj zdjęcia na poszczególnych stronach według własnego zamysłu, nie zapominając dopełnić ich polami z tekstem oraz pięknymi grafikami w formie clipartów. W ten sposób intuicyjnie możesz zmieniać wygląd Twojej książki ze zdjęciami ta jak zechcesz, szukając najlepszych rozwiązań. Jeżeli w trakcie tworzenia będziesz chciał zmienić produkt, możesz skorzystać z dedykowanego przycisku w lewym górnym rogu. A gdy fotoksiążka dla dziecka będzie już gotowa, wystarczy nacisnąć przycisk “Zamów”, dopełnić formalności i opłacić zamówienie. Czar realizacji tego produktu to od sześciu do siedmiu dni roboczych.

Pamiętaj, że masz również możliwość zapisania swojego projektu i zamówienia go w późniejszym terminie. Sprawdź sam, jak wiele możesz zyskać, korzystając z naszego prostego w obsłudze kreatora! Zerknij również na pozostałe fotoksiążki!