Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

kalendarz biurkowy kwadratowy kalendarz biurkowy kwadratowy

Fotokalendarz biurkowy

Stwórz personalizowany kalendarz biurkowy na 2024 r. ze swoimi zdjęciami i tekstami!

Zobacz

Kalendarz biurkowy ze zdjęciami na 2024 r.

Przelej uczucia na przedmioty codziennego użytku i stwórz wyjątkowy kalendarz biurkowy z Twoich zdjęć. Podkreśl każdy miesiąc osobistym akcentem i ułóż piękną historię na cały rok – z fotografii przypominających ludzi lub wydarzenia bliskie Twojemu sercu. Wybierz rodzaj i stwórz fotokalendarz biurkowy dla siebie lub bliskich!

Kalendarz na biurko z własnymi zdjęciami. Najpiękniejsze zdjęcia zawsze w zasięgu wzroku

Poręczny kalendarz biurkowy – dla Ciebie lub jako wyjątkowy prezent

Zaprojektuj indywidualny kalendarz na biurko ze zdjęciami

Kalendarze na biurko z osobistymi zdjęciami mogą znaleźć swoje miejsce dosłownie wszędzie, na przykład na biurku, kredensie lub w kuchni. Dzięki temu zawsze masz w zasięgu wzroku piękne zdjęcia ze wspólnych przeżyć z rodziną i przyjaciółmi, a także wszystkie ważne spotkania. Kalendarz na biurko jest trochę jak ramka na zdjęcia, którą co miesiąc możesz wymienić, a następnie przez cztery tygodnie cieszysz się widokiem wspaniałego wspomnienia.

Stwórz samodzielnie kalendarz biurkowy, umieszczając w nim własne zdjęcia

Możesz zaprojektować kalendarze biurkowe zarówno online w przeglądarce, jak i za pomocą bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat - do pobrania z naszej strony. Kroki projektowe są następujące: wybierz format, szablon i układ, a także schemat kolorów, dodaj swoje zdjęcia i teraz już możesz bezpośrednio zamówić swój biurkowy kalendarz. Jeśli chcesz, możesz zmienić miesiąc początkowy, aby kalendarz ten był jak najbardziej praktyczny przez cały rok.

Poza wymaganymi krokami, takimi jak dodawanie zdjęć, istnieją inne sposoby personalizacji kalendarza biurkowego. Możesz skomentować to, co dzieje się na zdjęciach za pomocą tekstu lub dodać zabawne cliparty. Dzięki temu każda strona kalendarza biurkowego zyska swój osobisty i niepowtarzalny charakter. Spersonalizowany kalendarz to wyjątkowy produkt, który możesz podarować także na prezent. Z pewnością, obdarowana osoba ucieszy się na widok wspólnych, Waszych zdjęć.

Personalizowany kalendarz biurkowy na rok 2024 – niezbędny w domu i w pracy

Wykorzystaj kalendarz biurkowy do optymalnego planowania swojego czasu, stawiając przy tym na jego oryginalną formę. Postaw ten wyjątkowy fotokalendarz w miejscu, gdzie przebywasz najczęściej: w pracy przy biurku bądź w domu na komodzie. Uzyskasz wtedy dostęp nie tylko do kalendarza, ale również najpiękniejszych zdjęć, które zawsze będą przed Tobą. Ze względu na to, że stojący kalendarz biurkowy jest kalendarzem ze zdjęciami, to świetnie sprawdzi się także jako ozdoba w biblioteczce, stojąca tuż przy ulubionych książkach.

Projektowanie kalendarza na biurko przebiega bardzo szybko i bezproblemowo – sam decydujesz, który układ będzie dla Ciebie najlepszy, jakich użyjesz zdjęć oraz jaki wybierzesz styl. Od czego należy zacząć? Najpierw wybierz format swojego kalendarza biurkowego – kalendarz kwadratowy, kalendarz stojący poziomy lub kalendarz panoramiczny z miejscem na notatki. Potem już tylko wystarczy chwila, by mieć zaprojektowany własny kalendarz biurkowy.

Jakie zdjęcia możesz umieścić w kalendarzu biurkowym?

Każdy fotokalendarz biurkowy opowiada pewną historię, a jeśli pojawią się w nim zdjęcia, które są ważne dla Ciebie bądź Twoich bliskich, tym bardziej stanie się on czymś, co wprawi Was w zachwyt. To, jaki będzie miał układ, jest zależne wyłącznie od Ciebie. Jeśli natomiast zastanawiasz się nad tym, jakie umieścić fotografie, to podpowiadamy.

Zdjęcia rodzinne np. ze wspólnych wyjazdów, z ubiegłorocznych świąt czy wakacji. Zdjęcia z przyjaciółmi, zdjęcia ukochanych zwierzaków czy zdjęcia ze ślubu bądź Wasze rocznicowe. Wymieniliśmy tylko kilka przykładów, lecz to, co znajdzie się w fotokalendarzu biurkowym, jest zależne wyłącznie od Ciebie. Niezastąpiony, oryginalny, czarujący, po prostu magiczny! Taki jest kalendarz biurkowy ze zdjęciami od CEWE.

Tyle możliwości – je wszystkie możesz umieścić w kalendarzu, który każdego dnia będzie Cię napawał chwilą zadumy nad tym pięknym wycinkiem z życia. Warto? Oczywiście!

Kalendarz na biurko – dlaczego warto go mieć?

Kalendarze biurkowe w biurach spełniają wiele ról — przede wszystkim to praktyczne gadżety, które umożliwiają zapisanie czegoś ważnego, pozwalają na szybkie sprawdzenie ważnych dat czy przypomnienie o ważnym wydarzeniu, spotkaniu bądź urodzinach kogoś bliskiego.

Kalendarz ze zdjęciami to wyjątkowa forma prezentacji zdjęć - już dziś zaprojektuj własny fotokalendarz! Sprawdź pozostałe kategorie: