CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wypróbuj naszą aplikację CEWE Fotoświat

CEWE FOTOKSIĄŻKA

CEWE FOTOKSIĄŻKA to album dla Ciebie! Pełen emocji, ze zdjęciami w najwyższej jakości, wielokrotnie doceniany nagrodą TIPA. To niezwykła podróż do ulubionych chwil, pięknych kadrów z Twojego życia. Stwórz Twoją fotoksiążkę online lub skorzystaj z naszego programu projektowego. Podaruj sobie lub Twoim bliskim prezent od serca!

Najpopularniejsze formaty fotoksiążek

Największe dostępne formaty fotoksiążek

Małe formaty fotoksiążek

Szukasz pomysłu na fotoksiążkę?

Inspiruj się każdego dnia! Sprawdź najpopularniejsze tematy fotoksiążek i stwórz swoją własną

Fotoksiążka ślubna

Patrzysz oczami wyobraźni i wracasz myślami do tej chwili – chwili Twojego ślubu i weselnej zabawy. W końcu rozpoczynasz nowy rozdział swojego życia! Uwiecznij te chwile na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Fotoksiążka dla rodziców

Rodzice odgrywają ważną rolę w życiu każdej osoby. Stwórz dla nich wyjątkowy prezent na lata w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI - zbierz Wasze wspólne fotografie i udekoruj je ramkami, clipartami czy ciekawymi cytatami.

Kronika rodzinna

Siedząc wieczorem na kanapie, sięgnij po kronikę rodzinną. Otwórz ją i wspomnij wyjątkowe chwile z danego okresu - ostatniego miesiąca, roku czy sprzed 3 lat.

Fotoksiążka dla babci

Osoba, która kocha swoje wnuki BEZWARUNKOWO - Babcia. Podaruj jej wyjątkową niespodziankę w postaci fotoksiążki ze zdjęciami wnuków. Prezent doskonały na Dzień Babci, ale także na każdą inną okazję.

Fotoksiążka z Chrztu Świętego

Pierwszym latom życia dziecka towarzyszy wiele niezwykłych momentów: pierwsze kroczki, pierwsze uroczystości jak Chrzest Święty. Każdy z nas chce nadać tym chwilom wyjątkowej oprawy, żeby podkreślić, że były to chwile jedyne w swoim rodzaju.

Fotoksiążka urodzinowa

Fotoksiążka to nie tylko idealny prezent na urodziny, ale także wyjątkowa pamiątka z tego dnia. Spraw sobie lub bliskiej osobie oryginalny upominek, do którego możesz wrócić w każdej chwili.

Sięgaj po najlepsze – wyróżnienia dla CEWE FOTOKSIĄŻKI

Jak złożyć zamówienie?

Twoje najpiękniejsze fotografie zawsze pod ręką

Wybierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz format CEWE FOTOKSIĄŻKI. Następnie dobierz zdjęcia – ulubione kadry z chwil wartych zapamiętania na dłużej. Brakuje Ci czasu? Skorzystaj z automatycznej propozycji zdjęć!

Stwórz projekt w kreatorze online lub programie projektowym CEWE Fotoświat

Następnie rozpocznij projektowanie i stwórz pamiątkę na lata! Możesz ozdobić CEWE FOTOKSIĄŻKĘ podpisami, clipartami oraz ramkami. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź swój projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie u Ciebie. Twórz z CEWE – twórz z pasją!

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Sprawdź, jak możesz spersonalizować swój projekt

7 rodzajów papieru do wyboru

Matowe wykończenie czy efektowny połysk? – wybierz swój styl!

Papier matowy w 100% z recyklingu (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*przyjazny dla środowiska druk cyfrowy z atramentem na bazie wody *dostępny dla twardej okładki *biały papier, którego satynowe wykończenie zapewnia naturalne kolory i kontrasty

Papier kredowy matowy (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*dostępny dla wszystkich formatów i rodzajów okładek *klasyk wśród rodzajów papieru

Papier kredowy błyszczący (200 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*jaskrawe, wyraziste kolory dzięki wysokiej jakości powłoce UV *niewrażliwy na działanie wilgoci

Papier kredowy głęboki mat (160 g/m²) Bindowanie klasyczne, do 202 stron

*doskonały dla fotografów hobbystów, profesjonalistów i miłośników fotografii *strony wewnętrzne i okładka z efektem aksamitnego matu

Papier fotograficzny matowy (368 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*naświetlanie zamiast nadruku *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach *intensywne kolory i dobrze odwzorowane szczegóły

Papier fotograficzny błyszczący (382 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*naświetlanie zamiast nadruku *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach *intensywne kolory i dobrze odwzorowane szczegóły

Papier fotograficzny głęboki mat (370 g/m²) Bindowanie Lay-Flat (na płasko), do 130 stron

*nieodbijająca światła powierzchnia z efektem głębokiego matu *możliwość zastosowania bindowania Lay-Flat: idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach

5 rodzajów okładek dla Twojej fotoksiążki

Wybierz ulubioną okładkę i opraw swoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ!

Twarda okładka do 202 stron

*przyjemna w dotyku twarda, laminowana, klejona okładka, przypominająca tradycyjne albumy *możliwość zastosowania uszlachetnienia

Miękka okładka do 130 stron

*lekka, elastyczna, klejona okładka *możliwość samodzielnego zaprojektowania grzbietu CEWE FOTOKSIĄŻKI

Zeszytowa okładka do 50 stron

*płaska i elastyczna oprawa z solidnym szyciem na grzbiecie *strony nachodzą na siebie, podobnie jak w przypadku broszury

Skórzana okładka w 3 kolorach: czarnym, białym i brązowym marmurkowym

*możliwość zastosowania uszlachetnienia w kolorze: złota, różowego złota lub srebra *skóra ekologiczna

Płócienna okładka do 114 stron

*w 3 kolorach: białym, szarym i niebieskim *lekko chropowaty płócienny materiał *połyskujący efekt, delikatna struktura

Produkujemy najchętniej wybieraną fotoksiążkę w Europie
Nasza obsługa Klienta dostępna jest przez 7 dni w tygodniu
Oferujemy 100% Gwarancji Satysfakcji

Często zadawane pytania

CEWE FOTOKSIĄŻKA to książka ze zdjęciami, która pozwala po latach wrócić do momentów pełnych miłości i ponownie przeżyć wyjątkowe chwile. Za pomocą kreatora online lub gotowego oprogramowania możesz sam zaprojektować własną, personalizowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ze zdjęciami i napisami.

Tak, jak najbardziej. Oferujemy zarówno duże fotoksiążki z 202 stronami, jak i małe, poręczne książki ze zdjęciami, które weźmiesz ze sobą wszędzie.

Jeśli wybrano twardą oprawę do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, masz do wyboru cztery opcje uszlachetnienia w kolorze złotym, różowo-złotym, srebrnym oraz lakier z efektem wypukłości. CEWE FOTOKSIĄŻKA w skórzanej lub płóciennej oprawie może być również uszlachetniona elementami o kolorze złota, różowego złota lub srebra. Opcje uszlachetnienia są wyglądają wyjątkowo dobrze na fotoksiążkach projektowanych specjalnie z okazji ślubu, rocznicy lub urodzin.

Ogólnie w swojej fotoksiążce możesz używać zdjęć ze smartfona. Jednak rozdzielczość obrazu jest decydująca dla jego prezentacji w fotoksiążce. Jeśli wstawisz do projektu zdjęcie o zbyt niskiej rozdzielczości, zostanie to natychmiast oznaczone trójkątem ostrzegawczym.

Czas dostawy fotoksiążki różni się w zależności od formatu, rodzaju papieru, okładki, opcji uszlachetniania i sposobu wysyłki. Z reguły czas dostawy wynosi 4-6 dni roboczych. Szczegółowe informacje o terminach dostaw można znaleźć tutaj.

Do wszystkich wariantów CEWE FOTOKSIĄŻKI używamy papieru o niezwykle wysokiej jakości. Na początek polecamy druk cyfrowy matowy. Aby uzyskać szczególnie wysoki poziom szczegółowości i wyjątkową głębię ostrości, możemy też naświetlić Twoją fotoksiążkę za pomocą klasycznej metody halogenku srebra na prawdziwym papierze fotograficznym. Dzięki bindowaniu Lay Flat CEWE FOTOKSIĄŻKA po otwarciu leży całkowicie płasko - idealnie nadaje się do prezentacji zdjęć panoramicznych na podwójnych stronach.

Nasz program projektowy oferuje największą możliwą swobodę projektowania Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Dzięki wyjątkowo dużemu wyborowi szablonów i stylów możesz zaprojektować swoją fotoksiążkę indywidualnie i całkowicie zgodnie z własnymi pomysłami. Ponadto możesz zaoszczędzić dużo czasu dzięki wstępnemu sortowaniu zdjęć za pomocą zintegrowanego asystenta projektowego, ponieważ dokonuje on wstępnego wyboru z dostępnych zdjęć i wstawia je do fotoksiążki według daty wykonania lub lokalizacji.

Zapisanie stanu pośredniego projektu jest możliwe w przypadku każdego z naszych kanałów zamówień (oprogramowanie na komputer PC, aplikacje mobilne i projekt online).

Album ze zdjęciami

Zdjęcia utrwalone w najwyższej jakości

Co to jest fotoksiążka?

Fotoksiążka stanowi rozwinięcie tradycyjnego albumu fotograficznego, charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wyjątkową stylistyką. Od tradycyjnego fotoalbumu różni się między innymi prezentacją zdjęć: tu nie musisz już ich wklejać. Książkę ze zdjęciami tworzysz samodzielnie online lub w darmowym programie, a następnie zlecasz jej wydruk.

Czym wyróżnia się najlepsza fotoksiążka?

Najlepsza fotoksiążka to taka, która jest spersonalizowana, stworzona samodzielnie lub wspólnie z rodziną. To również taki album ze zdjęciami, który charakteryzuje się wysoką jakością, świetnym wydrukiem fotografii oraz trwałością przez wiele lat.

Jakie są nasze książki fotograficzne?

Wszystkie CEWE FOTOKSIĄŻKI charakteryzują się wysoką jakością zarówno druku, jak i wykończenia, i kilkakrotnie zostały uznane za najlepsze w wielu testach fotograficznych. Bardzo dobrej jakości jest nie tylko sam wydruk, ale i zastosowany papier fotograficzny: matowy, błyszczący, śliski w dotyku lub matowy Premium. Album z Twoimi zdjęciami może zawierać 30, 60, czy nawet 160 stron lub więcej.

Korzystamy z najnowszych technologii druku oraz najlepszego papieru i tuszu, aby mieć pewność, że każda książka ze zdjęciami jest równie wyjątkowa, jak poprzednia. Wszystko to jest tworzone przez ludzi, którzy są ekspertami w dziedzinie tworzenia fotoksiążek.

Każdego roku drukujemy setki tysięcy fotoksiążek, a każda z nich jest dokładnie sprawdzana, zanim opuści nasze laboratorium fotograficzne. Na wszystkie nasze książki ze zdjęciami udzielamy 100% gwarancji satysfakcji. Co to oznacza? Jeśli personalizowana książka ze zdjęciami nie spełni Twoich oczekiwań, po prostu skontaktuj się z nami, a my bez problemu wymienimy ją lub zwrócimy Ci pieniądze.

Wybierając najlepsze fotoksiążki, masz pewność, że Twoje wspomnienia zostaną utrwalone w profesjonalny sposób, który będzie cieszył oczy przez wiele lat.

Formaty albumów dostępne w CEWE

Na stronie znajdziesz aż 10 formatów dla książek foto: od mini fotoksiążki, poprzez A4, kończąc na rozmiarze XXL. Wśród fotoksiążek albumów, największą popularnością cieszy się format A4. Zaraz po nim są fotoksiążki w rozmiarze A5 oraz zbliżonym do A3.

Jaki wybrać papier dla swojej książki fotograficznej?

Zdjęcia w fotoksiążce są drukowane na wysokiej jakości papierze fotograficznym, mogą być opatrzone pięknym cytatem lub ważnym dla ciebie hasłem. Obok zdjęć mogą także pojawić się niewielkie, humorystyczne grafiki, zaś same fotografie mogą mieć wyjątkową oprawę w postaci ramki. Do wyboru masz również papier kredowy mat lub błyszczący. W CEWE wprowadziliśmy także papier matowy w 100% z recyklingu.

Okładki dla CEWE FOTOKSIĄŻKI

W naszej ofercie do wyboru masz 5 okładek: twarda okładka, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna, która jest dostępna w kolorze białym, szarym i niebieskim. Okładka skórzana daje możliwość zastosowania uszlachetnienia w kolorze złotym, różowego złota lub srebra. Dużą popularnością cieszą się okładki miękkie i twarde. Oprawa zeszytowa jest zaś elastyczna oraz posiada szycie na grzbiecie. Pamiętaj również, że możesz stworzyć fotoksiążkę ze sztywnymi kartami, która prezentuje się nadzwyczaj elegancko!

Projekt fotoksiążki wedle własnego pomysłu

W dowolnej kolejności możesz umieścić zdjęcia na każdej karcie fotoksiążki, a ponadto, dodając teksty, ramki, cliparty czy zmieniając barwę stron, tworzysz niepowtarzalny, osobisty fotoalbum. W personalizowanej fotoksiążce uwieczniasz wszystkie magiczne chwile, sam zdecydujesz, o czym będzie opowiadać i co się w niej pojawi. Od początku do końca projektujesz każdą kartę, dzięki czemu staje się ona po prostu magiczna!

A czy wiesz, że w swojej fotoksiążce możesz opowiedzieć wyjątkową historię np. z ostatnich wakacji? Albo narodzin dziecka lub ze ślubu? Wybierz takie zdjęcia do książki, które są prostu dla Ciebie bardzo istotne. Możliwości projektowania, są tak naprawdę nieograniczone!

Krok po kroku projektujesz każdą kolejną stronę, dodajesz zdjęcia, wyjątkowy cytat na okładkę czy dobierasz odpowiedni dla Ciebie rodzaj papieru. Gotowy album - fotoksiążka w pięknej oprawie - zachwyci zarówno Ciebie, jak i Twoich bliskich. Fotoalbumy od wielu lat cieszą się dużą popularnością, natomiast fotoksiążki to krok w przyszłość, coś, co pozwala w krótkim czasie zachować wszelkie magiczne chwile.

Przykłady fotoksiążek

Fotoksiążka wydaje się być bardzo podobna do tradycyjnych albumów fotograficznych ze zdjęciami, ale… ma bardziej osobisty charakter. Jeśli szukasz inspiracji, jak zacząć lub o czym ma opowiadać Twoja książka ze zdjęciami, koniecznie zapoznaj się z przykładami książek fotograficznych naszych Klientów. Możesz je obejrzeć online i zaczerpnąć z nich wspaniałe pomysły. Pamiętaj, że książka foto może stać się świetnym prezentem dla babci, rodziców, dzieci, przyjaciółki. Doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki czy Dzień Ojca.

Fotoksiążka z tekstem – czy można dodać treści do fotoksiążki?

Każda z naszych fotoksiążek daje Ci sposobność umieszczenia własnego tekstu. Możesz go umieścić na każdej karcie, albo nawet pod każdym zdjęciem. Opisy są doskonałym sposobem na zachowanie wspomnień. Dlaczego? Otóż mogą uzupełniać zdjęcia, opowiadając o miejscach, wydarzeniach i szczegółach, które wiążą się z nimi. W fotoksiążce możesz wstawić także ulubione cytaty, hasła i złote sentencje, albo ulubione zdania, które wypowiedzieli Twoi bliscy.

Album ze zdjęciami na prezent

CEWE FOTOKSIĄŻKĘ można stworzyć na smartfonie lub na komputerze, używając do tego intuicyjny kreator online lub naszego oprogramowania. Decydujesz o formacie, papierze, liczbie, układzie zdjęć czy o rodzaju okładki (możesz wybrać m.in. zeszytową lub twardą okładkę). Twarda oprawa sprawia, że fotoksiążka prezentuje się nadzwyczaj elegancko. Jeśli swoją książkę ze zdjęciami wzbogacisz o dodatkowe ozdobne pudełko, wówczas idealnie sprawdzi się jako pomysł na prezent.

Dlaczego fotoksiążka to idealny pomysł na prezent?

Fotoksiążka jest idealnym prezentem, bo łączy w sobie emocje i wspomnienia. To coś więcej niż zwykły album ze zdjęciami. Fotoksiążka to prawdziwa opowieść w obrazach, której strony ożywają z każdym otwarciem. Personalizowany charakter dodaje jej wartości, czyniąc każdą fotoksiążkę unikalnym podarunkiem. Dzięki książce ze zdjęciami możemy wracać do tych wyjątkowych chwil, kiedy tylko zechcemy, a nasze wspomnienia będą zawsze żywe. Wybierając fotoksiążkę jako prezent, dajesz coś więcej niż przedmiot – dajesz całą gamę emocji.

Możesz zdać się na swoją kreatywność i dostosowywać fotografie do różnych okazji np. rocznicy ślubu czy urodzin. Ulubione kadry stworzą tu niesamowitą opowieść, którą szczególnie miło przegląda się w towarzystwie bliskich (lepiej trzyma się zdjęcia w dłoni, niż ogląda na monitorze, prawda?). Tak, emocjami można dzielić się w bardzo osobisty i pełen miłości sposób. Jednego możesz być pewien: w Twojej fotoksiążce znajdą się najpiękniejsze chwile, starannie wybrane i zaprojektowane, abyś mógł cieszyć się nimi przez wiele lat.

Komu podarować album ze zdjęciami?

Fotoksiążka może stanowić prezent na przykład dla nowożeńców czy rodziców pod choinkę. Do zamówienia, warto więc dodać ozdobne pudełko upominkowe, w którym fotoksiążka prezentuje się nadzwyczaj stylowo i elegancko. Ozdobne opakowanie jest dostępne dla fotoksiążek w formacie: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa.

Wspomnienia zamknięte w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI, mogą stanowić prezent na długie lata. Zachwyć bliską osobę, wręczając jej magiczne chwile zamknięte na kartach książki ze zdjęciami.

Fotoksiążka online, a może za pomocą programu?

Własna CEWE FOTOKSIĄŻKA może zostać wykonana na dwa sposoby: samodzielnie lub z automatycznym asystentem. Możesz zaprojektować fotoksiążkę w krótkim czasie, samemu, bądź w towarzystwie bliskich osób. W pierwszym wariancie pieczołowicie dbasz o każdy szczegół Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, projektując ją krok po kroku.

W drugim sposobie określasz kilka podstawowych rzeczy, a resztą zajmuje się asystent (Ty tylko zatwierdzasz całość lub edytujesz). Prosty w obsłudze, edytor online, poprowadzi Cię jasno po całym projekcie książki fotograficznej. Swój projekt możesz także zapisać w dowolnym momencie.

Ciekawym pomysłem jest też umieszczenie w drukowanym projekcie... filmu. W jaki sposób? Po prostu podczas tworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI na dowolną stronę przeciągasz materiał video, który zapisuje się w formie kodu QR. Zaskocz wszystkich pomysłowością.

Jaki jest czas realizacji/dostawy fotoksiążki?

Zamówienie fotoksiążki online z opcją, jaką jest szybka realizacja to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą podzielić się swoimi wspomnieniami z bliskimi w eleganckiej formie! Czas realizacji fotoksiążki różni się w zależności od formatu, rodzaju papieru, okładki, opcji uszlachetniania i sposobu wysyłki. Z reguły jest to 4-6 dni roboczych. Już dziś przystąp do projektowania, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoja personalizowana fotoksiążka dotarła ekspresowo!

Opinie klientów

Zachęcamy Cię do zapoznania się z opiniami dostępnymi w social mediach, na Mapach Google oraz Opineo czy Trusted Shops.

Ile kosztuje fotoksiążka?

CEWE FOTOKSIĄŻKI zaczynają się od 75 zł. Jeśli interesują Cię kody prezentowe, odezwij się do nas albo zapisz się na nasz newsletter!

Zaprojektuj fotoksiążkę online!

Gotowy do rozpoczęcia pracy nad projektem własnej fotoksiążki? Już dziś zapoznaj się z naszą pełną ofertą książek ze zdjęciami, wybierz format i zacznij swój indywidualny projekt. Zaprojektuj książkę ze zdjęciami w gotowym kreatorze online!