CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

fotoksiążki ślubne
foto książka ślubna
fotoksiążka ślubna okładka
fotoksiążka ślubna cena
fotoksiążka ślubna welurowa
Fotoksiążka ślubna A4
ile kosztuje fotoksiążka ślubna
fotoksiążka ślubna twarda
fotoksiążka ślubna opinie
projekt ślubnej fotoksiążki

CEWE FOTOKSIĄŻKA na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to wyjątkowy czas, kiedy możesz wrócić wspomnieniami do chwili, w której połączyła Was miłość i razem wkroczyliście na nową ścieżkę. Z tej okazji, podaruj ukochanej osobie niepowtarzalny prezent - fotoksiążkę na rocznicę Waszego ślubu. Zbierz ulubione fotografie z tego dnia i utrwal wspomnienia na kartach fotoksiążki. Stwórz sentymentalny prezent i wywołaj ponownie uczucia ciepła i radości, jakie towarzyszyły Wam w dniu Waszego ślubu.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Małgorzata B. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Kazimierz W. z Gdyni

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

- Iwona N. z Trzcianki

– Anna B. z Aleksandrowa Łódzkiego

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

– Romuald Ś. Z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Małgorzata B. z Krakowa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Oglądaj relacje wideo ze swojego ślubu - samej ceremonii, jak i weselnej zabawy. Przeżywaj szczęśliwe chwile raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do swojej fotoksiążki z okazji rocznicy ślubu. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć niezapomniany dzień swojego życia.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na rocznicę ślubu

Świętuj rocznicę ślubu w wyjątkowy sposób

Przywołaj najpiękniejsze wspomnienia z dnia ślubu

Rocznica ślubu to święto, które warto celebrować w wyjątkowy i oryginalny sposób. Mimo, że w polskiej tradycji zazwyczaj świętuje się jedynie okrągłe rocznice np. 30-tą, 40-tą lub 50-tą, to nic nie stoi na przeszkodzie, by co rok hucznie obchodzić jubileusz stanięcia na ślubnym kobiercu. Szukasz niebanalnego i sprawdzonego pomysłu na prezent na rocznicę ślubu, który wywołała uśmiech na twarzy ukochanej osoby? Postaw na samodzielnie zaprojektowaną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ – satysfakcja gwarantowana!

Dlaczego CEWE FOTOKSIĄŻKA jest doskonałym prezentem na rocznicę ślubu?

Rocznice ślubu warto celebrować choćby z tego względu, że jest to doskonała okazja, by powrócić myślami do najpiękniejszych chwil w swoim życiu - momentu, kiedy stanęło się na ślubnym kobiercu. Fotoksiążka zamówiona na rocznicę ślubu daje możliwość powrotu do wszystkich emocji, które towarzyszyły młodej parze w tym jakże wyjątkowym dniu. Miłość, nadzieja, radość, wzruszenie, lekka trema – to wszystko możesz utrwalić na kartach swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Zamawiając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z okazji rocznicy ślubu dla drugiej połówki, pokażesz jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. Niezależnie od tego, czy świętujecie swoją pierwszą, 5.,10. czy 40. rocznicę ślubu, CEWE FOTOKSIĄŻKA zawsze będzie trafionym upominkiem, pełnym emocji i niesamowitych wspomnień.

CEWE FOTOKSIĄŻKA na rocznicę ślubu – produkt najwyższej jakości

Tym, co sprawia, że CEWE FOTOKSIĄŻKA jest tak wyjątkowa i cieszy się ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów, jest fakt, że do każdego etapu jej produkcji przywiązujemy ogromną wagę. Wszystko po to, by poruszyć Twoje serce już od pierwszej chwili. CEWE FOTOKSIĄŻKA na rocznicę ślubu dostępna jest w wielu różnych wariantach – to Ty decydujesz o tym, który jest dla Ciebie odpowiedni. W naszym intuicyjnym i przyjaznym kreatorze możesz samodzielnie wybrać rodzaj okładki, bindowania oraz papieru.

Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić niewielkich rozmiarów fotoksiążkę na rocznicę ślubu, czy też dużą, na pewno znajdziesz w naszej ofercie format, który zaspokoi Twoje oczekiwania.

Już pierwszy rzut oka na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na rocznicę ślubu wystarczy, by przekonać się, że jest to produkt jedyny w swoim rodzaju. Wszystko dzięki niesamowicie estetycznej i wysokojakościowej okładce, która stanowi wizytówkę CEWE FOTOKSIĄŻKI. Projektując swoją własną fotoksiążkę na rocznicę ślubu, możesz zdecydować się na okładkę twardą, miękką oraz zeszytową.

Chcesz, by Twoja fotoksiążka na rocznicę ślubu nabrała stylu i klasy? Wybierz opcję uszlachetnienia okładki wypukłymi napisami w błyszczącym kolorze złota, różowego złota, srebra, a także przy pomocy lakieru dekoracyjnego. Niesamowity efekt – gwarantowany!

Jakie zdjęcia wybrać do CEWE FOTOKSIĄŻKI na rocznicę ślubu?

W CEWE FOTOKSIĄŻCE na rocznicę ślubu możesz umieścić tak naprawdę każde zdjęcie, jakie tylko przyjdzie Ci na myśl. Nie muszą być to koniecznie fotografie wykonane w dniu Waszego ślubu – kolekcję zdjęć możesz uzupełnić także kadrami wykonanymi w innych momentach Waszej wspólnej życiowej drogi. Ważne, by były to zdjęcia, które wiele dla Was znaczą i niosą ze sobą emocje.

Tego typu sentymentalny prezent to naprawdę romantyczny gest, który Twoja druga połowa na pewno doceni. Dzięki naszej CEWE FOTOKSIĄŻCE na rocznicę ślubu sprawisz, że poczujecie się jak świeżo upieczeni małżonkowie.

Zaprojektuj swoją własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na rocznicę ślubu

Na pewno chcesz, by stworzona przez Ciebie CEWE FOTOKSIĄŻKA prezentowała się jak najlepiej. Skorzystaj z programu do projektowania, który za darmo udostępniamy na naszej stronie internetowej, bądź też wybierz opcję kreatora online. Kreator krok po kroku wskaże Ci poszczególne etapy projektowania. Aby przyspieszyć proces tworzenia, skorzystaj z udostępnianych przez nas szablonów. Skorzystaj też z możliwości ozdobienia zdjęć clipartami, ramkami, zdobieniami i grafikami.