CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wieczoru panieńskiego

Szalony wieczór z najbliższymi kobietami to świetna okazja do wspólnej sesji zdjęciowej. Na taką okazję wszystkie możecie się ładnie ubrać i zrobić elegancki makijaż wieczorowy, który świetnie wyjdzie na fotografiach. Wszystkie zdjęcia z tej celebracji możecie zebrać we wspólnej CEWE FOTOKSIĄŻCE z wieczoru panieńskiego, która będzie świetnym prezentem dla panny młodej. Oprócz opowieści o wieczorze panieńskim, w takiej fotoksiążce mogą się znaleźć też Wasze zdjęcia ze wspólnych wyjazdów oraz wszystkich szalonych przygód z wielu lat.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka z wieczoru panieńskiego

Niech ten dzień zostanie z Wami na zawsze

Unikalna pamiątka dla panny młodej

Wiele wspomnień zapisanych na papierowych zdjęciach, niestety z biegiem czasu gubi się, uszkadza, a nawet niszczy. Fotografie zapisane w pamięci smartfonów to dla wielu nie to samo, co przeglądanie ich w wersji papierowej. Dlatego teraz możesz stworzyć pełną emocji fotoksiążkę z wieczoru panieńskiego, która stanie się pamiątką na lata. Fotoksiążka to trwała forma przechowywania wspomnień, która może stanąć na honorowym miejscu na półce. Niezależnie od tego, czy sama chcesz zrobić sobie taki prezent dla samej siebie czy ma być on dedykowany pannie młodej, fotoksiążka z wieczoru panieńskiego jest unikalną pamiątką, która pozwala zatrzymać ten magiczny dzień w sercu na zawsze.

Zrób sobie piękny prezent z Twojego wieczoru panieńskiego

Wieczór panieński to na tyle wyjątkowy dzień w życiu, że z pewnością zasługuje na uwiecznienie go na kartach pięknie oprawionej fotoksiążki. Może być ona pełna uśmiechu, radości, wzruszeń i innych emocji. Zbierz wszystkie piękne chwile spędzone razem z przyjaciółkami i utrwal je na kartach spersonalizowanej fotoksiążki. Dodaj zdjęcia, które najlepiej oddają atmosferę wieczoru oraz teksty, które opisują najważniejsze momenty z tego dnia. Niech ta fotoksiążka stanie się trwałą pamiątką z okazji Twojego dnia poprzedzającego zostanie Żoną i podkreślającą niezwykłość Waszej przyjaźni.

Fotoksiążka z wieczoru panieńskiego jako prezent dla panny młodej

Chcesz podarować pannie młodej coś wyjątkowego i osobistego? Fotoksiążka z wieczoru panieńskiego to idealny prezent, który pozwoli jej zachować piękne wspomnienia z ostatnich chwil przed ślubem. Zebrane w fotoksiążce zdjęcia, wspomnienia i wpisy od przyjaciółek staną się niezwykłą pamiątką, która będzie towarzyszyć pannie młodej na nowej drodze życia. Niech ta fotoksiążka będzie wyrazem Waszej miłości, wsparcia i radości, które dzieliłyście podczas wieczoru panieńskiego.

3 kreatywne pomysły na wypełnienie fotoksiążki z wieczoru panieńskiego

Szukasz inspiracji, jak zaprojektować fotoksiążkę z wieczoru panieńskiego? Poniżej znajdziesz kilka ciekawych pomysłów.

Wspólnie przeżyte przygody

W jednej części fotoksiążki z wieczoru panieńskiego skup się na uwiecznieniu wszystkich przygód i zabaw, które miały miejsce podczas tego dnia. Dodaj zdjęcia z różnych atrakcji, takich jak odwiedziny w pięknej restauracji, karaoke czy tańce. Opisz wesołe sytuacje i zabawne wspomnienia związane z każdym zdjęciem. Nawet po latach będziecie z chęcią wracać do fotoksiążki, by przeżywać wspomnienia na nowo, śmiać się i wzruszać.

Cenne chwile z przyjaciółkami

W tej części fotoksiążki skoncentruj się na uwiecznieniu wspólnych chwil spędzonych z przyjaciółkami. Dodaj zdjęcia z przygotowań do wieczoru panieńskiego, wspólnych rozmów albo poświęć każdej przyjaciółce jedną stronę w albumie.

Opisz, jak ważne są dla Ciebie te relacje i jaki jesteś wdzięczna za wsparcie i przyjaźń. To świetny sposób na podkreślenie więzi, które Was łączą i na upamiętnienie tych niezapomnianych chwil. Po zamówieniu fotoksiążek, będziesz mogła obdarować nimi swoje dziewczyny lub przygotować jeden egzemplarz do wspólnego przeglądania przy kawie.

Wiadomości i życzenia od przyjaciółek

Jeśli chcesz przygotować świetny prezent dla panny młodej i pamiątkę z wieczoru panieńskiego, poproś każdą z przyjaciółek, aby napisała swoją wiadomość i życzenia dla bohaterki wieczoru. Możesz również poprosić je o przesłanie kilku wspólnych, zabawnych fotografii zrobionych przed wieczorem panieńskim. Będzie to nie tylko wspaniała pamiątka, ale także miłe zaskoczenie dla panny młodej.

Spersonalizowana fotoksiążka według Twojej wizji

Warto postawić na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, ponieważ masz gwarancję najwyższej jakości wykonania produktu. Wybierz dopasowany do swoich oczekiwań kształt, rozmiar, układ stron oraz dodatki, które chcesz umieścić w fotoksiążce. Możesz wykorzystać specjalne tła, ramki, cliparty czy tekstury. Dodatkowo, możesz dostosować czcionki i kolory, aby idealnie oddać atmosferę Waszego wieczoru panieńskiego. Spersonalizuj swoją fotoksiążkę tak, aby była idealnym wspomnieniem tego wyjątkowego czasu i wyraża Waszą indywidualność.