CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA komunijna

W okresie szkolnym dziecko uczestniczy w wielu uroczystościach, z których cała rodzina chciałaby mieć pamiątkę. Jednym z takich wydarzeń jest Komunia Święta, do której dzieci wraz z rodzicami przygotowują się przez kilka miesięcy, aby na końcu móc ją wspólnie celebrować. Każdy członek rodziny robi wtedy dużo zdjęć, by móc po latach wrócić pamięcią do tego spotkania. Możecie jednak stworzyć jeszcze piękniejszą pamiątkę z Komunii niż same zdjęcia, nadając im wyjątkową, elegancką oprawę w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

CEWE FOTOKSIĄŻKA komunijna

Najpiękniejsza pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej

Czas Pierwszej Komunii Świętej to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci, jak i rodziców intensywnie przygotowujących się do tego wydarzenia. Jest to jedna z ważniejszych uroczystości, która odbywa się w okresie szkolnym. Za pomocą komunijnej fotoksiążki możesz uwiecznić te ważne i niepowtarzalne chwile.

Fotoksiążka z Pierwszej Komunii Świętej to idealny pomysł zarówno na prezent, jak i na pamiątkę rodzinną, która dzięki solidnemu wykonaniu i swojej wysokiej jakości zostanie z Wami na długie lata. Zachowanie zdjęć komunijnych w nowoczesnej formie fotoksiążki pozwoli Ci wracać do tych pięknych wspomnień w dowolnej chwili. Piękne białe suknie, alby, spotkanie z rodziną i uroczysty obiad to momenty, które warto zapamiętać na dłużej.

Fotoksiążka na komunię - świetny pomysł na prezent

Fotoksiążka na komunię to świetny pomysł na prezent dla pierwszokomunisty. Jeśli któreś z dzieci w Twojej rodzinie lub wśród przyjaciół przystępuje do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, to z pewnością ucieszy się z takiego spersonalizowanego upominku. Zbiór zdjęć w atrakcyjnej formie to idealny podarunek, który będzie symbolizował otwarcie nowego rozdziału w życiu młodego człowieka. Fotoksiążka jako prezent komunijny to także bardzo oryginalny pomysł. Zbiór ważnych chwil i wspomnień z życia katolickiego oraz rodzinnego pozostanie z dzieckiem na długie lata i będzie świetną pamiątką w przyszłości.

Jeśli fotoksiążka ma być prezentem, warto zamówić ją wraz z pięknym pudełkiem prezentowym. Jest to eleganckie opakowanie, które będzie również chronić produkt przed zabrudzeniami czy urazami mechanicznymi. Decydując się na zakup fotoksiążki masz możliwość edycji zarówno zdjęć, jak i wyglądu poszczególnych stron oraz okładki. Spraw, aby prezent na Pierwszą Komunię Świętą był personalny i samodzielnie zaprojektuj wygląd fotoksiążki, zredaguj teksty, dopiski oraz dedykacje.

Fotoksiążka Komunia Święta - jaki format wybrać?

Decydując się na zakup fotoksiążki komunijnej od CEWE masz możliwość wybrania najbardziej odpowiadającego Ci formatu. Na naszej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej możesz wybierać między dwunastoma różnymi formatami. Wymiary fotoksiążki na komunię zaczynają się od 14x14 cm, a kończą na 38x29 cm. Rozmiar fotoksiążki komunijnej wpływa również bezpośrednio na maksymalną liczbę stron, które album będzie w stanie pomieścić. Najmniejszy z formatów może mieć maksymalnie do 22 stron, a największy mieści w sobie maksymalnie aż 202 strony.

Na naszej stronie każdy z dostępnych formatów został krótko opisany tak, abyś mógł wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Często wybieranymi rozmiarami fotoksiążek na Pierwszą Komunię Świętą są: kwadratowa mała (15x15 cm) oraz fotoksiążka A4 pionowa lub A4 pozioma (21x28 cm). Oba wymiary fotoksiążek idealnie sprawdzają się w przypadku zdjęć grupowych, rodzinnych oraz selfie.

Ile kosztuje fotoksiążka ze zdjęciami komunijnymi?

Na finalną cenę fotoksiążki z Komunii Świętej wpływa kilka elementów. Cena będzie zależała od wybranego formatu albumu, rodzaju okładki oraz jej wykończenia, wybranych uszlachetnień, typu papieru oraz tego, czy zaznaczyliśmy opcję zakupu fotoksiążki wraz z pudełkiem prezentowym czy bez. Ceny fotoksiążek zaczynają się już od 79,99 zł.

Tworząc fotoksiążkę z Pierwszej Komunii Świętej masz również szereg opcji i możliwości edycji, które nie będą wpływały na końcowy koszt albumu. Będzie to między innymi okładka w komunijnym wzorze, cliparty, ramki, zdobienia, teksty, dedykacja itp.

Fotoksiążka Pierwsza Komunia Święta - jakie zdjęcia w niej zamieścić?

Wybierając zdjęcia, warto pamiętać o kilku podstawowych czynnikach, które będą wpływały na odbiór wizualny całego produktu. Skup się na tym, aby wybrane przez Ciebie zdjęcia miały dobrą jakość. Jeśli chodzi o samą treść to w fotoksiążce z komunii mogą znaleźć się przeróżne zdjęcia, np. z przygotowań do ceremonii, w sukni lub w albie, z przebiegu całego wydarzenia, wykonane przez profesjonalnego fotografa, grupowe, z momentu przyjmowania Pierwszej Komunii Świętej, po uroczystości, rodzinne lub z uroczystego obiadu. Jeśli chcesz utrwalić to wyjątkowe wydarzenie na dłużej, sprawdź naszą usługę, jaką jest wywołanie zdjęć online!