CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA z Chrztu Świętego

Pierwszym latom życia dziecka towarzyszy wiele niezwykłych momentów: pierwsze kroczki, pierwsze wypowiedziane sylaby, pierwsze urodziny, pierwsze uroczystości jak Chrzest Święty. Każdy z nas chce zachować te najważniejsze chwile na dłużej i nadać im wyjątkową oprawę, żeby podkreślić, że to wydarzenie było jedyne w swoim rodzaju. CEWE FOTOKSIĄŻKA z Chrztu Świętego pomoże Ci osiągnąć ten cel. Możesz dobrać do swoich zdjęć bardzo eleganckie szablony i okładki z błyszczącymi zdobieniami w kolorze złotym, srebrnym lub różowego złota, a zamiast zwykłej okładki masz do wyboru także płócienną i skórzaną.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka Chrzest Święty

Niezwykła pamiątka dla malucha i całej rodziny

Pamiątka z Chrztu Świętego

Pierwsze lata życia dziecka pełne są wydarzeń, które warto zapamiętać na zawsze. To nie tylko nowe osiągnięcia oraz rozwój, ale także ważny dzień, jakim jest Chrzest Święty malucha. To uroczystość, na której nie może zabraknąć najbliższych, aby móc wspólnie świętować wstąpienie nowego życia do kościelnej rodziny. W tak ważnych chwilach nie może zabraknąć także wielu zdjęć, które będa przywoływały wspomnienia nawet po wielu latach. Nadaj im piękną formę CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby mogły Wam towarzyszyć na każdym kroku. Fotoksiążka dziecka to cudowna pamiątka rodzinna, która nie zajmie wiele miejsca na regale, zaś zdjęcia w jej wnętrzu pozostaną żywe i kolorowe. Przekonaj się, jak idealnie zwieńczyć uroczystość Chrztu Świętego!

Wysokiej jakości wydruk

Już same fotografie z tego dnia będą stanowiły wspaniałe uhonorowanie świętowania. Nie warto jednak przechowywać tak ważnych wspomnień wyłącznie w formie cyfrowej. W licznych folderach mogą się łatwo zapodziać, zaś w przypadku awarii urządzenia lub dysku pojawia się ryzyko ich całkowitej utraty. Aby ułatwić przechowywanie kadrów z tak wyjątkowego dnia możesz zaprojektować własną fotoksiążkę, w której umieścisz je wszystkie.

Stworzona z wysokiej jakości materiałów, CEWE FOTOKSIĄŻKA Chrzest daje Ci pewność, że zamknięte w niej wspomnienia przetrwają upływ lat oraz działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wysokiej jakości druk pozwoli zachować zdjęcia pełne kolorów i detali, a dodatkowe zdobienia nadadzą jej podniosłego charakteru. Dzięki fotoksiążce możesz z łatwością oglądać ulubione fotografie w gronie rodziny i przeżywać ten dzień wciąż od nowa.

Fotoksiążka Chrzest chłopca lub dziewczynki - idealnie dopasowana!

Przy takich uroczystościach, jak Chrzest Święty, nie warto ograniczać się w fotografowaniu. Na zdjęciach nie może oczywiście zabraknąć malucha, będącego w tym dniu najważniejszą osobą. Kadry z rodziną i chrzestnymi przy kościele, zdjęcia z momentu ochrzczenia dziecka czy podczas mszy będą idealnie pasowały do wnętrza zaprojektowanej przez Ciebie fotoksiążki. Dzięki pięknym grafikom oraz możliwości dodawania tekstu, fotoksiążka Chrzest dla chłopca lub dziewczynki nabierze właściwego stylu. Możesz w niej zawrzeć datę i miejsce chrztu, dodać ulubiony cytat, a nawet zamieścić materiał wideo dzięki specjalnemu kodowi QR. Jako zwieńczenie całości możesz również poprosić wszystkich obecnych w tym dniu członków rodziny, aby podpisali się w fotoksiążce z życzeniami dla dziecka. W ten sposób, kiedy maluch już podrośnie, również będzie mógł cieszyć się tą wyjątkową pamiątką.

Upominek dla rodziców chrzestnych

Wiadomo, jak ważną rolę podczas chrztu odgrywają rodzice chrzestni dziecka. To oni zostają wyznaczeni, aby pomogli maluchowi w poznawaniu wiary oraz kroczeniu jej drogą. Warto podziękować im za ich zaangażowanie za pomocą drobnego upominku w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI Chrzest. W ten sposób podarujesz im całą kolekcję zdjęć z tego wyjątkowego dnia, aby mogli stale przypominać sobie, jak ważną odgrywają rolę w życiu swojego chrześniaka. W środku możesz zamieścić specjalne podziękowania, a całość zwieńczyć pięknymi zdjęciami rodziców chrzestnych z maluchem. Fotoksiążkę możesz zamówić do razu z dopasowanym pudełkiem prezentowym, które chroni cenną zawartość przed zniszczeniem oraz idealnie ją dopełni. Spraw bliskim radość, korzystając z mocy, jaką niesie ze sobą fotografia!

Wystarczy chwila, aby zaprojektować książkę!

Aby zaprojektować i zamówić własną fotoksiążkę z dnia Chrztu Świętego, wystarczy zaledwie kilkanaście minut, wygodny fotel oraz urządzenie mobilne z podłączeniem do Internetu. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i wybrać interesujący Cię produkt, a następnie z pomocą intuicyjnego programu do projektowania zacząć budować swoją fotoksiążkę. Samodzielnie decydujesz o jej finalnym wyglądzie, dodając wszystkie wybrane przez siebie zdjęcia i elementy dodatkowe. Na koniec wystarczy wcisnąć przycisk “Zamów” i gotowe. Nie czekaj - zacznij projektować już dziś.