Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Początki CEWE sięgają 1912 roku. Oznacza to, że marka ma ponad 100-letnie doświadczenie w branży fotograficznej. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, szerokiej ofercie produktowej i nowoczesnym laboratoriom firma jest dziś liderem na rynku fotoproduktów i usług z nimi związanych. Działa obecnie w 23 krajach. CEWE to dowód na to, że pasja i autentyczna miłość do zdjęć potrafią zmieniać świat.

TIPA World Awards - Międzynarodowe nagrody dla CEWE

  • Stowarzyszenie Technical Image Press Association tworzą renomowani redaktorzy magazynów fotograficznych z całego świata.
  • Doświadczeni eksperci nagradzają nowoczesne produkty związane z fotografią i obrazem, dostosowując kategorie konkursowe do aktualnych trendów. Przy ocenie, pod uwagę brane są takie czynniki, jak m.in.: innowacyjność, postęp technologiczny, wzornictwo, ergonomia, łatwość obsługi, cena.
  • Każdego roku członkowie stowarzyszenia przyznają prestiżową nagrodę TIPA World Awards markom, które wykazały się ponadprzeciętną innowacyjnością w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
  • CEWE to jedyna firma z branży fotousług, która w 30-letniej historii konkursu zdobyła nagrodę TIPA World Awards aż 7 razy.
  • W 2021 roku marka otrzymała 2 statuetki: w kategorii „Best Photo Service Worldwide” oraz „Best Retail System Worldwide”.

Kochamy zdjęcia, inspirujemy i tworzymy z pasją

W CEWE kochamy zdjęcia i emocje w nich ukryte. Nasza praca to nasza pasja. Dzięki obrazom uchwyconym w kadrze możliwe jest zatrzymanie na zawsze najszczęśliwszych momentów. Dlatego każdy z fotoproduktów, zaprojektowanych przez naszych Klientów, wykonujemy ze szczególną starannością. Dbamy o autentyczne odwzorowanie kolorów, dobór wysokojakościowego papieru oraz precyzyjne szycie, klejenie i nakładanie uszlachetnień. W ten sposób powstają unikalne egzemplarze, które dają radość przez lata. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem.

CEWE to marka stworzona z myślą o ludziach i ich niezwykłej codzienności, bo składającej się przecież z wielu wyjątkowych chwil, wartych zatrzymania. Cieszymy się, że możemy uwieczniać piękne, inspirujące historie, pozwalając im w pełni zaistnieć.

Za co Jurorzy TIPA docenili CEWE

2008: CEWE FOTOKSIĄŻKA

W 2008 roku marka CEWE zdobyła nagrodę TIPA World Awards po raz pierwszy, jako zwycięzca w kategorii „Najlepszy na świecie serwis fotousługowy”. Jury doceniło wysoki poziom fotousług, skoncentrowanych na dostarczaniu klientom nowoczesnych rozwiązań, precyzyjnie trafiających w ich potrzeby. Specjalne wyróżnienie otrzymał wówczas flagowy produkt – CEWE FOTOKSIĄŻKA.

Sprawdź

Twórz z CEWE - inspiruj się każdego dnia

Kochasz zdjęcia? My też!

Dołącz do świata inspiracji CEWE - zapisz się na newsletter i zyskaj jeszcze więcej!
  • Darmowa e-prenumerata magazynu CEWE Fotoinspiracje
  • Konkretne wskazówki i porady fotograficzne
  • Premiery nowych produktów i usług
  • Pomysły na prezenty ze zdjęć dla Twoich bliskich
  • Kupon prezentowy – na dobry początek – odbierz już teraz 15 zł!
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.!
Zalogowano poprawnie
Jeszcze tylko jedno kliknięcie

Ze względów ochrony danych wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kliknij w link potwierdzający w wiadomości e-mail, aby aktywować bezpłatną subskrypcję newslettera.

Możesz oczywiście w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Przepraszamy
Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.