CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition

Dobre chwile pozostają żywe w naszej pamięci, wystarczy je wywołać i utrwalić na dłużej, aby w dowolnym momencie móc do nich powrócić. Najcenniejsze z nich wymagają odpowiedniej oprawy - kalendarza CEWE Gold Edition. Wybierz trzynaście ważnych dla Ciebie fotografii, na każdy miesiąc oraz okładkę, i ożyw wspomnienia ulubionych momentów - każdego dnia, każdego miesiąca.

  • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia, uszlachetnienie
  • szablony PREMIUM do wykorzystania
od 349,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • Format A2 (60×42 cm) poziomy

  • Format A2 (42×60 cm) pionowy

Rodzaj papieru:

  • Dwanaście stron kalendarza plus okładka
  • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Uszlachetnienie:

  • Nowoczesne szablony z wypukłymi złotymi elementami

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition

Kalendarz z uszlachetnieniem w kolorze złotym

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition - wyjątkowy produkt z uszlachetnieniem

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition to propozycja dla osób, które cenią sobie najwyższy poziom estetyki. Doskonała jakość druku gwarantuje zachwycający efekt końcowy. Twoje zdjęcia w postaci eleganckiego kalendarza mogą być zawsze blisko Ciebie.

Kalendarze ścienne - jeden produkt, wiele możliwości

Kalendarze ścienne towarzyszą nam w wielu miejscach - w pracy, szkole czy też w domu. Wieszamy je w kuchni, w salonie albo nad biurkiem w home office. Jeśli szukasz wyjątkowego kalendarza, teraz możesz zaprojektować go samodzielnie! Czym wyróżnia się kalendarz ścienny A2 Gold Edition? Możesz go stworzyć w orientacji pionowej lub poziomej, a wydruk na wysokiej jakości papierze o matowym wykończeniu zapewnia doskonały efekty.

Co więcej, możesz zaprojektować swój kalendarz ścienny zaczynając od takiego miesiąca, od jakiego chcesz. Jeśli więc planujesz podarować kalendarz na Święta Bożego Narodzenia możesz zacząć od stycznia, a jeśli ma być prezentem walentynkowym, wystarczy, że rozpoczniesz projektowanie od marca!

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition - Twoje zdjęcia ślubne w oryginalnej oprawie

Ten kalendarz ścienny to świetny pomysł na uwiecznienie zdjęć ze ślubu i wesela. W CEWE oferujemy Ci szablony premium z uszlachetnieniem w kolorze złotym. Dodaje to kalendarzowi jeszcze więcej elegancji i uroku. To także doskonały pomysł na prezent dla nowożeńców. Zamiast przechowywać zdjęcia zamknięte w albumie, możesz patrzeć na nie każdego dnia na kartach swojego spersonalizowanego kalendarza ściennego.

Jak zrobić swój spersonalizowany kalendarz ścienny?

Projektowanie kalendarza jest bardzo proste. Masz kilka ciekawych opcji do wyboru. Pierwszą decyzją, którą trzeba podjąć, jest format kalendarza. Proponujemy format A2, czyli 60 x 42 cm w poziomie lub w pionie.

Kolejnym krokiem jest wybór rodzaju papieru. Kalendarz ścienny może zostać wydrukowany na dwunastu stronach plus okładka lub może być bindowany spiralnie z elementem do zawieszenia.

Duży format kalendarza sprawia, że będzie on doskonałą alternatywą dla obrazu lub plakatu. W kreatorze CEWE możesz korzystać z wielu dostępnych szablonów. Wybierz więc najlepsze zdjęcia, które mają zostać wydrukowane w kalendarzu i zamów już dziś!

Co oznacza uszlachetnienie kalendarza ściennego?

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition może być ozdobiony wypukłymi, złotymi elementami. Oznacza to, że nazwa każdego miesiąca będzie wyróżniała się złotym kolorem, który doda całemu kalendarzowi elegancji. Złote, wypukłe napisy są nazywane właśnie uszlachetnieniem. Jeśli więc szukasz pomysłu na oryginalny prezent od serca, ten kalendarz będzie świetnym wyborem!

Pomysły i inspiracje na Twój kalendarz ścienny

Jeśli nie masz w głowie jasnej wizji, jak mógłby wyglądać Twój kalendarz ścienny A2 Gold Edition, to mamy dla Ciebie kilka pomysłów. Jeśli chcesz sprezentować go ukochanej babci, dziadkowi, mamie lub tacie, możesz postawić na Wasze wspólne zdjęcia.

Ciekawym pomysłem może być również wydrukowanie zdjęć z młodości osób Ci bliskich. Z pewnością będzie to zarówno sentymentalny, jak i praktyczny upominek. Jeśli z kolei chcesz zaprojektować kalendarz dla siebie, wybierz zdjęcia osób Ci najbliższych, zdjęcia z wyjazdów, wakacji, najważniejszych albo najmilszych chwil.

Część naszych Klientów projektuje kalendarze ścienne z własnymi fotografiami artystycznymi. Mogą to być urokliwe zdjęcia krajobrazowe, przyrodnicze albo fotografie architektury uchwycone podczas wakacyjnego urlopu. Projektując swój kalendarz, pamiętaj, że nic Cię nie ogranicza. Zdjęcia nie muszą być wykonane perfekcyjnie. Często ważniejsze są uczucia, które w Tobie budzą. W końcu kalendarz ścienny ma być z Tobą przez cały rok!

Kalendarz ścienny - gdzie go powiesić?

Kalendarz ścienny można powiesić w bardzo wielu miejscach. Jednak pamiętaj, że kalendarz ścienny A2 Gold Edition ma całkiem duży rozmiar i może nie zmieścić się w niektórych zakamarkach mieszkania. Ze względu na swój nowoczesny charakter i świetną jakość zdjęć nic nie stoi na przeszkodzie, żeby kalendarz powiesić nad kanapą, w jadalni albo w sypialni. Oczywiście, zanim przystąpisz do szukania miejsca idealnego dla swojego kalendarza, zastanów się najpierw, jak często ma Ci służyć.

Być może lubisz zaznaczać ważne daty w kalendarzu i praktycznie będzie go zawiesić w kuchni? Często wiesza się kalendarze ścienne także przy włączniku światła, ponieważ wówczas jest bardzo duża szansa, że wchodząc do pokoju od razu kierujesz ku niemu swój wzrok. Kolejną ciekawą opcją jest zawieszenie kalendarza ściennego na lodówce. Żeby go przymocować wystarczy użyć magnesów.

Kalendarz ścienny, a lepsza organizacja Twojego czasu

Kalendarze ścienne od CEWE, oprócz tego, że są doskonałą dekoracją, mają też szereg praktycznych zastosowań. Zakup takiego kalendarza pomoże Ci w planowaniu i zapamiętywaniu ważnych dat. To także doskonała opcja na uporządkowanie planu lekcji i zajęć dodatkowych Twojego dziecka. Zaprojektuj kalendarz z jego najfajniejszymi zdjęciami i ucz planować oraz dotrzymywać ważnych terminów!

Kalendarz ze zdjęciami - sprawdź inne formaty, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy!