Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zdjęcia Art slider Zdjęcia Art slider

Zdjęcia kreatywne - artystyczne

Kreatywne szablony zdjęć retro, kwadratowych i mini

Zobacz

Zdjęcia dla prawdziwych artystów

Fotografia jeszcze bardziej kreatywna

Wydrukuj Zdjęcia kreatywne w CEWE

Ożyw swoje wspomnienia dzięki zdjęciom kreatywnym

Zdjęcia artystyczne — nowa odsłona klasycznej fotografii

Przechowywanie wspomnień zamkniętych w sfotografowanych kadrach to doskonały sposób na zatrzymanie przy sobie najcenniejszych chwil ze swojego życia. Obecna technologia pozwala tworzyć tysiące fotografii przy kilku kliknięciach, wykorzystując w tym celu smartfon czy aparat cyfrowy. Obrazy możesz trzymać w formie cyfrowego zapisu na dysku w komputerze lub pamięci swojego telefonu. Jednak co się stanie, gdy dojdzie do niespodziewanej awarii? Aby nie musieć martwić się o utratę swoich najcenniejszych zdjęć, warto wywołać je i przechowywać w formie odbitek zdjęć.

Taki sposób gromadzenia fotografii jest o wiele trwalszy, a jednocześnie pociąga za sobą ten specyficzny, pełen nostalgii klimat. Ale kto powiedział, że możesz wydrukować swoje zdjęcia jedynie w postaci klasycznych odbitek? Z myślą o ciekawym wywoływaniu kadrów powstała nasza linia zdjęć artystycznych! Dzięki nim nadasz swoim wspomnieniom zupełnie nową, klimatyczną formę. Sprawdź naszą aktualną ofertę na zdjęcia artystyczne i wybierz wariant, który najlepiej dopasuje się do Twoich fotografii!

Poznaj nasze pomysły na zdjęcia artystyczne!

Pomysły na zdjęcia artystyczne? Aby stworzyć kreatywne zdjęcia, nie musisz poświęcać długich godzin na przygotowania. Wystarczy, że wybierzesz kadry, które chcesz wywołać w nietuzinkowy sposób, a następnie skorzystasz z jednej z czterech opcji ich formatowania. Zdjęcia artystyczne dostępne są na naszej stronie w formie retro, kwadratowej, mini oraz Fine Art.

Zdjęcia artystyczne retro swoim wyglądem będą przypominały odbitki z klasycznych polaroidów. Fotografia otoczona jest przez ramkę, którą możesz dowolnie zmieniać wedle własnego gustu. Możesz również skorzystać z opcji dodania pola tekstowego, w którym zawrzesz podpis do zdjęcia lub pasujące do niego hasło. Całość dopełni piękny lakier dekoracyjny, nadając Twoim zdjęciom wyjątkowego charakteru.

Artystyczne zdjęcia kwadratowe pozwolą nadać Twoim obrazom nowoczesnego wyglądu, dopełnionego przez elegancką ramkę. Ten wyjątkowy format będzie przypominał zdjęcia umieszczane na Instagramie. Stanowi również wyjątkowy pomysł na prezent lub dekorację.

Artystyczne paski ze zdjęciami - zdjęcia jak z fotobudki - dają Ci możliwość wydruku własnych, ulubionych kadrów, w formie paska miniaturek niczym z budki fotograficznej. W tej wyjątkowej formie możesz wydrukować zdjęcia z najbliższymi i wykorzystać je jako niezwykłą dekorację.

A jeżeli marzysz o prawdziwym dziele sztuki z wykorzystaniem swoich fotografii, postaw na zdjęcie artystyczne Fine Art. Połącz kadry z rozmaitymi szablonami, ramkami i dekoracjami, dodaj własne pole tekstowe i przemień swoją fotografię w małe arcydzieło. Wybór należy do Ciebie!

Artystyczne zdjęcia jako pomysł na nietuzinkowy prezent

Szukasz idealnego prezentu dla swoich bliskich? A gdyby tak wykorzystać jako upominek Wasze wspólne zdjęcia? Teraz to naprawdę proste! Wybierz jeden z dostępnych formatów zdjęć artystycznych i przeobraź klasyczne fotografie w wartościowy fotoprodukt.

Zdjęcia retro oraz zdjęcia kwadratowe możesz zamówić razem z dedykowanym, personalizowanym pudełkiem do ich przechowywania. Paski ze zdjęciami możesz wykorzystać jako zakładkę do książki, a na ich odwrocie umieścić dedykację dla osoby obdarowywanej. Przekaż wszystkie swoje uczucia, wykorzystując nietuzinkową formę fotografii Fine Art i przeobraź ulubione zdjęcia w małe dzieła sztuki.

Wybierz kadry, które niosą za sobą najlepsze wspomnienia i sprezentuj je swoim bliskim przy każdej okazji. Taki drobiazg doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy, imieninowy czy na rocznicę. Artystyczne zdjęcia możesz podarować również jako prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Ojca lub jako prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Personalizacja fotografii pozwoli Ci przekazać im wszystkie życzenia oraz to, jak bardzo Ci na nich zależy. Taki prezent nigdy nie traci swojej daty przydatności, a po latach staje się jeszcze piękniejszą i cenniejszą pamiątką. Nie czekaj — zamów swoje zdjęcia artystyczne już dziś!

Jak zamówić zdjęcia artystyczne?

Jeżeli wybrałeś już swój wariant zdjęć artystycznych, możesz śmiało zacząć projektować swój produkt. Chcąc jak najbardziej ułatwić naszym klientom cały proces, stworzyliśmy specjalny, intuicyjny program. Jest on dostępny za darmo do pobrania na naszej stronie internetowej lub do użycia za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Wybierz rodzaj zdjęć artystycznych, który najbardziej Cię interesuje i zacznij projektować! Masz do wyboru wiele ciekawych szablonów, a każde z Twoich zdjęć może być ozdobione nieco inaczej.

Wykorzystaj możliwość wstawienia dodatkowych grafik ozdobnych w formie clipartów oraz pola tekstowego, aby zapisać przy zdjęciach to, co chcesz. Wygodny podgląd oraz intuicyjny interfejs pozwolą Ci łatwo zmodyfikować Twoje zamówienie. A gdy projekt będzie gotowy, wystarczy wybrać przycisk “Zamów” i dopełnić niezbędnych formalności. Twoje zdjęcia artystyczne w wyjątkowej oprawie powinny dotrzeć do Ciebie w przeciągu kilku dni roboczych. Prawda, że to dziecinnie proste? Przekonaj się, jak w kilku prostych krokach uzyskać niezwykłe, artystyczne zdjęcia w personalizowanej formie! Na naszej stronie zamówisz także odbitki 10x15, 13x18 i 9x13, a także zlecisz wydruk zdjęć w dużym formacie, które zawiesisz na ścianie.