Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Usługi analogowe

W łatwy sposób wywołaj lub zdigitalizuj stare zdjęcia, klisze, filmy lub slajdy

Zobacz

Nasze usługi analogowe

Nowe życie starych zdjęć

Płyta CD ze zdjęciami / CEWE myPhotos

Uzyskaj dostęp do wszystkich zdjęć z dowolnego miejsca i kiedy tylko zechcesz oraz udostępniaj je znajomym i rodzinie. Tutaj możesz pobrać pliki zdjęć z zamówienia Image CD.

Znajdź najbliższy salon lub punkt partnera handlowego

Użyj naszej wyszukiwarki

Odkryj zalety obrazów cyfrowych

Udostępniaj z łatwością filmy 35 mm, slajdy i VHS

Zdigitalizuj zdjęcia i ciesz się wspomnieniami

Warto chronić swoje wspomnienia utrwalone na wywołanych zdjęciach, zwłaszcza teraz, kiedy ich digitalizacja jest tak łatwa. W ten sposób zabezpieczysz np. czarno-białe fotografie ze ślubu dziadków lub kadry z Twoimi dziećmi zrobione aparatem natychmiastowym. Jeśli zdjęcia są przechowywane w formie cyfrowej na twardym dysku lub w chmurze, nie tylko zachowują swoją jakość, ale nie można ich ani uszkodzić, ani zgubić. Bardzo łatwo jest również udostępniać te fotografie za pośrednictwem mediów społecznościowych i w dowolnym momencie zdecydować się na wywołanie odbitek.

Digitalizacja fotografii - to takie proste

Pierwszym krokiem do zdygitalizowania zdjęć jest odwiedzenie jednego z naszych punktów, w których przekażesz fizyczne zdjęcia. Po digitalizacji pliki obrazów są zapisywane na płycie CD. Możesz wtedy zapisać wersje cyfrowe na swoim komputerze, na zewnętrznym dysku twardym lub w chmurze. Płyta CD z plikami fotograficznymi służy jako zewnętrzne archiwum, do którego możesz uzyskać dostęp w dowolnym momencie - na przykład, jeśli chcesz zrobić odbitki niektórych zdjęć. Nawiasem mówiąc, CEWE oferuje nie tylko digitalizację zdjęć, ale także negatywów i slajdów.

Kreatywnie używaj zdjęć

Jeśli masz zdigitalizowane zdjęcia na dysku twardym, warto o nich pamiętać. Wykorzystaj swoje fotografie na przykład, do projektowania wysokiej jakości fotoproduktów od CEWE. Możesz zaprojektować np. prezent dla swoich rodziców, tworząc fotoksiążkę ze starych rodzinnych zdjęć. A możesz chcesz mieć te wspomnienia zawsze przy sobie? Jeśli tak, możesz je nadrukować na praktycznych przedmiotach, takich jak kubek personalizowany, etui ze zdjęciem czy fotopoduszka. Zawsze dobrze jest mieć zdjęcia w formie odbitek artystycznych, czyli Zdjęć Art lub na wysokiej jakości papierze fotograficznym - możesz wybierać spośród różnych formatów.