Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Złap lato w CEWE FOTOKSIĄŻCE…

… a nie tylko w kadrze Twojego aparatu!

Sprawdź, co jeszcze stworzysz z Twoich zdjęć:

A na wakacje ZABIERZ ZE SOBĄ:

Opinie naszych Klientów

– Małgorzata G. z Łochowic

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Zofia Ż. z Kańczugi

– Wojciech W. z Katowic

– Arnika S. z Darłowa

– Beata P. z Rudy Śląskiej

- Agata Z. z Warszawy

– Tomasz B. z Koziegłowy

– Aneta S. z Wilczej

Jak złożyć zamówienie ?

Wybierz fotoprodukt i dobierz zdjęcia

W pierwszym kroku zdecyduj jaki fotoprodukt chcesz zaprojektować. Wybierz wszystkie odpowiednie parametry oraz jedną lub więcej fotografii - w zależności od produktu.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj fotoobraz dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu tworzenia sprawdź swój projekt, umieść go w koszyku, opłać i gotowe! Za kilka dni Twój fotoprodukt będzie u Ciebie.

Dołącz do nas

Zapisz się do newslettera
 • bądź na bieżącą z ofertą, trendami oraz inspiracjami fotograficznymi
Klikając „ZAPISUJĘ SIĘ” dołączasz do społeczności CEWE. Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Dziękujemy

Wysłaliśmy Ci wiadomość e-mail z linkiem potwierdzającym bezpłatną rejestrację.

Sprawdź swoją skrzynkę e-mail i kliknij link.

Przykro nam...

Niestety nie mogliśmy Cię zarejestrować.

Spróbuj ponownie teraz lub w późniejszym terminie.

Wywołaj zdjęcia z wakacji lub zaprojektuj własną fotoksiążkę z podróży

Masz wiele wakacyjnych zdjęć? Stwórz pamiątkowy album wakacyjny!

Jak zachować wspomnienia z wakacji?

Wakacje to cudowny czas relaksu, przygód i zabawy. Każda chwila jest warta zapamiętania oraz opowiedzenia rodzinie i przyjaciołom po powrocie do domu. Jednak nie potrafimy jeszcze pokazywać swoich myśli innym. Od tego są właśnie zdjęcia wakacyjne!

Pierwszą fotografię w 1826 roku zrobił Nicéphore Niépce i przedstawiała ona widok z jego okna. "Widok z okna w Le Gras" to jedyna udana próba w jego eksperymentach, a w historii zapisała się jako pierwszy krok do tego, co jesteśmy w stanie zrobić teraz. Dziś pojęcia fotografia i zdjęcia używamy niczym synonimy. Fotografia i zdjęcia służą wyrażeniu siebie, swojego widoku na pewne rzeczy, a także do uwiecznienia wspomnień. Dlatego zdjęcia z wakacji pełnią zwykle szczególną rolę. Pozwalają przede wszystkim uchwycić niezwykłe momenty z czasu, który często przynosi wiele niespodzianek i przygód.

Dlaczego więc robimy zdjęcia, zwłaszcza w trakcie wakacji?

W rodzinnych domach można znaleźć mniej lub bardziej pokaźne zbiory pamiątkowych albumów wypchanych zdjęciami, które przedstawiają nasze życie – zdjęcia z dzieciństwa - i ważnych uroczystości jak urodzin, wesel, komunii, narodzin itp. Odpowiedź na pytanie, dlaczego robimy zdjęcia, nasuwa się teraz sama. Robimy to, aby zachować cenne dla nas wspomnienia. Są to zdjęcia zarówno pozowane jak i niepozowane, dzięki czemu są bardziej wyjątkowe.

Przeglądając albumy fotograficzne, płyty lub foldery na komputerze/telefonie najwięcej zdjęć, jakie znajdziemy to zdjęcia z wyjazdów i podróży - zazwyczaj wakacyjnych - ponieważ to ten czas był pełen chwil wartych zapamiętania. W trakcie wakacji widzimy pewne miejsca po raz pierwszy, spotykamy nowych ludzi, których możemy do następnego roku (albo już wcale) nie spotkać.

Tak jak kupując pamiątki na straganach, tak chcemy zachować też coś indywidualnego i tym sposobem wracając z dwutygodniowego wyjazdu mamy do oglądania zdjęcia jak z kilku miesięcy. Często są to nie tylko zdjęcia, ale wręcz piękne artystyczne fotografie nadające się do portfolio. Gdy wracamy ze zdjęciami fauny i flory kraju lub miasta, w którym byliśmy na wakacjach, chcemy móc zaprezentować je lepiej niż w sposób klasyczny (w albumie z wakacji lub w kopercie na zdjęcia).

Pamiątkowy album z wakacji to rzecz wyjątkowa, którą możemy dzielić się z rodziną i przyjaciółmi.

Zdjęcia z wakacji, dlaczego warto je wywołać?

Mając tak dużo wakacyjnych zdjęć na karcie pamięci musimy zdecydować, co z nimi zrobić. Oczywiście zdjęcia z wakacji możemy przenieść na płytę czy inny nośnik jako dodatkowe zabezpieczenie oryginalnych ujęć, jednak jeśli chociaż raz oglądaliśmy zdjęcia w formie namacalnej to wiemy, że wywołanie ich jest równie dobrym pomysłem. Zwłaszcza, gdy w grę wchodzą zdjęcia z wakacji. Dlaczego?

UWAGA

Jesteśmy tak przyzwyczajeni do przeglądania cyfrowych zdjęć na monitorze, że nie zwracamy na nie tak dużej uwagi. Tym samym mając w dłoni namacalne zdjęcie mamy chęć zatrzymania się przy nim na chwilę, zwracając uwagę na szczegóły, myśląc o nim i próbując sobie przypomnieć kiedy i dlaczego zostało zrobione.

EMOCJE

Tak jak książki mają wciąż więcej zwolenników niż ebooki, ponieważ możemy wczuć się bardziej w historię, którą opowiadają. Tak też wywołane zdjęcia z wakacji potrafią wywołać w nas łzę wzruszenia, śmiech, czy złość większą, niż ich wersja cyfrowa.

KLASYCZNOŚĆ

Nikt nie zaprzeczy, że w tym roku wciąż traktujemy wywoływanie zdjęć jako coś klasycznego - tradycyjnego - i normalnego. Dla młodych dorosłych jest to wciąż ważne, że zdjęcia istnieją w wersji papierowej, nawet jeśli nie pamiętamy, jak chodziło się wywoływać filmy ze starszych modeli aparatów.

TRWAŁOŚĆ

Chociaż ciężko w to uwierzyć, papier fotograficzny ma bardzo długą trwałość, a nośniki, na których znajdują się pliki JPG zdjęć, mogą zniszczyć się lub zgubić. Istotne jest więc, aby zdjęcia, które są dla nas ważne (zwłaszcza wyjątkowe zdjęcia z wakacji) wywoływać i trzymać w pamiątkowym albumie wakacyjnym.

RODZINA

Wywołane zdjęcia z wakacji, umieszczone w pamiątkowym albumie wakacyjnym lub fotoksiążce, będziemy mogli oglądać zawsze z rodziną i przyjaciółmi. Nawet jeśli cała elektronika nie będzie w danej chwili działać, to zawsze będziemy mieć najpiękniejsze zdjęcia z wakacji w formie papierowej.

HISTORIA

Możemy stworzyć album na zdjęcia z wakacji lub fotoksiążkę z podróży, a za pomocą odpowiedniego ułożenia zdjęć stworzyć coś na wzór pamiętnika z wyjazdu - pokazując go od pierwszego dnia do ostatniego. Przeglądając wakacyjną fotoksiążkę z bliskimi, opowiadając ciekawe anegdotki dotyczące różnych miejsc z ostatniej podróży, tworzymy przyjemne uspokajające chwile.

Stwórz pamiątkowy album z wakacji

To, jak będzie wyglądał Twój album z wakacji zależy tylko od Ciebie. Jeśli mamy kreatywne zacięcie to tworzymy scrapbooking - czyli albumy robione od podstaw samodzielnie na czystej bazie albumowej. Jednak ta zabawa ma kilka słabych punktów.

Świetnym rozwiązaniem jest stworzenie własnej fotoksiążki z wakacji lub z podróży, która będzie opowiadać Twoją historię. W takim albumie wakacyjnym możesz umieścić zdjęcia z rodziną, zdjęcia krajobrazów, zdjęcia zwierząt czy wasze wspólne zabawy w piasku. Wszystko, co wspólnie robiliście w trakcie wakacji, urlopu, dalekich wycieczek i wszelakich podróży!

Każdą podróż zachowaj w fotoksiążce!

Biorąc pod uwagę, że scrapbooking nie jest dla każdego lub jest tylko na bardzo wyjątkowe okazje jak ślub czy narodziny, warto wziąć pod uwagę wakacyjny album w formie zamówionej. Fotoksiążka z wakacji może okazać się wybawieniem, w doskonałej jakości wizualnej.

Możliwości jakie daje nam tworzenie tego rodzaju albumu na zdjęcia z wakacji są niezaprzeczalne, jak np. tworzenie z nich historii, która pięknie przedstawiona będzie sprawiać przyjemność podczas oglądania. Ponadto fotoksiążki z wakacji zaprojektujesz samodzielnie od okładki do ostatniej strony, dzięki czemu jest to bardzo indywidualna sprawa i doskonały prezent dla tych, których kochamy. Ich jakość natomiast jest na tyle wysoka, że mogą przetrwać lata, dzięki czemu nasze wnuki będą mogły oglądać dzieciństwo swoich rodziców wciąż w doskonałej jakości. Design fotoksiążek jest dostosowany do okazji, nawet fotoksiążka wakacyjna będzie ociekać klimatem lata, podróży i przygody.

Zaprojektuj wyjątkową fotoksiążkę z wakacji

Dodatkowo stworzenie jej jest stosunkowo proste. Najpierw wybieramy rozmiar. Do wyboru mamy:

 • CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini i Mała - najlepiej nadaje się do zdjęć z krótkich przygód lub ukochanych zwierzaczków
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama - również odpowiednia na zdjęcia z krótkich wyjazdów lub na zdjęcia dzieci
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa - tutaj już bardziej różnorodna, świetnie nada się na zdjęcia rodzinne, z wakacji, czy dzieci
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL - jej duży format idealnie sprawdzi się jako album własnej twórczości fotograficznej ale także z dalekich podróży czy wesel
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama - fotoksiążka idealna na prezent dla pary młodej
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA XL - jest to format typowo pod album z podróży, czy ogólnie wakacji
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama - format prezentowy, ale także na niejedno wakacyjne zdjęcie
 • CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża - idealne na mniejszą wersję Twojego portfolio fotograficznego, ale także jako album na zdjęcia z podróży.

Wszystkie formaty fotoksiążek są dostępne tutaj.

Następnie wybieramy jedną z możliwości kreatora:

 • Program CEWE FOTOŚWIAT - rekomendowany
 • Kreator online - przeglądarkowy

Po wyborze wybieramy rodzaj okładki - miękka, twarda, zszywana - i rodzaj papieru. Dodatkowo możemy dobrać uszlachetnienia okładki, opakowanie prezentowe i tworzymy.

Wybieramy szablon, wakacyjne zdjęcia, możemy zmieniać tło, grafiki dodatkowe, napisy, itd. Mamy więc pełną dowolność twórczą, jeśli chodzi o to, jak chcemy, aby nasza fotoksiążka wakacyjna wyglądała. Możemy dostosować ją do regionu, kraju lub dokładniej miasta, w którym mieliśmy uwiecznioną na zdjęciach przygodę.

Tę opowieść z wakacji, podróży, od początku do końca piszemy - a raczej projektujemy - sami.

Album z podróży pamiątką na lata

Zdjęcia wakacyjne wciąż są czymś obowiązkowym nawet podczas krótkiego wyjazdu. Tak samo jak pokazywanie ich potem znajomym i rodzinie. Osobiście też chcemy oglądać je co jakiś czas, a jeśli są tylko na jakimś nośniku cyfrowym, to łatwo o nich zapominamy. Dlatego decyzja stworzenia pamiątkowego albumu z wakacji wciąż jest dla nas tak istotna. Właśnie dlatego powstały CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby nasz klasyczny album na zdjęcia z podróży mógł przekształcić się w książkę jakości albumów, jakie znajdujemy w księgarniach.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wakacji nie zawiedzie Cię swoją jakością!