Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zaprojektuj kubek z własnym zdjęciem

Wybierz fotografie, dodaj imię lub grafikę i umieść je na personalizowanym kubku od CEWE!

Kubek personalizowany z własnym zdjęciem

Wyjątkowy kubek? Tylko dzięki personalizacji!

Rozpocznij dzień, pijąc ulubiony napój z personalizowanego kubka

Personalizowane kubki to obowiązkowy element wyposażenia. Podczas śniadania idealnie nadają się do herbaty, kawy lub dobrej gorącej czekolady. Wieczorem, w większym kubku możemy zaparzyć ziołową herbatę, która po całym dniu wyciszy i rozluźni nasz organizm.

Ze względu na to, że w szafkach mamy coraz więcej filiżanek i kubków, często w jednakowym kolorze, to właśnie personalizacja pozwala nadać kubkom niepowtarzalnego charakteru oraz wyróżnić je spośród wielu innych. Dzięki oprogramowaniu do projektowania CEWE, z łatwością wybierzesz zdjęcia i teksty, które sprawią, że Twój kubek stanie się po prostu NIEPOWTARZALNY.

Chcesz sprawić komuś oryginalny prezent? Podaruj kubek personalizowany!

Starannie wykonany kubek personalizowany to idealny prezent dla każdego i na każdą okazję. Podaruj kubek z własnym nadrukiem na Dzień Babci czy Dziadka. A może szukasz prezentu dla Mamy z okazji jej imienin? Twoja siostra ma niedługo urodziny?

Ten nietypowy kubek będzie też trafionym prezentem dla drugiej połówki - spraw, aby bliska osoba za każdym razem rozpoczynała dzień od kawy lub herbaty właśnie w tym wyjątkowym naczyniu!

Spersonalizowane kubki z oferty CEWE to produkty najwyższej jakości. Wykonane zostały z ceramiki bądź ze stali emaliowanej. Można je myć w zmywarce, co stanowi dodatkową korzyść.

Personalizacja kubka - nie tylko zdjęcie, ale i napis, imię, własna grafika

Twój personalizowany kubek to coś więcej niż prezent - to prezent stworzony z myślą o drugiej osobie, z uczuciem pochodzącym z całego serca. Zaprojektuj go samodzielnie. Dodaj zdjęcie lub kilka zdjęć, i stwórz własny produkt.

Chcesz, aby Twój kubek ze zdjęciem był jeszcze bardziej spersonalizowany? Dodaj tekst, grafiki, cliparty, a nawet ramki. Jeśli tworzysz kubki dla pracowników Twojej firmy, możesz dodać również logo. Pamiętaj, że efekt końcowy w całości zależy od Ciebie! Wystarczy, że poświęcisz chwilę na stworzenie projektu i Twój wyjątkowy prezent będzie już prawie gotowy.

W kubku z oryginalną personalizacją kawa smakuje dużo lepiej!

Idealny pomysł na poranny rytuał? Personalizowany kubek do śniadania, wypełniony ulubionym napojem! Jest to z całą pewnością produkt, którego potrzebujesz! Jeśli prezent sprawdzi się, podaruj drugi kubek na kolejną okazję, a trzeci kubek na jeszcze inną. Stwórz w ten sposób wyjątkową kolekcję oryginalnych kubków, której nie znajdziesz nigdzie indziej!

Kubki personalizowane: dla Ciebie, jak i całej rodziny

Przywołaj zdjęciami wspomnienia Waszych wspólnych chwil. Często to, czego potrzebujesz, jest zawarte w przedmiotach codziennego użytku. Zaprojektuj własny kubek, wybierz interesujący Cię wzór i stwórz wyjątkowy podarunek dla siebie, jak i dla bliskich - dobry pomysł na prezent na każdą okazję!

Kubek personalizowany przypomni Ci o wspólnym wyjeździe w góry, wycieczce nad jezioro ze znajomymi, a nawet o wspaniałych wakacjach w Grecji sprzed kilku lat! Ten oryginalny prezent przywoła wiele wspomnień, dobrych chwil, które wypełniły Twoje życie, a może i tych, o których już dawno zapomniałeś. Ożyw je na nowo poprzez personalizowane kubki. Sprawdź pozostałe prezenty personalizowane!