CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Termos Zwilling ze zdjęciem

Ciesz się zimnym lub gorącym napojem

Termos Zwilling ze zdjęciem to idealny towarzysz w długich podróżach, na sali wykładowej czy w biurze. Dla trwałych chwil przyjemności bez jednorazowych kubków.

 • termos z podwójnymi ściankami marki Zwilling
 • możliwość dowolnego nadruku w formacie panoramicznym
 • utrzymuje: ciepło (do 7 godzin) i zimno (do 12 godzin)
od 129,99 zł *

Szczegóły produktu

Materiał:

 • podwójne ścianki izolacyjne ze stali nierdzewnej
 • bezpieczne zamknięcie niezawierające BPA
 • szczelność

Powierzchnia do zadruku:

18,0×15,5 cm

Pojemność:

450 ml

Wzory:

Wybór różnych propozycji projektowych

Zalecenia:

Mycie ręczne

Ciesz się zimnym lub gorącym napojem

Niezapomniane chwile, które zawsze będą Ci towarzyszyć: spersonalizowany termos Zwilling to nie tylko prezent, to kreatywny gest, który na pewno zostanie doceniony. Termos Zwilling ma efektywną podwójną izolację, dzięki czemu gorące napoje utrzymują temperaturę przez siedem, a chłodne przez dwanaście godzin.

Termos Zwilling ze zdjęciem

Kubek termiczny z możliwością nadruku własnego zdjęcia

Termos Zwilling ze zdjęciem, to wyjątkowy przedmiot, który już zawsze będzie Twoim kompanem podczas pracy i podróży. Możliwość spersonalizowania produktu przy pomocy ulubionego zdjęcia sprawi, że poza gaszeniem pragnienia, termos będzie doskonałym nośnikiem wspomnień.

Z termosem Zwilling praca to czysta przyjemność

Goniące terminy i szybkie tempo pracy pochłaniają sporo energii. Przerwa pomiędzy kolejnymi zadaniami to dobry moment, podczas którego możesz na chwile zwolnić. Z termosem Zwilling odpoczynek pomiędzy kolejnymi zadaniami nabierze nowego znaczenia.

Wybierz zdjęcie ukochanej osoby, pupila lub miejsca, które wprawi Cię w miły nastrój i doda sił do dalszej pracy. Popijając ciepłą lub mrożoną kawę, poza zastrzykiem kofeiny, zyskasz również możliwość popatrzenia na ukochaną osobę lub ulubione zdjęcie

Podróżowanie z termosem Zwilling

Termos Zwilling ze zdjęciem to świetny towarzysz każdej podróży. Doskonale utrzyma temperaturę napoju, a przy okazji pozwoli Ci mieć ukochane fotografie zawsze obok siebie. Wystarczy, że spojrzysz na termos z wyjątkowym dla Ciebie zdjęciem i od razu naładujesz się dawką pozytywnej energii.

Termos ze zdjęciem może być też wspaniałą pamiątką z wakacji. Wybierz piękne zdjęcie wymarzonego miejsca, do którego się udajesz i zabierz je za sobą w spersonalizowanym termosie. Podczas podróży, będziesz mogła nacieszyć oko pięknym widokiem, który już na Ciebie cię czeka. A po wakacjach? Będziesz mieć wspaniałą pamiątkę z podróży!

Zaskocz swoich bliskich termosem Zwilling

Jeżeli poszukujesz oryginalnego prezentu, to termos Zwilling okaże się świetnym pomysłem. Zaskocz swojego partnera termosem ze swoim zdjęciem. Możesz wybrać fotografię, na której szeroko się uśmiechasz, pozujesz w jednym z Waszych ulubionych miejsc lub robisz czuły gest w kierunku obiektywu. Dostarczysz partnerowi mnóstwo radości, a każdy łyk ulubionej kawy czy herbaty będzie jeszcze przyjemniejszy.

Możesz postawić na kreatywne rozwiązanie i wybrać zdjęcie, które przypomni Twoim bliskim o regularnym nawadnianiu. Możesz na przykład trzymać tabliczkę z napisem: WYPIJ MNIE. Pamiętaj, że masz nieograniczone możliwości podczas projektowania własnego termosu!

Czas na łyk ulubionej herbaty tuż po dzwonku

Termos ze zdjęciem to także idealny towarzysz Twojego dziecka, które może zabrać go ze sobą do szkoły. Wybierzcie razem ulubione zdjęcia i zaprojektujcie kolorowy termos, który maluch będzie chciał mieć zawsze przy sobie.

Termos Zwilling jest również świetnym pomysłem na prezent dla całej klasy lub grupy najbliższych przyjaciół. Każde dziecko może mieć spersonalizowany termos ze swoim zdjęciem. Przy okazji spędzicie czas na kreatywnym projektowaniu, które pokocha każde dziecko!

Szczególne cechy kubka termicznego:

 • Pojemność 450 ml
 • Możliwość nadruku własnego zdjęcia o wymiarach 18,0×15,5 cm
 • Skuteczna izolacja dzięki podwójnym ściankom
 • Utrzymuje temperaturę gorących napojów przez 7 godzin a zimnych – przez 12 godzin
 • Można myć w zmywarce
 • Najwyższej jakości materiał wolny od BPA
 • Szlachetna stal nierdzewna 18/10
 • Zdejmowana pokrywa dla dokładnego czyszczenia

Sprawdź także termos ze zdjęciem i uchwytem!