CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Terminarz ścienny
Terminarz ścienny
kalendarz z notatnikiem
kalendarz do notatek

Terminarz ścienny

Kalendarz z miejscem na notatki

Planuj codziennie i wracaj wspomnieniami do ulubionych chwil! Wybierz najcenniejsze fotografie i stwórz z nich wyjątkowy terminarz ścienny, dzięki któremu nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach, spotkaniach, wywiadówkach czy wizytach u lekarza. Planuj z CEWE - twórz z radością!

 • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
 • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
 • miejsce na Twoje notatki
od 69,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • A4 (ok. 21×30 cm, po rozłożeniu)

 • A3 (ok. 30×42 cm, po rozłożeniu)

 • A2 (ok. 42×60 cm, po rozłożeniu)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

 • Bindowanie spiralne włącznie z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Możliwość pisania po wszystkich stronach

Planer miesięczny

Kalendarz ścienny z miejscem na notatki 2024

Kalendarz ścienny z miejscem do notowania - pamiętaj o wszystkim, co ważne!

Kalendarz ścienny to jedna z najbardziej wygodnych wersji terminarza. Służy nie tylko do zakreślania dni urlopowych, zapisywania terminów ważnych spotkań, ale jest również ozdobą. Ścienne planery zazwyczaj mają duże wymiary i udekorowane są zdjęciami o określonej tematyce. Jeśli chcesz wprowadzić do swojego domu nieco więcej ciepła i stworzyć przytulny klimat, zdecyduj się na personalizowany planer miesięczny.

Kalendarz ścienny z miejscem na notatki - planer, organizer i plakat w jednym

Jakie masz możliwości projektowania kalendarzy ściennych z miejscem na notatki?

 • Możesz wybrać między trzema panoramicznymi formatami A3 (ok. 30 x 42 cm) , A2 (ok. 42 x 60 cm) oraz A4.
 • Do wyboru masz aż 10 szablonów, które oferują Ci różne wersje kolorystyczne, różne układy zdjęcia, układy kalendarium i miejsce na notatki. Możesz wybrać wesoły, kolorowy szablon, wersję minimalistyczną lub klasyczną. Jeśli lubisz ciemne akcesoria w swoim wnętrzu, znajdziesz nietypową czarną szatę graficzną.
 • W większości gotowych szablonów możesz zmienić kolor tła.
 • Sam decydujesz, jaki jest miesiąc początkowy i końcowy kalendarza, dlatego możesz zrealizować projekt w dowolnej porze roku.
 • Do zaprojektowania masz 12 stron kalendarza oraz okładkę.
 • Strony są ze sobą połączone poprzez spiralne bindowanie - zdjęcia nie porwą się podczas zmiany miesiąca.
 • Do miesięcznego planera przypięta jest dyskretna zawieszka, a montaż jest bardzo prosty.
 • Zdjęcia są drukowane na profesjonalnym papierze fotograficznym o matowym wykończeniu.
 • Na każdej stronie planera masz dużo miejsca na sporządzenie notatek.

Jak stworzyć planer miesięczny?

Zaprojektowanie planera ściennego miesięcznego jest bardzo łatwe. Nawet jeśli nie masz designerskiego doświadczenia lub nie posługujesz się na co dzień komputerem, nie będzie to trudne. Do wyboru są dwie opcje - za pomocą programu CEWE FOTOŚWIAT lub skorzystanie z kreatora online. Na początku zostaniesz poproszony o wybór formatu planera i miesiąc początkowy, następnie przejdziesz do najbardziej kreatywnej części.

Nie musisz ograniczać się do wyboru tylko jednego zdjęcia na dany miesiąc. Jeśli nie możesz zdecydować się , wybierz taki układ, który pozwoli na wydrukowanie aż trzech fotografii. Główne zdjęcie danego miesiąca możesz ozdobić na wiele sposobów. Przygotowaliśmy dziesiątki fontów, dzięki którym dodasz estetyczny podpis, cytat lub wiersz do wybranej fotografii. Możesz także wybrać kolor napisu, aby dobrze komponował się z kolorystyką zdjęcia. Twój kalendarz ścienny z miejscem na notatki może wyglądać dokładnie tak, jak tego zapragniesz!

Miesięczny planer

Kalendarz miesięczny, na którym jest dużo miejsca na własne notatki, to idealne połączenie dekoracji z praktycznością. Z tych zalet może skorzystać niemal każdy z nas, dlatego terminarz to świetny pomysł na kreatywny prezent.

Miesięczny planer przyda się dziecku, które chodzi do szkoły i umie już pisać, ponieważ dzięki niemu zapozna się z planowaniem. Możesz wspólnie z nim wybrać zdjęcia, które umieścicie w kalendarzu. Z takiego terminarza skorzysta także nastolatek lub student. Sporo miejsca na notatki sprawia, że z kalendarza ściennego będzie mógł skorzystać każdy z domowników. Dzięki temu łatwiej będzie planować wspólne wyjścia, wyjazdy lub wizyty u lekarza.

Terminarz z miejscem na zapiski i ozdobiony zdjęciami całej rodziny to dobry prezent dla babci albo dziadka. Będzie towarzyszył danej osobie aż przez cały rok umilając jej codzienną przestrzeń. Kalendarza potrzebuje każdy z nas. Jeśli jesteś kreatywną osobą, a Twoją pasją jest fotografia, stwórz coś wyjątkowego dla siebie. Na fotografiach mogą znaleźć się pejzaże, portrety, zdjęcia architektury, przyrody itd.

Kalendarz z miejscem na notatki - nie tylko do domu

Terminarzami posługujemy się niemal w każdym miejscu pracy. Jeśli pracujesz w nieco bardziej kameralnym biurze albo miejscu, gdzie jest wspólne zaplecze, i tam również sprawdzi się fotokalendarz ścienny z miejscem na notatki. Wybrane fotografie mogą przedstawiać członków Twojego zespołu, zdjęcia z wyjazdów integracyjnych lub szkoleń. Będzie to oryginalna ozdoba, a przy okazji praktyczne i widoczne miejsce na zapisanie ważnych zdarzeń - deadlinów, kontroli, wymian w grafiku i więcej! Sprawdź pozostałe terminarze personalizowane.