CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Terminarz kuchenny Terminarz kuchenny

Terminarz kuchenny

Zajmujący mało miejsca klasyk w nowej odsłonie

 • Dwa formaty
 • Dużo miejsca na notatki
 • Dowolny miesiąc początkowy
 • Nowoczesny design
od 54,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Mały (ok. 13×30 cm)

 • Duży (ok. 14×42 cm)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus strona tytułowa

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Można po nim pisać

Kalendarz kuchenny – wygodnie planuj czas

Praktyczny fotokalendarz do kuchni

Fotokalendarz do kuchni, który zajmuje mało miejsca

Kuchnia to serce domu – miejsce, w którym można w pełni oddać się kulinarnej pasji, komponując pomysłowe dania główne, desery czy wypieki. Przy rozwijaniu kucharskich talentów ważna jest odpowiednia organizacja czasu i planowanie – pomoże Ci w tym kalendarz ścienny. Do kuchni znakomicie nadaje się nieduży, wąski format, połączony z możliwością sporządzania odręcznych notatek.

 • Kalendarz kuchenny jest tak zaprojektowany, że daje możliwość sporządzenia notatek przy każdym dniu. W każdej rubryce możesz więc wpisać pomysły na obiad, ważne produkty do uzupełnienia spiżarni lub wykorzystać tę przestrzeń do planowania rodzinnych wydarzeń.
 • Poszczególne miesiące roku udekoruj ulubionymi zdjęciami z Twojej kolekcji – dzięki temu najlepsze momenty będziesz mieć stale w zasięgu wzroku.
 • Kalendarz kuchenny jest wydrukowany na papierze matowym o gramaturze 250 g/m², technologią druku cyfrowego. To sprawia, że kolory są nasycone, a po powierzchni z efektem jedwabistego matu można wygodnie pisać.

Jak stworzyć kalendarz ze zdjęciami do kuchni?

Fotokalendarz do kuchni uzupełnij zdjęciami, które wzbudzają pozytywne emocje. Oto kilka inspiracji:

1. Kwiatowy kalendarz do kuchni Kochasz kwiaty, bukiety i zielone dekoracje? Zaprojektuj kalendarz kuchenny ze zdjęciami najpiękniejszych okazów z Twojego ogrodu. Doskonale sprawdzą się też kadry wykonane w trakcie wiosennych i letnich spacerów – na przykład ujęcie makro na koniczynę, łąka pełna maków, olśniewająca rabata kwitnących tulipanów… Tak barwny kalendarz ścienny z pewnością będzie estetyczną ozdobą kuchennego zakątka.

2. Kalendarz kuchenny z pupilami Twój kot uwielbia obiektyw aparatu i stale wchodzi w kadr? Pies śpi w tak śmiesznych pozycjach, że cała rodzina zrywa boki ze śmiechu? A może masz dużo zdjęć papugi, świnki morskiej lub koszatniczek? Zwierzęta są nie tylko ważnymi członkami domowego stada, ale też wyjątkowo uroczo prezentują się na fotografiach. Zdjęcia zwierzaków umieszczone w kuchennym kalendarzu będą każdego dnia mile przypominać Ci o wyjątkowych chwilach spędzonych ze swoimi pupilami.

3. Notatnik kuchenny zgodny z rytmem przyrody Wiosna to czas, w którym natura budzi się z zimowego snu – drzewa puszczają pąki i liście, kwiaty zaczynają kwitnąć, a trawa staje się wyraziście zielona. Lato jest pełne bujnej roślinności, dorodnych plonów i niezwykłych przygód w plenerze. Jesień zachęca do spacerów, zdumiewając malarskimi zestawieniami kolorów. Zima to olśniewające, śnieżne scenerie i multum aktywności na sankach oraz nartach… Dopasuj zdjęcia do poszczególnych miesięcy, dodaj ulubiony tekst np. cytat lub motto, a potem zleć już tylko wydruk!

4. Rodzinny fotokalendarz do kuchni Pierwszy kroczek dziecka, uśmiech Młodej Pary, spotkanie z dziadkami, wspólny wyjazd za miasto… W życiu rodziny jest wiele magicznych i wyjątkowych momentów, utrwalonych na fotografiach. Każdy miesiąc udekoruj wyjątkowym kadrem ukazującym moc najważniejszych na świecie relacji.

Zaprojektuj kalendarz do kuchni od dowolnego miesiąca

Standardowe kalendarze ścienne zazwyczaj rozpoczynają się od stycznia i kończą w grudniu. Jednak w CEWE możesz planować rok według własnego uznania.

Kalendarz w kuchni jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią planować, chcą podzielić się najważniejszymi wydarzeniami z rodziną czy dbają o relacje. Chcesz w wyjątkowy sposób udekorować ścianę w kuchni? Postaw zatem na kalendarz kuchenny!