CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wywoływanie zdjęć

Utrwal chwile na odbitkach i ciesz się nimi przez długi czas.

Wydrukuj zdjęcia online

Zamów odbitki bez wychodzenia z domu - wybierz rodzaj, papier i format

Wywołaj zdjęcia z najpiękniejszych chwil

Zatrzymaj radość na zdjęciach dzięki różnorodności szablonów, filtrów i ramek

Fotozestawy

Jedno zdjęcie w kilku formatach

Twoje zdjęcia – jeszcze więcej możliwości!

Odkryj pozostałe usługi

Często zadawane pytania dotyczące drukowania zdjęć

W przypadku zamówień on-line nie ma przewidzianych limitów ilościowych. Niemniej jednak wysyłając dużą ilość zdjęć upewnij się, że wybrałeś odpowiedni Format. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie jest możliwe dokonanie jakichkolwiek zmian.

W naszym Laboratorium zdjęcia wywołujemy na wysokiej klasy papierze fotograficznym. W ofercie posiadamy zdjęcia wykonywane w linii standard oraz PREMIUM.

Zdjęcia w linii standard wykonujemy tylko na powierzchni błyszczącej, na papierze fotograficznym o gramaturze 200 g/m²

W przypadku linii PREMIUM zdjęcia są około 20% grubsze i charakteryzują się głębszym nasyceniem kolorów. W przypadku tej linii papieru możemy dokonać wyboru między powierzchnią błyszczącą, a matową.

Produkt dostępny jest w zakładce „Zdjęcia” u dołu strony.

Znajdziesz go tutaj

Format 10 podany w naszej ofercie jest to podany wymiar krótszej krawędzi boku zdjęcia. Nie podajemy długości, ponieważ może być ona zmienna, będzie określona z proporcji boków pliku przesłanego do realizacji.

Czas realizacji to zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych.

Cennik z terminami dostępny jest na stronie Cennik i terminy

Jeśli zamieszczony plik będzie zbyt niskiej rozdzielczości względem wybranego Formatu, pokaże się znak ostrzegawczy w formie wykrzyknika.

Wywoływanie zdjęć przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste!

Przygotuj zdjęcia online i ciesz się wspomnieniami odzwierciedlonymi na kartach papieru.

Drukowanie zdjęć sposobem na zatrzymanie ulotnych chwil i nadanie im materialnej postaci

W dzisiejszych czasach szybki rozwój cyfryzacji i digitalizacji otworzył więcej możliwości. Pojawiły się aparaty cyfrowe oraz smartfony, które umożliwiają wykonywanie zdjęć w jakości umożliwiającej ich późniejszy wydruk. Dzięki tym narzędziom jesteś w stanie uwiecznić praktycznie każdą chwilę z Twojego życia – tę istotną, niepowtarzalną, sentymentalną, taką, którą chcesz zachować na zawsze.

Te właśnie momenty zamykasz na karcie swojego aparatu czy w pamięci telefonu. I co dalej? Jedne zdjęcia przesuwasz dalej w pamięci tych urządzeń, a wspomnienia zastępujesz innymi… Czy tak musi być? Zdecydowanie nie! CEWE znalazło na to sposób – wydruk zdjęć online. Gdy zamówisz odbitki u nas, masz pewność, że otrzymasz produkty najwyższej jakości. Zbierz zdjęcia do wywołania, a następnie utrwal najpiękniejsze doświadczenia na osobistych fotografiach i ciesz się nimi każdego dnia o każdej porze. Dzięki własnej kompozycji prywatnych zdjęć jesteś w stanie tchnąć drugie życie w momenty i wydarzenia, które z biegiem czasu straciły wyrazisty charakter. Drukując zdjęcia na papierze błyszczącym lub matowym, odkryjesz karty historii i wrócisz do chwil, które były dla Ciebie wartościowe i ważne, do momentów, które zaważyły o Twoim życiu osobistym, zawodowym, decyzjach uprzednio podjętych.

Otwórz się na możliwości – wywoływanie zdjęć online z CEWE

Wywoływanie zdjęć przez Internet to nie tylko sposób na zmaterializowanie wcześniej uchwyconych prywatnych chwil z Twojego życia, ale także doskonały pomysł na sprawienie komuś osobistego prezentu, czy też wykonanie oryginalnej dekoracji, pamiątki, czy innej wartościowej rzeczy. CEWE oferuje wiele możliwości druku zdjęć w wyjątkowy sposób – takich, które sprawią, że dana chwila nabierze jeszcze większej wartości, nie tylko sentymentalnej, ale także wizualnej. Skorzystaj z szeregu opcji i wywołaj odbitki zdjęć:

 • jako klasyczne odbitki cyfrowe na papierze błyszczącym lub matowym, które idealnie sprawdzą się do tworzenia kreatywnych dekoracji. Drukowane w popularnych formatach: zdjęcia 9×13, zdjęcia 10×15 i zdjęcia 13×18 cm sprawdzą się jako wypełnienie tradycyjnych albumów czy ramek;
 • jako zdjęcia w nietypowych formatach, na przykład: zdjęcia retro, zdjęcia kwadratowe czy 10-elementowe zdjęcia mini;
 • jako zdjęcia Fine Art, które w połączeniu z naszymi szablonami oraz wybranymi przez Ciebie ramkami i filtrami tworzą całkowicie osobiste dzieło sztuki;
 • jako duży plakat na ścianę, który każdego dnia będzie przypominał Ci o najpiękniejszych chwilach bądź stanowił doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby przypominając o wspólnie przeżytych momentach z Waszego życia;
 • jako zestaw odbitek zdjęć w różnych rozmiarach;
 • za wysokiej jakości szkłem akrylowym, które zachwyca głębią koloru i wyrazistością. Drukowanie zdjęć za szkłem akrylowym to elegancki sposób na uwiecznienie Twoich zdjęć. Szkło akrylowe nada Twoim fotografiom szlachetnego blasku z efektem głębi.

Tworzenie małych dzieł sztuki – zdjęcia online na pamiątkę, prezent czy do domu

Zdjęcia artystyczne stanowią znakomitą propozycję na kreatywny prezent. Uszczęśliwisz nimi nie tylko siebie, ale także swoich bliskich czy znajomych. Indywidualne upominki w postaci zdjęć Art są czymś wyjątkowym - zwłaszcza, gdy fotografie są spersonalizowane za pomocą atrakcyjnych wzorów, wiadomości, kreacji. Na tych kilka chwil poczuj się artystą - puść wodze wyobraźni i spraw, że fotografia stanie się jeszcze bardziej kreatywna. Wykorzystaj jedną z kilku opcji i nadaj swoim zdjęciom szczególny charakter:

 • Zdjęcia retro – szybki sposób, aby cofnąć się w czasie i wspomnieć momenty bliskie Twojemu sercu. Wykorzystaj możliwość zaprojektowania fotografii po obu stronach oraz skorzystaj z pozostałych sposobności, jakie daje Ci CEWE, między innymi z niezwykle ciekawej możliwości, jaką jest uszlachetnienie wypukłym lakierem dekoracyjnym;
 • Zdjęcia kwadratowe – wyjątkowe zdjęcia skomponuj w symetrycznej formie i umieść w eleganckim pudełku;
 • Zdjęcie mini – drukowanie zdjęć ze smartfona lub z mediów społecznościowych w oryginalnej formie? A do tego przez Internet? Dlaczego nie! Skorzystaj z różnorodności filtrów czy układów i stwórz dziesięcioelementowy zestaw w stylistyce retro. Potrzebujesz zdjęć na prezent? Pomoże Ci w tym ozdobne opakowanie, który dołączane jest do produktu;
 • Zdjęcie Fine Art – skorzystaj z szerokiej personalizacji i stwórz niepowtarzalny prezent dla bliskiej Ci osoby bądź sentymentalną pamiątkę dla siebie.

Wywoływanie zdjęć przez Internet – jak to zrobić?

W CEWE możesz samodzielnie przygotować własne zdjęcia do wydruku i stworzyć osobisty projekt. Skorzystaj z trzech dostępnych możliwości:

 • Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat, który oferuje Ci wiele sposobów edycji, a także tysiące szablonów, clipartów czy ramek. Program umożliwia projektowanie offline, także dzięki niemu jesteś w stanie przygotować każdy projekt praktycznie bez dostępu do Internetu, będąc w każdym zakątku świata. Program CEWE Fotoświat – intuicyjna obsługa – profesjonalny efekt;
 • Kreator online w przeglądarce, który nie wymaga instalacji, a Twój projekt będzie w nim zapisany przez okres 6 miesięcy, co pozwala na późniejszą edycję wcześniej utworzonego projektu.
 • Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat. Nie potrzebujesz komputera, aby móc przygotowywać zdjęcia do wywołania online. Projektuj swoje własne, wymarzone produkty, w tym zestawy zdjęć, na smartfonie lub tablecie dzięki intuicyjnej obsłudze. Aplikacja CEWE Fotoświat umożliwia najprostszy sposób na przygotowanie Twoich zdjęć do druku online. Dzięki mobilności jesteś w stanie przygotować praktycznie każdy fotoprodukt z oferty CEWE o każdej porze i w każdym miejscu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android oraz IOS.

Podaruj sobie chwile przyjemności

Niech zdjęcia online, oczami Twojej wyobraźni, przeniosą Cię do chwil sentymentalnych i pełnych pozytywnych doświadczeń. Utrwal swoje wspomnienia na odbitkach zdjęć i wracaj do najpiękniejszych momentów życia w każdej chwili. Pielęgnuj emocje, umacniaj obrazy i ciesz się nimi przez lata. Wywoływanie zdjęć online, nawet bez wychodzenia z domu, to rozwiązanie szybkie i wygodne. Poświęć ten krótki moment, aby sprawić późniejszą przyjemność sobie oraz swoim bliskim. Tchnij życie oraz emocje w Twoje fotografie, wywołując je na papierze i spraw, że nabiorą one indywidualnego znaczenia. Kolekcjonuj istotne chwile i wydarzenia, aby utrwalić ich wagę i doniosłość na przyszłość. Skorzystaj z oferty CEWE – zawierz profesjonalistom.