Jerzy Safijański - Klient CEWE
Wygrany test

Wywoływanie zdjęć online

Zdjęcia cyfrowe w wysokiej jakości

ODBITKI CYFROWE

Zamów wydruk zdjęć na profesjonalnym papierze fotograficznym (matowym lub błyszczącym). Zachowaj na pamiątkę dla siebie lub dziel się wspomnieniami w najpopularniejszych formatach odbitek (9x13, 10x15, 13x18, 15x20).

od 0,35 zł*
Magnesy ze zdjęciami na lodówkę

MAGNESY ZE ZDJĘCIAMI NA LODÓWKĘ

Praktyczni pomocnik w codziennym życiu: jako pomoc montażowa do notatek i pocztówek, jako atrakcyjna dekoracja na lodówce lub na tablicy magnetycznej - wszędzie tam, gdzie można z nich korzystać.
Zdjęcia Art

ZDJĘCIA ART

Twoje fotografie w kreatywnym wydaniu i modnym kwadratowym stylu. Korzystaj z szablonów i baw się estetyką swoich zdjęć. Stylizuj je na retro, zbierz w paski zdjęć lub dodaj tekst i nie tylko.

od 15,99 zł*
Zdjęcia Retro

ZDJĘCIA RETRO

Vintage i retro to słowa klucz w panującej modzie, która obowiązuje też w fotografii.
od 49,99 zł*
Plakaty na papierze foto

PLAKATY NA PAPIERZE FOTO

Plakat fotograficzny najpiękniejszą dekoracją ścienną w domu. Wybierz zdjęcie i stwórz szlachetną ozdobę dzięki błyszczącemu papierowi. Podaruj krewnym lub znajomym plakat na ścianę z ich własną podobizną.
od 1,79 zł*
Fotoplakaty Premium

FOTOPLAKATY PREMIUM

Nasz Plakat Premium na pewno Cię zainspiruje. Ciesz się wysokiej jakości papierem fotograficznym i wybierz dla niego odpowiedni format spośród 12 naszych propozycji. Oferujemy również wiele różnorodnych szablonów i układów do zastosowania.
od 9,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Fotonaklejki zawsze wyglądają dobrze: Zarówno, gdy chcesz okleić sobie nimi zeszyt, biurko, laptop czy tablet. Personalizuj takie naklejki na dowolny sposób i pomysłowo udekoruj swoje rzeczy lub miejsca. 
9,99 zł*
ZDJĘCIE ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

ZDJĘCIE ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Niezwykły blask, głębia kolorów i wrażenie trójwymiaru - to zyska Twoje zdjęcie dzięki szkłu akrylowemu. Zaprezentuj ulubione fotografie w oryginalnym stylu.
od 29,00 zł*

Zamów i odbierz w dowolnym punkcie partnerskim CEWE

Formaty zdjęć

CO WARTO WIEDZIEĆ O FORMATACH ZDJĘĆ?

W zależności od proporcji boków matrycy Twojego aparatu, fotografie mogą zostać wdrukowane w kadrowaniu Oryginalnym lub Klasycznym. Nie wiesz co to oznacza? Kliknij przycisk poniżej i przeczytaj.

APPS

CEWE APPS - OPROGRAMOWANIE MOBILNE

Sięgnij po mobilne aplikacje CEWE APPS i projektuj niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Mobilna wersja CEWE FOTOŚWIATA gwarantuje Ci dużo swobody przy projekcie i łatwość zamówienia. Może zamówisz odbitki z urlopu już podczas jego trwania?

Nasze darmowe aplikacje do projektowania

Oprogramowanie do zamawiania

Zrealizuj swoje pomysły

CEWE FOTOŚWIAT to program projektowy o najwyższym standardzie, który posiada w sobie niemal wszystko, co potrzebne do zrealizowania Twoich pomysłów. Wiemy, że wspomnienia są dla Ciebie niezwykle ważne, dlatego za priorytet postawiliśmy sobie spełnienie wszelkich Twoich wymagań względem zdjęć. Pragniemy, aby Twoja inwencja twórcza nie została niczym ograniczona. Osobiste wspomnienia otrzymają należyte miejsce i zasłużoną formę.

Zalety naszego programu

Zalety programu CEWE FOTOŚWIAT

Czy wiecie, że nasz program został wyróżniony wieloma nagrodami? Bez wątpienia do jego największych zalet należy zaliczyć:

  • Powyżej 340 dostępnych produktów
  • Tła w ponad 1.000 kolorach
  • Maski i ramki w przeszło 1.000 wersjach
  • Więcej niż 3.000 kolorowych clipartów
  • Łącznie 10.000 elementów projektowych
CEWE FOTOŚWIAT App

Elastyczność i mobilność w projektowaniu

Nie zawsze masz czas na siedzenie przed komputerem? Teraz możesz zaprojektować osobistą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w dowolnym miejscu. Jest to możliwe dzięki naszej aplikacji mobilnej CEWE Apps CEWE FOTOŚWIAT. Wystarczy zebrać zdjęcia, włączyć aplikację oraz kreatywność i już możesz projektować na smartfonie lub tablecie.

Nie musisz czekać z tworzeniem CEWE FOTOKSIĄŻKI na powrót do domu.

Zacznij już w podróży

Kreatywność i niezależność naszych Klientów wspieramy mobilnymi aplikacjami oraz mnóstwem gotowych szablonów, do których wystarczy wrzucić zdjęcia. Fotoprodukty dla siebie lub na prezent możesz tworzyć już w trasie, np. w pociągu, gdy wracasz z koncertu lub w autobusie, aby umilić sobie czas. CEWE FOTOKSIĄŻKA tworzona mobilnie lub inne ciekawe opcje dla Twoich zdjęć, to doskonały sposób na kreatywne spędzanie czasu i unikatowe pamiątki, które odbierzesz po powrocie. Oto mobilność i niezależność.

Formaty zdjęć

Zanim złożysz zamówienie, sprawdź jaki rozmiar/typ matrycy posiada Twój aparat. Obecnie na rynku występują matryce, w których stosunek boków wynosi 4:3, 3:2 albo 16:9. Zależnie od tych proporcji, Twoje wydrukowane fotografie będą miały taki, a nie inny rozmiar. Dlatego pamiętaj: Gdy zamawiasz w nas odbitki, korzystaj z wyboru odpowiedniego kadrowania. W razie wątpliwości warto zwrócić się do naszego Działu Obsługi Klienta. Kalkulator na tej stronie pozwoli Ci też sprawdzić proporcje i jakość zdjęcia zanim zlecisz wydruk.

Fotokioski i zdjęcia natychmiastowe

Można jeszcze szybciej sięgać po nasze produkty czy usługi. Poza tym, do wywołania zdjęć nie potrzebujesz już fotografa czy sprzedawcy, a zdjęcia wydrukujesz samodzielnie prosto ze smartfona. Brzmi ciekawie? Kojarzysz te charakterystyczne czerwone urządzenia przypominające bankomaty? To nasze Fotokioski. Podpinasz do nich smartfon, nic nie instalujesz, wybierasz, które z Twoich zdjęć mają zostać wydrukowane i masz odbitki w dłoni - cała sprawa trwa nie więcej niż kilka minut. W fotokioskach zamówisz nie tylko zdjęcia, fotokartki czy fotokalendarze, ale i CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure. Oto idealny sposób na spontaniczne wydrukowanie zdjęcia ze znajomymi, gdy np. spacerujecie po galerii handlowej lub na zakupach, przy okazji chcecie wydrukować zdjęcia z urlopu - oto radość natychmiastowa.  

Jakość na miarę oczekiwań

Nasze oprogramowanie projektowe to najlepszy program tego typu w Polsce. Oferuje szereg rozbudowanych i przydatnych możliwości, które pozwalają na pełne wykorzystanie Twoich pomysłów. Jakość programu potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Co ważne, nie musisz wszystkiego projektować "na raz" - możesz rozpocząć projekt, przerwać go i wrócić do niego później. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej