Jerzy Safijański - Klient CEWE

Zobacz nasz szeroki asortyment

Zdjęcia cyfrowe

Wywołaj zdjęcia ze swojego aparatu lub smartfona

Doskonałej jakości odbitki, zestawy zdjęć i zdjęcia retro

od 0,29 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Mininaklejki zawsze wyglądają dobrze: Zarówno gdy chcesz okleić sobie nimi zeszyt, czy chcesz zaznaczyć nadawcę na odwrotnej stronie koperty.
9,99 zł*
ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Ujrzyj niezwykły blask i niesamowitą głębię kolorów szkła akrylowego. Twoje ulubione zdjęcie w klasycznym formacie 10x15.
od 29,00 zł*

Zamów zdjęcia i odbierz w dowolnym sklepie

Formaty zdjęć

FORMATY ZDJĘĆ

W zależności od proporcji boków matrycy aparatu, fotografia może posiadać różny format. Nie wiesz jaki format docelowy po wywołaniu będzie miało Twoje zdjęcie? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. formatów zdjęć.
APPS

CEWE APPS - OPROGRAMOWANIE MOBILNE

Skorzystaj z mobilnej aplikacji CEWE APPS i projektuj niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Aplikacja zawiera wszystkie potrzebne funkcje, które jeszcze bardziej ułatwią projektowanie fotoproduktów.
FOTOPLAKATY

Twoje zdjęcia w większym formacie

Fotoplakaty

Więcej informacji
Zdjęcia Retro

Zdjęcia Retro

Nowość w naszej ofercie. Zamów Twoje zdjęcie w starym stylu!

od 39,99 zł*
Więcej informacji

Nasze darmowe aplikacje do projektowania

Oprogramowanie do zamawiania

Zrealizuj swoje pomysły

CEWE FOTOŚWIAT to program projektowy o najwyższym standardzie, który posiada w sobie niemal wszystko, co potrzebne do zrealizowania Twoich pomysłów. Wiemy, że wspomnienia są dla Ciebie niezwykle ważne, dlatego za priorytet postawiliśmy sobie spełnienie wszelkich Twoich wymagań względem zdjęć. Pragniemy, aby Twoja inwencja twórcza nie została niczym ograniczona. Osobiste wspomnienia otrzymają należyte miejsce i zasłużoną formę.

Zalety naszego programu

Zalety programu CEWE FOTOŚWIAT

Czy wiecie, że nasz program został wyróżniony wieloma nagrodami? Bez wątpienia do jego największych zalet należy zaliczyć:

  • Powyżej 340 dostępnych produktów
  • Tła w ponad 1.000 kolorach
  • Maski i ramki w przeszło 1.000 wersjach
  • Więcej niż 3.000 kolorowych clipartów
  • Łącznie 10.000 elementów projektowych
CEWE FOTOŚWIAT App

Elastyczność i mobilność w projektowaniu

Nie zawsze masz czas na siedzenie przed komputerem? Teraz możesz zaprojektować osobistą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w dowolnym miejscu. Jest to możliwe dzięki naszej aplikacji mobilnej CEWE Apps CEWE FOTOŚWIAT. Wystarczy zebrać zdjęcia, włączyć aplikację oraz kreatywność i już możesz projektować na smartfonie lub tablecie.

Nie musisz czekać z tworzeniem CEWE FOTOKSIĄŻKI na powrót do domu.

Projektuj w drodze

Pragniemy wspierać kreatywność naszych Klientów. Do tego celu stworzyliśmy aplikację i szeroką gamę szablonów do wyboru, które w znaczny sposób ułatwią projektowanie fotoproduktów, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Wystarczy, że posiadasz odpowiednie urządzenie mobilne, które będzie obsługiwać naszą aplikację i będziesz miał zawsze możliwość wykonania odpowiedniego projektu. Możesz obracać, przesuwać, zmieniać proporcje i generalnie dostosować projekt do własnych potrzeb. Ponadto na urządzeniu mobilnym możesz także złożyć zamówienie. Bądź mobilny i niezależny.

Odpowiedni format zdjęcia

Przed złożeniem zamówienia, w celu wybrania odpowiedniego formatu dla swoich zdjęć musisz upewnić się jakim rozmiarem/typem matrycy dysponuje Twój aparat fotograficzny. W dostępnych na rynku aparatach fotograficznych producenci używają matryc o różnych wymiarach, gdzie stosunek boków może wynosić 4:3, 3:2 lub 16:9. Twoje zdjęcia będą w zależności od wspomnianych proporcji posiadać odpowiedni format, a to z kolei będzie miało istotny wpływ na to, jakiego formatu fotografie otrzymasz. Ponadto pamiętaj, że podczas zamawiania zdjęć w naszym serwisie możesz skorzystać z możliwości różnego rodzaju kadrowania.

CEWE Fotokioski

Zdjęcia i usługi możesz wykonać jeszcze szybciej. CEWE postanowiło stworzyć Fotokioski, gdzie szybko i wygodnie zrealizujesz swój projekt. Zamawiaj zdjęcia, fotokartki, fotokalendarze i wiele innych w Twoim punkcie foto. Wystarczy, że dostarczysz do punktu swoje zdjęcia i zaprojektujesz produkt. Możesz wydrukować swój projekt na miejscu lub zamówić go u sprzedawcy.

Usługi na miarę oczekiwań

Nasz program projektowy to prawdopodobnie najlepsze tego typu oprogramowanie dostępne na rynku. Potwierdza to liczna ilość nagród i wyróżnień otrzymanych przez naszą firmę. W naszym darmowym programie stworzysz ciekawe i wyjątkowe fotoprodukty np. fotoobrazy, kubek ze zdjęciem, odbitki cyfrowe oraz fotoksiążki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej