CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zapisz mnie do newslettera - chcę otrzymywać fotowskazówki, inspiracje i brać udział w konkursach

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
zdjęcia online

Zdjęcia

Zmień swoje wspomnienia w zdjęcia w fantastycznej jakości. Zamów odbitki cyfrowe lub Zdjęcia Art i ciesz się wspomnieniami przez lata.

Zobacz
zdjęcia odbitki

Odbitki cyfrowe

Utrwal najpiękniejsze wspomnienia, wywołaj zdjęcia i ciesz się bezcenną pamiątką.

Do produktu
pudełko ze zdjęciami na prezent

Pudełko ze zdjęciami

Jak kreatywnie zorganizować zdjęcia i jednocześnie użyć ich jako sentymentalny element wystroju? Wykorzystaj do tego eleganckie pudełko ze zdjęciami - dostępne w kilku wariantach kolorystycznych oraz trzech pakietach: 30, 50 i 100 zdjęć.

Do produktu
zdjęcia art

Zdjęcia Art

Kreatywne szablony zdjęć retro, zdjęć kwadratowych i mini.

Do produktu
zdjęcia natychmiastowe

Zdjęcia natychmiastowe

Wygodny i szybki wydruk zdjęć w naszych sklepach i punktach partnerskich.

Do produktu

Twoje najpiękniejsze zdjęcia zawsze pod ręką

Doskonała jakość zdjęć
Dodatkowe opcje projektowania
Markowy papier fotograficzny

Jedno zdjęcie w kilku formatach

Odkryj nasze fotozestawy

Szkło akrylowe, naklejka lub duży format

Wybierz wyjątkowy sposób na aranżację Twojego zdjęcia
cops5 inne fotoprodukty zdjęcie za szkłem akrylowym karta informacyjna 02

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Naklejki minifotki

cops5 inne fotoprodukty duże zdjęcia karta informacyjna 04

Duże zdjęcie na papierze fotograficznym

cops5 inne fotoprodukty plakaty premium karta informacyjna 05

Plakat Premium

Popularne pytania naszych Klientów dotyczące zdjęć

W przypadku zamówień on-line nie ma przewidzianych limitów ilościowych. Niemniej jednak wysyłając dużą ilość zdjęć upewnij się, że wybrałeś odpowiedni Format. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie jest możliwe dokonanie jakichkolwiek zmian.

W naszym Laboratorium zdjęcia wywołujemy na wysokiej klasy papierze fotograficznym. W ofercie posiadamy zdjęcia wykonywane w linii Premium oraz linii Standard.

Zdjęcia w linii Standard wykonujemy tylko na powierzchni błyszczącej, na papierze fotograficznym o gramaturze 200 g/m²

W przypadku linii Premium zdjęcia są około 20% grubsze i charakteryzują się głębszym nasyceniem kolorów. W przypadku tej linii papieru możemy dokonać wyboru między powierzchnią błyszczącą, a matową.

Produkt dostępny jest w zakładce „Zdjęcia” u dołu strony.

Znajdziesz go tutaj

Format 10 podany w naszej ofercie jest to podany wymiar krótszej krawędzi boku zdjęcia. Nie podajemy długości, ponieważ może być ona zmienna, będzie określona z proporcji boków pliku przesłanego do realizacji.

Czas realizacji to zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych.

Cennik z terminami dostępny jest na stronie Cennik i terminy

Jeśli zamieszczony plik będzie zbyt niskiej rozdzielczości względem wybranego Formatu, pokaże się znak ostrzegawczy w formie wykrzyknika.

Wywoływanie zdjęć przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste!

Przygotuj zdjęcia online i ciesz się wspomnieniami odzwierciedlonymi na kartach papieru.

Drukowanie zdjęć sposobem na zatrzymanie ulotnych chwil i nadanie im materialnej postaci

W dzisiejszych czasach szybki rozwój cyfryzacji i digitalizacji otworzył więcej możliwości. Pojawiły się aparaty cyfrowe oraz smartfony, które umożliwiają wykonywanie zdjęć w jakości umożliwiającej ich późniejszy wydruk. Dzięki tym narzędziom jesteś w stanie uwiecznić praktycznie każdą chwilę z Twojego życia – tę istotną, niepowtarzalną, sentymentalną, taką, którą chcesz zachować na zawsze.

Te właśnie momenty zamykasz na karcie swojego aparatu czy w pamięci telefonu. I co dalej? Jedne zdjęcia przesuwasz dalej w pamięci tych urządzeń a wspomnienia zastępujesz innymi… Czy tak musi być? Zdecydowanie nie! CEWE znalazło na to sposób – wydruk zdjęć online. Zbierz zdjęcia do wywołania, a następnie utrwal najpiękniejsze doświadczenia na osobistych fotografiach i ciesz się nimi każdego dnia o każdej porze. Dzięki własnej kompozycji prywatnych zdjęć jesteś w stanie tchnąć drugie życie w momenty i wydarzenia, które z biegiem czasu straciły wyrazisty charakter. Drukując zdjęcia na papierze błyszczącym lub matowym, odkryjesz karty historii i wrócisz do chwil, które były dla Ciebie wartościowe i ważne, do momentów, które zawarzyły o Twoim życiu osobistym, zawodowym, decyzjach uprzednio podjętych.

Otwórz się na możliwości – wywoływanie zdjęć online z CEWE

Wywoływanie zdjęć przez Internet to nie tylko sposób na zmaterializowanie wcześniej uchwyconych prywatnych chwil z Twojego życia, ale także doskonały pomysł na sprawienie komuś** osobistego prezentu**, czy też wykonanie oryginalnej dekoracji, pamiątki, czy innej wartościowej rzeczy. CEWE oferuje wiele możliwości druku zdjęć w wyjątkowy sposób – takich, które sprawią, że dana chwila nabierze jeszcze większej wartości, nie tylko sentymentalnej, ale także wizualnej. Skorzystaj z szeregu opcji i wywołaj zdjęcia online:

 • jako klasyczne odbitki cyfrowe na papierze błyszczącym lub matowym, które idealnie sprawdzą się do tworzenia kreatywnych dekoracji. Drukowane w popularnych formatach: zdjęcia 9x13, zdjęcia 10x15 i zdjęcia 13x18 cm sprawdzą się jako wypełnienie tradycyjnych albumów czy ramek;
 • jako zdjęcia w nietypowych formatach, na przykład: zdjęcia retro, zdjęcia kwadratowe czy 10-elementowe zdjęcia mini;
 • jako zdjęcia Fine Art, które w połączeniu z naszymi szablonami oraz wybranymi przez Ciebie ramkami i filtrami tworzą całkowicie osobiste dzieło sztuki;
 • jako duży plakat na ścianę, który każdego dnia będzie przypominał Ci o najpiękniejszych chwilach bądź stanowił doskonały prezent dla bliskiej Ci osoby przypominając o wspólnie przeżytych momentach z Waszego życia;
 • w zestawie zdjęć w różnych rozmiarach;
 • za wysokiej jakości szkłem akrylowym, które zachwyca głębią koloru i wyrazistością. Drukowanie zdjęć za szkłem akrylowym to elegancki sposób na uwiecznienie Twoich zdjęć. Szkło akrylowe nada Twoim fotografiom szlachetnego blasku z efektem głębi.

Tworzenie małych dzieł sztuki – zdjęcia online na pamiątkę, prezent czy do domu

Zdjęcia Art stanowią znakomitą propozycję na kreatywny prezent. Uszczęśliwisz nimi nie tylko siebie, ale także swoich bliskich czy znajomych. Indywidualne upominki w postaci zdjęć Art są czymś wyjątkowym - zwłaszcza, gdy fotografie są spersonalizowane za pomocą atrakcyjnych wzorów, wiadomości, kreacji. Na tych kilka chwil poczuj się artystą - puść wodze wyobraźni i spraw, że fotografia stanie się jeszcze bardziej kreatywna. Wykorzystaj jedną z kilku opcji i nadaj swoim zdjęciom szczególny charakter:

 • Zdjęcia Retro – szybki sposób, aby cofnąć się w czasie i wspomnieć momenty bliskie Twojemu sercu. Wykorzystaj możliwość zaprojektowania fotografii po obu stronach oraz skorzystaj z pozostałych sposobności jakie daje Ci CEWE, między innymi z niezwykle ciekawej możliwości, jaką jest uszlachetnienie wypukłym lakierem dekoracyjnym;
 • Zdjęcia Kwadratowe – wyjątkowe zdjęcia skomponuj w symetrycznej formie i umieść w eleganckim pudełku;
 • Zdjęcie Mini – drukowanie zdjęć ze smartfona lub z mediów społecznościowych w oryginalnej formie? A do tego przez Internet? Dlaczego nie! Skorzystaj z różnorodności filtrów czy układów i stwórz dziesięcioelementowy zestaw w stylistyce retro. Potrzebujesz zdjęć na prezent? Pomoże Ci w tym ozdobne opakowanie, który dołączane jest do produktu;
 • Zdjęcia Fine Art – skorzystaj z szerokiej personalizacji i stwórz niepowtarzalny prezent dla bliskiej Ci osoby bądź sentymentalną pamiątkę dla siebie.

Wywoływanie zdjęć przez Internet – jak to zrobić?

W CEWE możesz samodzielnie przygotować własne zdjęcia do wydruku i stworzyć osobisty projekt. Skorzystaj z trzech dostępnych możliwości:

 • Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat, który oferuje Ci wiele sposobów edycji, a także tysiące szablonów, clipartów czy ramek. Program umożliwia projektowanie offline, także dzięki niemu jesteś w stanie przygotować każdy projekt praktycznie bez dostępu do Internetu, będąc w każdym zakątku świata. Program CEWE Fotoświat – intuicyjna obsługa – profesjonalny efekt;
 • Kreator online w przeglądarce, który nie wymaga instalacji a Twój projekt będzie w nim zapisany przez okres 6 miesięcy, co pozwala na późniejszą edycję wcześniej utworzonego projektu.
 • Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat. Nie potrzebujesz komputera, aby móc przygotowywać zdjęcia do wywołania online. Projektuj swoje własne, wymarzone produkty, w tym zestawy zdjęć, na smartfonie lub tablecie dzięki intuicyjnej obsłudze. Aplikacja CEWE Fotoświat umożliwia najprostszy sposób na przygotowanie Twoich zdjęć do druku online. Dzięki mobilności jesteś w stanie przygotować praktycznie każdy fotoprodukt z oferty CEWE o każdej porze i w każdym miejscu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android oraz IOS.

Podaruj sobie chwile przyjemności

Niech zdjęcia online, oczami Twojej wyobraźni, przeniosą Cię do chwil sentymentalnych i pełnych pozytywnych doświadczeń. Utrwal swoje wspomnienia na fotografiach i wracaj do najdroższych momentów życia w każdym momencie. Pielęgnuj emocje, umacniaj obrazy i ciesz się nimi przez lata. Wywoływanie zdjęć online, nawet bez wychodzenia z domu, to rozwiązanie szybkie i wygodne. Poświęć ten krótki moment, aby sprawić późniejszą przyjemność sobie oraz swoim bliskim. Tchnij życie oraz emocje w Twoje fotografie, wywołując je na papierze i spraw, że nabiorą one indywidualnego znaczenia. Kolekcjonuj istotne chwile i wydarzenia, aby utrwalić ich wagę i doniosłość na przyszłość. Skorzystaj z oferty CEWE – zawierz profesjonalistom.