Ekspresowa dostawa
Nasze produkty wysyłamy kurierem od razu po przygotowaniu. Możesz również zamówić odbiór w jednym z naszych salonów! więcej informacji
Gwarancja Satysfakcji
Wybierając nasze fotoprodukty, wybierasz 100% zadowolenia lub zwrot pieniędzy – GWARANTOWANY!. więcej informacji
Nr 1 w Europie
Najpopularniejsza fotoksiążka w Europie
- Ponad 35 mln wykonanych CEWE FOTOKSIĄŻEK od 2005 roku.
- Około 10 mln plików, klipartów, szablonów pomocnych przy projektowaniu Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. więcej informacji
Sprawdź status
Odbitki cyfrowe

Odbitki cyfrowe

Zachowaj najpiękniejsze wspomnienia
Zdjęcia Retro

Zdjęcia Retro - Twoje ulubione motywy w codziennej kreacji

ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

ZDJĘCIA ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Nadaj zdjęciom nowe perspektywy

Ujrzyj niezwykły blask i niesamowitą głębię kolorów szkła akrylowego. Twoje ulubione zdjęcie w klasycznym formacie 10x15.

od 29,00 zł*
Zdjęcia cyfrowe

ZDJĘCIA CYFROWE

Wyjątkowo wyraziste!

Najwyższa jakość kolorów, trwałość oraz jasność zdjęć. Uchwyć wspomnienia i ciesz się swoimi cudownymi wspomnieniami!

od 0,39 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Małe zdjęcia zamiast wielkich słów!

Mininaklejki zawsze wyglądają dobrze: Zarówno gdy chcesz okleić sobie nimi zeszyt, czy na odwrotnej stronie koperty chcesz zaznaczyć nadawcę.

9,99 zł*
Formaty zdjęć

FORMATY ZDJĘĆ

Formaty zdjęć - wszystko o proporcjach boków

W zależności od proporcji boków matrycy aparatu, fotografia może posiadać różny format. Nie wiesz jaki format docelowy po wywołaniu będzie miało Twoje zdjęcie? Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. formatów zdjęć.

Projektuj w drodze

Pragniemy wspierać kreatywność naszych Klientów. Do tego celu stworzyliśmy aplikację i szeroką gamę szablonów do wyboru, które w znaczny sposób ułatwią projektowanie fotoproduktów, niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz. Wystarczy, że posiadasz odpowiednie urządzenie mobilne, które będzie obsługiwać naszą aplikację i będziesz miał zawsze możliwość wykonania odpowiedniego projektu. Możesz obracać, przesuwać, zmieniać proporcje i generalnie dostosować projekt do własnych potrzeb. Ponadto na urządzeniu mobilnym możesz także złożyć zamówienie. Bądź mobilny i niezależny.

Odpowiedni format zdjęcia

Przed złożeniem zamówienia, w celu wybrania odpowiedniego formatu dla swoich zdjęć musisz upewnić się jakim rozmiarem/typem matrycy dysponuje Twój aparat fotograficzny. W dostępnych na rynku aparatach fotograficznych producenci używają matryc o różnych wymiarach, gdzie stosunek boków może wynosić 4:3, 3:2 lub 16:9. Twoje zdjęcia będą w zależności od wspomnianych proporcji posiadać odpowiedni format, a to z kolei będzie miało istotny wpływ na to, jakiego formatu fotografie otrzymasz. Ponadto pamiętaj, że podczas zamawiania zdjęć w naszym serwisie możesz skorzystać z możliwości różnego rodzaju kadrowania.

CEWE Fotokioski

Zdjęcia i usługi możesz wykonać jeszcze szybciej. CEWE postanowiło stworzyć Fotokioski, gdzie szybko i wygodnie zrealizujesz swój projekt. Zamawiaj zdjęcia, fotokartki, fotokalendarze i wiele innych w Twoim punkcie foto. Wystarczy, że dostarczysz do punktu swoje zdjęcia i zaprojektujesz produkt. Możesz wydrukować swój projekt na miejscu lub zamówić go u sprzedawcy.

Usługi na miarę oczekiwań

Nasz program projektowy to prawdopodobnie najlepsze tego typu oprogramowanie dostępne na rynku. Potwierdza to liczna ilość nagród i wyróżnień otrzymanych przez naszą firmę. W naszym darmowym programie stworzysz ciekawe i wyjątkowe fotoprodukty np. fotoobrazy, kubek ze zdjęciem, odbitki cyfrowe oraz fotoksiążki. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej