Wygrany test

Wywoływanie zdjęć online

Zdjęcia cyfrowe w wysokiej jakości

ODBITKI CYFROWE

Zdjęcia drukowane najwyższej jakości. Zamów online i otrzymaj wspomnienia na profesjonalnym papierze fotograficznym matowym lub błyszczącym. Oferujemy zdjęcia od formatu  9cm do 13cm.
od 0,39 zł*
Pudełka na zdjęcia

PUDEŁKA NA ZDJĘCIA

Ten pakiet wrażeń zawiera wszystko: dzięki naszemu pudełku na zdjęcia możesz przechowywać do 100 swoich najpiękniejszych zdjęć z wyjątkowych chwil w eleganckim opakowaniu.
od 44,99 zł*
Magnesy ze zdjęciami na lodówkę

MAGNESY ZE ZDJĘCIAMI NA LODÓWKĘ

Praktyczni pomocnik w codziennym życiu: jako pomoc montażowa do notatek i pocztówek, jako atrakcyjna dekoracja na lodówce lub na tablicy magnetycznej - wszędzie tam, gdzie można z nich korzystać.
od 19,99 zł*
Zdjęcia Art

ZDJĘCIA ART

Twoje fotografie w kreatywnym wydaniu i modnym kwadratowym stylu. Korzystaj z szablonów i baw się estetyką swoich zdjęć. Stylizuj je na retro, zbierz w paski zdjęć lub dodaj tekst i nie tylko.

od 15,99 zł*
Zdjęcia Retro

ZDJĘCIA RETRO

Vintage i retro to słowa klucz w panującej modzie, która obowiązuje też w fotografii.
od 49,99 zł*
Plakaty na papierze foto

PLAKATY NA PAPIERZE FOTO

Plakat fotograficzny najpiękniejszą dekoracją ścienną w domu. Wybierz zdjęcie i stwórz szlachetną ozdobę dzięki błyszczącemu papierowi. Podaruj krewnym lub znajomym plakat na ścianę z ich własną podobizną.
od 1,79 zł*
Fotoplakaty Premium

FOTOPLAKATY PREMIUM

Nasz Plakat Premium na pewno Cię zainspiruje. Ciesz się wysokiej jakości papierem fotograficznym i wybierz dla niego odpowiedni format spośród 12 naszych propozycji. Oferujemy również wiele różnorodnych szablonów i układów do zastosowania.
od 9,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Fotonaklejki zawsze wyglądają dobrze: Zarówno, gdy chcesz okleić sobie nimi zeszyt, biurko, laptop czy tablet. Personalizuj takie naklejki na dowolny sposób i pomysłowo udekoruj swoje rzeczy lub miejsca. 
9,99 zł*
ZDJĘCIE ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

ZDJĘCIE ZA SZKŁEM AKRYLOWYM

Niezwykły blask, głębia kolorów i wrażenie trójwymiaru - to zyska Twoje zdjęcie dzięki szkłu akrylowemu. Zaprezentuj ulubione fotografie w oryginalnym stylu.
od 29,00 zł*

Zamów i odbierz w dowolnym punkcie partnerskim CEWE

Formaty zdjęć

CO WARTO WIEDZIEĆ O FORMATACH ZDJĘĆ?

W zależności od proporcji boków matrycy Twojego aparatu, fotografie mogą zostać wdrukowane w kadrowaniu Oryginalnym lub Klasycznym. Nie wiesz co to oznacza? Kliknij przycisk poniżej i przeczytaj.

APPS

CEWE APPS - OPROGRAMOWANIE MOBILNE

Sięgnij po mobilne aplikacje CEWE APPS i projektuj niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Mobilna wersja CEWE FOTOŚWIATA gwarantuje Ci dużo swobody przy projekcie i łatwość zamówienia. Może zamówisz odbitki z urlopu już podczas jego trwania?

Nasze darmowe aplikacje do projektowania

Zacznij już w podróży

Kreatywność i niezależność naszych Klientów wspieramy mobilnymi aplikacjami oraz mnóstwem gotowych szablonów, do których wystarczy wrzucić zdjęcia. Fotoprodukty dla siebie lub na prezent możesz tworzyć już w trasie, np. w pociągu, gdy wracasz z koncertu lub w autobusie, aby umilić sobie czas. CEWE FOTOKSIĄŻKA tworzona mobilnie lub inne ciekawe opcje dla Twoich zdjęć, to doskonały sposób na kreatywne spędzanie czasu i unikatowe pamiątki, które odbierzesz po powrocie. Oto mobilność i niezależność.

Formaty zdjęć

Zanim złożysz zamówienie, sprawdź jaki rozmiar/typ matrycy posiada Twój aparat. Obecnie na rynku występują matryce, w których stosunek boków wynosi 4:3, 3:2 albo 16:9. Zależnie od tych proporcji, Twoje wydrukowane fotografie będą miały taki, a nie inny rozmiar. Dlatego pamiętaj: Gdy zamawiasz w nas odbitki, korzystaj z wyboru odpowiedniego kadrowania. W razie wątpliwości warto zwrócić się do naszego Działu Obsługi Klienta. Kalkulator na tej stronie pozwoli Ci też sprawdzić proporcje i jakość zdjęcia zanim zlecisz wydruk.

Fotokioski i zdjęcia natychmiastowe

Można jeszcze szybciej sięgać po nasze produkty czy usługi. Poza tym, do wywołania zdjęć nie potrzebujesz już fotografa czy sprzedawcy, a zdjęcia wydrukujesz samodzielnie prosto ze smartfona. Brzmi ciekawie? Kojarzysz te charakterystyczne czerwone urządzenia przypominające bankomaty? To nasze Fotokioski. Podpinasz do nich smartfon, nic nie instalujesz, wybierasz, które z Twoich zdjęć mają zostać wydrukowane i masz odbitki w dłoni - cała sprawa trwa nie więcej niż kilka minut. W fotokioskach zamówisz nie tylko zdjęcia, fotokartki czy fotokalendarze, ale i CEWE FOTOKSIĄŻKĘ Pure. Oto idealny sposób na spontaniczne wydrukowanie zdjęcia ze znajomymi, gdy np. spacerujecie po galerii handlowej lub na zakupach, przy okazji chcecie wydrukować zdjęcia z urlopu - oto radość natychmiastowa.  

Jakość na miarę oczekiwań

Nasze oprogramowanie projektowe to najlepszy program tego typu w Polsce. Oferuje szereg rozbudowanych i przydatnych możliwości, które pozwalają na pełne wykorzystanie Twoich pomysłów. Jakość programu potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Co ważne, nie musisz wszystkiego projektować "na raz" - możesz rozpocząć projekt, przerwać go i wrócić do niego później. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej