CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wywoływanie zdjęć

Utrwal chwile na odbitkach i ciesz się nimi przez długi czas.

Zamów odbitki zdjęć

Wydrukuj zdjęcia online bez wychodzenia z domu - wybierz rodzaj, papier i format

Wywołaj zdjęcia z najpiękniejszych chwil

Zatrzymaj radość na zdjęciach dzięki różnorodności szablonów, filtrów i ramek

Fotozestawy

Jedno zdjęcie w kilku formatach

Twoje zdjęcia – jeszcze więcej możliwości!

Odkryj pozostałe usługi

Często zadawane pytania dotyczące drukowania zdjęć

W przypadku zamówień on-line nie ma przewidzianych limitów ilościowych. Niemniej jednak wysyłając dużą ilość zdjęć upewnij się, że wybrałeś odpowiedni Format. Po przyjęciu zamówienia do realizacji nie jest możliwe dokonanie jakichkolwiek zmian.

W naszym Laboratorium zdjęcia wywołujemy na wysokiej klasy papierze fotograficznym. W ofercie posiadamy zdjęcia wykonywane w linii standard oraz PREMIUM.

Zdjęcia w linii standard wykonujemy tylko na powierzchni błyszczącej, na papierze fotograficznym o gramaturze 200 g/m²

W przypadku linii PREMIUM zdjęcia są około 20% grubsze i charakteryzują się głębszym nasyceniem kolorów. W przypadku tej linii papieru możemy dokonać wyboru między powierzchnią błyszczącą, a matową.

Produkt dostępny jest w zakładce „Zdjęcia” u dołu strony.

Znajdziesz go tutaj

Format 10 podany w naszej ofercie jest to podany wymiar krótszej krawędzi boku zdjęcia. Nie podajemy długości, ponieważ może być ona zmienna, będzie określona z proporcji boków pliku przesłanego do realizacji.

Czas realizacji to zazwyczaj od 4 do 8 dni roboczych.

Cennik z terminami dostępny jest na stronie Cennik i terminy

Jeśli zamieszczony plik będzie zbyt niskiej rozdzielczości względem wybranego Formatu, pokaże się znak ostrzegawczy w formie wykrzyknika.

Wywoływanie zdjęć

Przygotuj zdjęcia do wywołania i ciesz się wspomnieniami odzwierciedlonymi na kartach papieru.

Drukowanie zdjęć sposobem na zatrzymanie ulotnych chwil

W dzisiejszych czasach szybki rozwój cyfryzacji i digitalizacji otworzył więcej możliwości. Pojawiły się aparaty cyfrowe oraz smartfony, które umożliwiają wykonywanie zdjęć w jakości umożliwiającej ich późniejszy wydruk. Dzięki tym narzędziom jesteś w stanie uwiecznić praktycznie każdą chwilę z Twojego życia – tę istotną, niepowtarzalną, sentymentalną, taką, którą chcesz zachować na zawsze.

Te właśnie momenty zamykasz na karcie swojego aparatu czy w pamięci telefonu. I co dalej? Jedne zdjęcia przesuwasz dalej w pamięci tych urządzeń, a wspomnienia zastępujesz innymi… Czy tak musi być?...

Wywołanie zdjęć przez Internet

CEWE znalazło na to sposób – wydruk zdjęć online. Zbierz zdjęcia do wywołania, a następnie utrwal najpiękniejsze doświadczenia na osobistych fotografiach i ciesz się nimi każdego dnia o każdej porze.

Druk zdjęć online na papierze błyszczącym lub matowym pozwoli Ci na nowo wrócić do chwil, które były dla Ciebie wartościowe i ważne.

Ciesz się wysokiej jakości odbitkami

Wywołanie zdjęć online to nie tylko sposób na zmaterializowanie wcześniej uchwyconych prywatnych chwil z Twojego życia, ale także doskonały pomysł na sprawienie komuś osobistego prezentu, czy też wykonanie oryginalnej dekoracji lub pamiątki. Gwarantujemy wysokiej jakości odbitki foto - skorzystaj z szeregu opcji i już dziś wywołaj zdjęcia online:

  • jako klasyczne odbitki cyfrowe na papierze błyszczącym lub matowym, które idealnie sprawdzą się do tworzenia kreatywnych dekoracji. Drukowane w popularnych formatach: zdjęcia 9×13, zdjęcia 10×15 i zdjęcia 13×18 cm sprawdzą się jako wypełnienie tradycyjnych albumów czy ramek;
  • jako zdjęcia w nietypowych formatach, na przykład: zdjęcia retro, zdjęcia kwadratowe czy 10-elementowe zdjęcia mini;
  • jako zestaw odbitek zdjęć w różnych rozmiarach.

Gdzie wydrukować zdjęcia i jak to zrobić?

W CEWE możesz samodzielnie zamówić zdjęcia z dostawą do domu. Zanim wybierzesz zdjęcia do wydruku, zgraj je wszystkie na dysk aby móc w prosty sposób nimi zarządzać. U nas samodzielnie możesz również wybrać papier, a wydruk może odbyć się w różnych formatach.

Aby zamówić odbitki zdjęć online, skorzystaj z 3 możliwości:

  1. Bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat, który oferuje wiele sposobów edycji, a także tysiące szablonów, clipartów czy ramek. Program umożliwia projektowanie offline, także dzięki niemu jesteś w stanie przygotować każdy projekt praktycznie bez dostępu do Internetu, będąc w każdym zakątku świata. Program CEWE Fotoświat – intuicyjna obsługa – profesjonalny efekt;
  2. Kreator online w przeglądarce, który nie wymaga instalacji, a Twój projekt będzie w nim zapisany przez okres 6 miesięcy, co pozwala na późniejszą edycję wcześniej utworzonego projektu.
  3. Aplikacja mobilna CEWE Fotoświat, instalowana na smartfonie. Projektuj swoje własne, wymarzone produkty, w tym zestawy zdjęć, na smartfonie lub tablecie dzięki intuicyjnej obsłudze.

Aplikacja CEWE Fotoświat umożliwia najprostszy sposób na przygotowanie Twoich zdjęć do druku online. Dzięki mobilności jesteś w stanie przygotować praktycznie każdy fotoprodukt z oferty CEWE o każdej porze i w każdym miejscu. Aplikacja dostępna jest dla systemów Android oraz IOS.

Zamów odbitki online już dziś! Wybierz zdjęcia do wydrukowania, następnie wybierz format, papier, a my jak najszybciej rozpoczniemy realizację zamówień! Wywoływanie zdjęć przez Internet jeszcze nigdy nie było takie proste! Jeśli interesuje Cię tanie wywoływanie zdjęć online, skorzystaj z naszych pakietów.

Wydrukuj zdjęcia i podaruj bliskiej osobie

Niech zdjęcia online, oczami Twojej wyobraźni, przeniosą Cię do chwil sentymentalnych i pełnych pozytywnych doświadczeń. Utrwal swoje wspomnienia na odbitkach zdjęć i wracaj do najpiękniejszych momentów życia w każdej chwili. Pielęgnuj emocje, umacniaj obrazy i ciesz się nimi przez lata. Żywe kolory, papier fotograficzny czy doskonałej jakości wydruk - to wszystko sprawia, że zdjęcia z najważniejszych momentów będą Ci towarzyszyć przez wiele lat.

Drukowanie zdjęć bez wychodzenia z domu

Wywoływanie zdjęć online, nawet bez wychodzenia z domu, to rozwiązanie szybkie i wygodne. Poświęć ten krótki moment, aby sprawić późniejszą przyjemność sobie oraz swoim bliskim. Tchnij życie oraz emocje w Twoje fotografie, wywołując je na papierze i spraw, że nabiorą one indywidualnego znaczenia. Kolekcjonuj istotne chwile i wydarzenia, aby utrwalić ich wagę i doniosłość na przyszłość. Zapraszamy do składania zamówienia!