Zamawiaj bezpiecznie i wygodnie ONLINE. Z dostawą do domu lub z odbiorem w paczkomacie. Dowiedz się więcej i odbierz prezent

Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Świetna jakość

Nasze produkty i usługi są regularnie poddawane różnorodnym testom

Międzynarodowe rekomendacje i zwycięstwa w testach

CEWE zwycięzcą testów - mamy na koncie ponad 120 sukcesów. Poznaj nasze aktualne wyróżnienia.

Firma CEWE uhonorowana została w 2019 roku tytułem Solidnego Pracodawcy Roku. Jest to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane najlepszym markom i pracodawcom w Polsce. Wysoka kultura organizacyjna, przyjazna polityka kadrowa, benefity pozapłacowe oraz polityka zrównoważonego rozwoju to tylko kilka z wielu elementów strategii funkcjonowania i rozwoju CEWE na rynku regionalnym i krajowym.

Oprogramowanie zostało również docenione za ilość opcji graficznych oraz przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs. Jak czytamy w recenzji: Liczba opcji w programie na pierwszy rzut oka może wydawać się przytłaczająca, ale twórcy aplikacji potrafili pogrupować i ułożyć je w taki sposób, że błyskawicznie można zorientować się gdzie co jest. Po pierwszym kwadransie pracy z oprogramowaniem CEWE z łatwością odnajdujemy nawet te funkcje, których do tej pory jeszcze nie używaliśmy.

W 2020 roku CEWE również zostało wyróżnione nagrodą TIPA w kategorii "Najlepsza usługa fotograficzna na świecie". Uhonorowana została CEWE FOTOKSIĄŻKA i okładki wykonane ze skóry lub lnu.

W listopadowym numerze magazynu, redakcja Foto-Kuriera testowała moduł programu CEWE FOTOŚWIAT poświęcony tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY. Natomiast w grudniowym wydaniu, Foto-Kurier skupił się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI. Podczas testu zwrócono uwagę na szybki i sprawny proces instalacji oraz różnorodność i bogactwo formatów dostępnych w programie. Jak podkreśla autor testu: To bogactwo oferty i opcji w oprogramowaniu to olbrzymi plus tego programu.

"Bardzo dobre funkcje, przejrzyste. Łatwo jest tworzyć różne wersje fotoksiążki. Doskonałe kolory, wysoka ostrość i precyzyjnie stopniowane kontrasty"

Wraz z końcem roku, Foto-Kurier wziął pod lupę moduł programu CEWE FOTOŚWIAT dedykowany tworzeniu CEWE FOTOKALENDARZY. Podczas testu, redakcja doceniła między innymi: łatwość instalacji, bogactwo oferty oraz intuicyjność obsługi programu. Doceniona została również nasza strategia zrównoważonego rozwoju i ekologiczne rozwiązania w procesach produkcyjnych.

"CEWE FOTOKSIĄŻKA to doskonały pomysł na docenienie własnych zdjęć i osób je oglądających. Zamiast polegania na łatwych do zgubienia, zawodnych i psujących się cyfrowych nośnikach, lub niewygodnej prezentacji na ekranach (szczególnie, gdy chcemy pokazać zdjęcia przyjaciołom lub rodzinie)"

"Dzięki aplikacji mobilnej CEWE FOTOŚWIAT masz dostęp do szerokiego asortymentu lidera branży."

Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości. Jest nam niezmiernie miło, że ponownie doceniona została najwyższa jakość CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz nasza stała troska o zadowolenie Klientów. Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program konsumencki organizowany przez Redakcję Strefy Gospodarki. Jego celem jest wyłonienie rynkowych liderów w dziedzinie jakości usług i produktów oferowanych na polskim rynku.

Już czwarty rok z rzędu fotoprodukty CEWE zostały wyróżnione Godłem Konsumenckiego Lidera Jakości. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się, że po raz kolejny znaleźliśmy się gronie firm postrzeganych przez konsumentów za liderów rynku.

Nasz program do projektowania fotoproduktów CEWE FOTOŚWIAT został ponownie wyróżniony, tym razem przez redakcję PC Format. Podczas testu, redakcja zwróciła uwagę na łatwość obsługi programu, intuicyjny interfejs oraz ilość funkcji pomocnych podczas tworzenia fotoproduktów. Większa część recenzji skupiła się na projektowaniu CEWE FOTOKSIĄŻKI, jednak w podsumowaniu autor docenił też inne nasze produkty: Imponująco prezentują się też fotoobrazy i fotoplakaty, które można wykonać na wiele różnych sposobów.

Po raz kolejny marka CEWE została doceniona przez konsumentów oraz Radę Marek. Badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku firm. Superbrands stoi na straży brandingu już od 25 lat. Nagrodę potocznie nazywa się „Oskarami Marketingu”.

30 wydawców z renomowanych magazynów fotograficznych z całego świata wybrało zwycięzcę TIPA World Awards 2019. CEWE hexxas zwyciężyło w kategorii „Best Photo Service Worldwide”

Ta aplikacja mobilna udostępnia łatwą w użyciu i niedrogą usługę projektowania fotoksiążki dla osób, które chcą zaprezentować swoje zdjęcia. Po prostu wybierz 22 zdjęcia i pozwól aplikacji stworzyć fotoksiążkę, którą można potem dowolnie modyfikować do swoich upodobań.

Po raz trzeci w historii i drugi rok z rzędu, zostaliśmy wyróżnieni nagrodą TIPA World Award. Do tej pory żadna inna firma z branży nie była tak często doceniana w kategorii ‘Najlepsze usługi fotograficzne’. Po przyznaniu nagrody za CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w 2008 i za uszlachetnianie okładki w 2018, w tym roku jury złożone z 30 przedstawicieli międzynarodowej prasy fotograficznej doceniło nasze sześciokątne płytki ze zdjęciem – HEXXAS. Ta nagroda jest dla nas podwójnie wyjątkowa, gdyż pomysł na HEXXAS został zainicjowany i był rozwijany przez pracowników CEWE.