Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz adwentowy

Spraw, aby oczekiwanie na Święta było pełne miłości i małych niespodzianek. Połącz miłe wspomnienia płynące z ulubionych fotografii z delikatną nutką słodyczy.

Ponownie w ofercie od października 2023 r.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszą ofertą
Dziękujemy.
Jeszcze tylko jedno kliknięcie

Ze względów ochrony danych, wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Kliknij w link potwierdzający w wiadomości e-mail, aby aktywować bezpłatną subskrypcję newslettera.

Możesz oczywiście w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Przepraszamy
Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.

Radosne oczekiwanie na Święta

Odliczaj dni z kreatywnymi kalendarzami adwentowymi

Z miłości do środowiska

Nasze kalendarze adwentowe z biodegradowalną wewnętrzną częścią (tacką) to ważny krok w kierunku uczynienia fotoproduktów CEWE jeszcze bardziej przyjaznymi środowisku. Tacki naszych kalendarzy adwentowych wykonane są ze skrobi ziemniaczanej i składają się w 100% z biodegradowalnych surowców. Do ich wytworzenia używamy formowania wtryskowego naturalnego papieru. Biodegradowalna tacka jest bardziej przyjazna dla środowiska niż jej plastikowy poprzednik. W przypadku folii ochronnej oraz owijek czekoladowych, te elementy nadal produkowane są z tworzywa sztucznego.

W CEWE podejmujemy dalsze kroki, które mają na celu usprawnienie procesu produkcji naszych fotoproduktów, aby był on jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju w działalności CEWE znajdziesz TUTAJ >>.

Zaufaj opiniom naszych Klientów

– Anna J. z Jeleniej Góry

– Malwina S. z Bydgoszczy

– Adam G. z Warszawy

– Magdalena D. z Katowic

– Anna K. z Świnoujścia

– Tomasz M. z Krakowa

– Ewelina L. z Dębowej Łąki

– Ryszard S. z Grodziska Mazowieckiego

Jak złożyć zamówienie

Wybierz fotoprodukt i dobierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz rodzaj kalendarza adwentowego, który chcesz stworzyć. Następnie dobierz zdjęcie - to wyjątkowe, które przez okres adwentu, codziennie, przywoła wspaniałe wspomnienie wywołujące uśmiech.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj swój kalendarz adwentowy dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój kalendarz adwentowy będzie u Ciebie. Twórz z CEWE - twórz z pasją!

Zaprojektuj już teraz wyjątkowy fotokalendarz!

Kalendarz adwentowy ze zdjęciami

Stwórz swój własny, spersonalizowany kalendarz adwentowy i spraw, że święta staną się jeszcze wyjątkowe

Wiele osób nie wyobraża sobie oczekiwania na święta bez kalendarza adwentowego. Jest to produkt, który jednoznacznie kojarzy się z czasem oczekiwania. Ten może stać się jeszcze przyjemniejszy dzięki pysznym słodkościom i drobnym upominkom ukrytym w niewielkich okienkach.

Kalendarz adwentowy ze zdjęciami – nie tylko dla dzieci

Kalendarz adwentowy to produkt, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i dorośli przypomnieli sobie atmosferę niecierpliwego oczekiwania na święta i wprowadzili do swojego życia odrobinę dobrej zabawy. Przy pomocy kalendarza adwentowego czas do Bożego Narodzenia odliczać może tak naprawdę każdy. Dzięki niemu można odkryć w sobie dziecięcą radość i ciekawość świata.

Cały urok kalendarzy adwentowych tkwi w atmosferze niecierpliwego oczekiwania. Po otwarciu pierwszego okienka czeka się do kolejnego dnia, by sprawdzić, co kryje się za kolejnymi drzwiczkami. To sprawia, że przepełnia Cię podekscytowanie, radość i niecierpliwość.

Kalendarz adwentowy w innej postaci

Chyba każdy zna tradycyjne kalendarze adwentowe dostępne w sklepach. Są to zwyczajne produkty, w których znaleźć można zazwyczaj słodkie przysmaki. A gdyby tak samodzielnie stworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy, który zachwyci nie tylko zawartością, ale także wyglądem?

Twoje oczekiwanie na święta może stać się jeszcze przyjemniejsze, jeśli zdecydujesz się na jeden z kalendarzy adwentowych dostępnych w naszej ofercie.

Razem z nami możesz stworzyć kalendarz adwentowy, który sprawi, że nadchodzące święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe i radosne.

Jak zaprojektować własny kalendarz adwentowy?

Odliczanie do świąt wcale nie musi być słodkie. W naszej ofercie dostępny jest także kalendarz adwentowy, w którym możesz umieścić dowolne, wybrane przez siebie drobiazgi. Dzięki temu nawet te osoby, które nie przepadają za słodyczami, mogą poczuć się miło zaskoczone przy otwieraniu kolejnych okienek. Ciekawą alternatywą dla kalendarzy ze słodyczami jest także kalendarz adwentowy ze zdjęciami na drzwiczkach. Każdego dnia na osobę, która otwiera poszczególne okienka, czeka wyjątkowa niespodzianka – zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy i przywodzi na myśl przepiękne wspomnienia.

Wysoka jakość wydruku

Niezależnie od tego, na który wariant kalendarza adwentowego się zdecydujesz, możesz być pewien, że będzie to produkt zachwycający najwyższą jakością wydruku oraz wykończenia.

Nasze kalendarze adwentowe są produktami tworzonymi z miłością do środowiska. Dlatego ich część wewnętrzna – tacka, na której są umieszczone upominki – jest w 100% biodegradowalna.

Kreator kalendarza adwentowego

Program do projektowania, który oddajemy w Twoje ręce, zapewnia szerokie możliwości tworzenia nowych fotoproduktów. Możesz samodzielnie zdecydować o dosłownie każdym elemencie wyglądu kalendarza adwentowego, dopasowując go dokładnie do swoich potrzeb i oczekiwań.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz adwentowego kalendarza dla siebie, czy kogoś bliskiego, postaw na produkt wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Zaprojektuj własny kalendarz adwentowy ze zdjęciami i spraw, że okres oczekiwania na święta stanie się jeszcze przyjemniejszy.