Wielkie otwarcie salonu CEWE FOTOJOKER w Bydgoszczy! Świętuj razem z nami >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz adwentowy

Spraw, aby oczekiwanie na Święta było pełne miłości i małych niespodzianek. Połącz miłe wspomnienia płynące z ulubionych fotografii z delikatną nutką słodyczy.

Stwórz kalendarz adwentowy

ze zdjęciami, z fotoplakatem, a może do samodzielnego wypełnienia?

Postaw na słodkie odliczanie do Świąt

z czekoladkami kinder®, Ferrero lub Tony’s Chocolonely®

Z miłości do środowiska

Nasze kalendarze adwentowe z biodegradowalną wewnętrzną częścią (tacką) to ważny krok w kierunku uczynienia fotoproduktów CEWE jeszcze bardziej przyjaznymi środowisku. Tacki naszych kalendarzy adwentowych wykonane są ze skrobi ziemniaczanej i składają się w 100% z biodegradowalnych surowców. Do ich wytworzenia używamy formowania wtryskowego naturalnego papieru. Biodegradowalna tacka jest bardziej przyjazna dla środowiska niż jej plastikowy poprzednik. W przypadku folii ochronnej oraz owijek czekoladowych, te elementy nadal produkowane są z tworzywa sztucznego.

W CEWE podejmujemy dalsze kroki, które mają na celu usprawnienie procesu produkcji naszych fotoproduktów, aby był on jeszcze bardziej przyjazny środowisku. Więcej informacji o zrównoważonym rozwoju w działalności CEWE znajdziesz TUTAJ >>.

Opinie naszych Klientów

– Anna J. z Jeleniej Góry

– Malwina S. z Bydgoszczy

– Adam G. z Warszawy

– Magdalena D. z Katowic

– Anna K. z Świnoujścia

– Tomasz M. z Krakowa

– Ewelina L. z Dębowej Łąki

– Ryszard S. z Grodziska Mazowieckiego

Jak złożyć zamówienie ?

Wybierz fotoprodukt i dobierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz rodzaj kalendarza adwentowego, który chcesz stworzyć. Następnie dobierz zdjęcie - to wyjątkowe, które przez okres adwentu, codziennie, przywoła wspaniałe wspomnienie wywołujące uśmiech.

Stwórz projekt

Następnie rozpocznij projektowanie w kreatorze online, programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Spersonalizuj swój kalendarz adwentowy dodając napisy, ramki czy cliparty. Odkryj radość z tworzenia!

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój kalendarz adwentowy będzie u Ciebie. Twórz z CEWE - twórz z pasją!

Często zadawane pytania

Kalendarz adwentowy to tradycyjny element przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Kalendarz ten ma na celu budowanie napięcia i ekscytacji w oczekiwaniu na nadejście Bożego Narodzenia. Kalendarz adwentowy ze zdjęciem lub czekoladkami to propozycja CEWE na odliczanie do Świąt, a jednocześnie idealny prezent dla bliskiej osoby.

Do kalendarza adwentowego do samodzielnego wypełnienia możesz włożyć nie tylko słodycze, ale także drobne upominki, np. elementy większej zabawki, którą można złożyć, drobne gadżety.

Kalendarz adwentowy otwiera się każdego dnia Adwentu, w czasie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Ceny kalendarzy adwentowych w CEWE rozpoczynają się od 44,99 zł. Cena różni się w zależności od wybranego rodzaju kalendarza oraz jego formatu.

Kalendarz adwentowy zrobisz na stronie www.cewe.pl korzystając z kreatora online dostępnego w przeglądarce. Kalendarz stworzysz i zamówisz także przy pomocy bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat, a także aplikacji mobilnej. Wybierz rodzaj kalendarza adwentowego, dobierz zdjęcia i stwórz wyjątkowy prezent dla bliskiej osoby.

Kalendarz adwentowy od CEWE ma 24 lub 27 okienek, zależnie od wybranego rodzaju.

Kalendarz adwentowy jest idealny dla dzieci z kilku powodów. Po pierwsze, dostarcza codzienną dawkę radości i ekscytacji, gdyż każdego dnia można otworzyć nowe okienko lub skorzystać z niespodzianki. Po drugie, uczy on cierpliwości i wyczekiwania, co jest ważną umiejętnością rozwojową. Po trzecie, kalendarz adwentowy często zawiera smakołyki, co sprawia, że dziecięca przyjemność jest podwójna - zarówno w odkrywaniu, jak i degustowaniu. Po czwarte, stanowi doskonałą okazję do tworzenia wspomnień i spędzania czasu razem z rodziną, podczas gdy dziecko i rodzice razem otwierają kolejne skrzynki. Wreszcie, kalendarz adwentowy wprowadza dzieci w ducha świąt Bożego Narodzenia i pomaga im poczuć magię i oczekiwanie tego wyjątkowego czasu.

Zaprojektuj już teraz wyjątkowy fotokalendarz!

Kalendarz adwentowy ze zdjęciami

Stwórz swój własny, spersonalizowany kalendarz adwentowy i spraw, że święta staną się jeszcze wyjątkowe

Wiele osób nie wyobraża sobie oczekiwania na święta bez kalendarza adwentowego. Jest to produkt, który jednoznacznie kojarzy się z czasem oczekiwania. Ten może stać się jeszcze przyjemniejszy dzięki pysznym słodkościom i drobnym upominkom ukrytym w niewielkich okienkach.

Kalendarz adwentowy ze zdjęciami – nie tylko dla dzieci

Kalendarz adwentowy to produkt, który przypadnie do gustu nie tylko dzieciom. Nic nie stoi na przeszkodzie, by i dorośli przypomnieli sobie atmosferę niecierpliwego oczekiwania na święta i wprowadzili do swojego życia odrobinę dobrej zabawy. Przy pomocy kalendarza adwentowego czas do Bożego Narodzenia odliczać może tak naprawdę każdy. Dzięki niemu można odkryć w sobie dziecięcą radość i ciekawość świata.

Cały urok kalendarzy adwentowych tkwi w atmosferze niecierpliwego oczekiwania. Po otwarciu pierwszego okienka czeka się do kolejnego dnia, by sprawdzić, co kryje się za kolejnymi drzwiczkami. To sprawia, że przepełnia Cię podekscytowanie, radość i niecierpliwość.

Kalendarz adwentowy w innej postaci

Chyba każdy zna tradycyjne kalendarze adwentowe dostępne w sklepach. Są to zwyczajne produkty, w których znaleźć można zazwyczaj słodkie przysmaki. A gdyby tak samodzielnie stworzyć wyjątkowy kalendarz adwentowy, który zachwyci nie tylko zawartością, ale także wyglądem?

Twoje oczekiwanie na święta może stać się jeszcze przyjemniejsze, jeśli zdecydujesz się na jeden z kalendarzy adwentowych dostępnych w naszej ofercie.

Razem z nami możesz stworzyć kalendarz adwentowy, który sprawi, że nadchodzące święta staną się jeszcze bardziej wyjątkowe i radosne.

Jak zaprojektować własny kalendarz adwentowy?

Odliczanie do świąt wcale nie musi być słodkie. W naszej ofercie dostępny jest także kalendarz adwentowy, w którym możesz umieścić dowolne, wybrane przez siebie drobiazgi. Dzięki temu nawet te osoby, które nie przepadają za słodyczami, mogą poczuć się miło zaskoczone przy otwieraniu kolejnych okienek. Ciekawą alternatywą dla kalendarzy ze słodyczami jest także kalendarz adwentowy ze zdjęciami na drzwiczkach. Każdego dnia na osobę, która otwiera poszczególne okienka, czeka wyjątkowa niespodzianka – zdjęcie, które wywołuje uśmiech na twarzy i przywodzi na myśl przepiękne wspomnienia.

Wysoka jakość wydruku

Niezależnie od tego, na który wariant kalendarza adwentowego się zdecydujesz, możesz być pewien, że będzie to produkt zachwycający najwyższą jakością wydruku oraz wykończenia.

Nasze kalendarze adwentowe są produktami tworzonymi z miłością do środowiska. Dlatego ich część wewnętrzna – tacka, na której są umieszczone upominki – jest w 100% biodegradowalna.

Kreator kalendarza adwentowego

Program do projektowania, który oddajemy w Twoje ręce, zapewnia szerokie możliwości tworzenia nowych fotoproduktów. Możesz samodzielnie zdecydować o dosłownie każdym elemencie wyglądu kalendarza adwentowego, dopasowując go dokładnie do swoich potrzeb i oczekiwań.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz adwentowego kalendarza dla siebie, czy kogoś bliskiego, postaw na produkt wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.

Zaprojektuj własny kalendarz adwentowy ze zdjęciami i spraw, że okres oczekiwania na święta stanie się jeszcze przyjemniejszy.