Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kolaż ze zdjęć obrazy Kolaż ze zdjęć obrazy

Kolaż zdjęć

Stwórz własny kolaż ze zdjęć i powieść go na ścianie w salonie lub sypialni! Fotokolaże rodzinne, wakacyjne. Idealne także na prezent!

Przegląd kolaży zdjęć

Odkryj różnorodność kolaży zdjęć

Twoje ulubione chwile w postaci serii zdjęć

Twórczo łącz swoje najlepsze wspomnienia

Stwórz własny kolaż zdjęć online

Wybierz wyjątkowe zdjęcia, a potem samodzielnie zaprojektuj uroczy fotokolaż!

Co kryje się pod pojęciem kolaż?

Kolaż to technika tworzenia wyjątkowych obrazów łączących w sobie różne techniki. Do tworzenia kolaży wykorzystuje się skrawki papierów, w tym gazet lub fotografii z materiałami, tkaninami, farbami. Tworzenie kolaży w malarstwie było jedną z technik o największej dowolności.

A co to jest fotokolaż? W przypadku fotografii, kolaż jest połączeniem kilku zdjęć, które mogą stanowić jeden obraz. Dzięki możliwości tworzenia mozaiki z różnych fotografii nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia.

Kolaż umożliwia stworzenie swojego własnego dzieła sztuki z ulubionych ujęć, połączonych wedle własnego uznania. Dzięki tak unikalnej kompozycji kilku zdjęć zyskasz niepowtarzalną dekorację ściany, która jednocześnie będzie przywoływała ulubione wspomnienia za każdym razem, gdy na nią spojrzysz.

Kolaże mogą składać się ze zdjęć z jednego miejsca bądź konkretnej okazji lub tworzyć oś czasu, w której zamkniemy wszystkie istotne wydarzenia. Możliwości tworzenia kompozycji z fotografii jest naprawdę wiele. Ogranicza Cię jedynie własna wyobraźnia.

Dekoracja ściany, czyli zaprojektuj własny kolaż ze zdjęciami

Zdjęcia jako dekoracje na ścianach mogą kojarzyć się z pokoleniem rodziców czy dziadków. Jednak faktem jest, że tego typu ozdoby wcale nie tracą na popularności. Dzięki wspomnieniom zatrzymanym w fotografiach ich wieszanie na ścianie w różnych, nowoczesnych formach wciąż jest bardzo popularne. Aby stworzyć tego typu kolaż zdjęć na ścianie, nie jest potrzebna zaawansowana wiedza z dziedziny fotografii czy specjalne techniki.

Najważniejszą rzeczą, od której warto zacząć, jest wybór ulubionych zdjęć. Mogą to być ujęcia w jednej tematyce, jak wakacje, ślub lub rodzinne chwile. Tym samym stworzysz doskonały kolaż wakacyjny lub rodzinny. Zdjęcia mogą także opowiadać dłuższą historię, jak narodziny dziecka i kolejne lata wspólnego życia. Wszystko zależy od tego, jaki kolaż ze zdjęć chcesz stworzyć. Korzystając z jednego z wielu wzorów, ułożysz fotografie wedle własnego uznania.

Nie zapomnij także o wyborze materiału, na jakim chcesz zamieścić swoje zdjęcia. Możesz zamówić kolaż fotograficzny w formie plakatu na papierze, kolaż ze zdjęć na płótnie, piance utwardzanej, a nawet na szkle akrylowym. Możliwości personalizacji jest wiele i tylko od Ciebie zależy, na które rozwiązania się zdecydujesz.

Stwórz już teraz własny kolaż ze zdjęć!

Nasze pomysły na kompozycje kilku zdjęć

Kolaż najlepiej jest dopasować do miejsca, w którym chcesz go powiesić. Oto kilka naszych pomysłów na kreatywne wykorzystanie tej techniki. Łącząc ze sobą dużą ilość zdjęć, np. trzy do pięciu fotografii w ramach fotolistwy, możesz zadbać o wyjątkową dekorację w łazience lub przedpokoju. Możliwość wyboru między pionową i poziomą orientacją pozwala doskonale dopasować dekorację do danego wnętrza. Chcąc pokazać kompozycję kilkunastu fotografii z wakacji lub ślubu, warto postawić na kolaż zdjęć na płótnie. Stylowy i elegancki, doskonale sprawdzi się na ścianach w salonie czy sypialni. A jeśli chcesz powiesić mozaikę ze zdjęć w dziecięcym pokoju, wybierz fotografie, dopasuj je do szablonu i wydrukuj w formie plakatu lub pianki utwardzanej. Tego typu ozdobę możesz dodatkowo oprawić w ramę lub antyramę.

Kolaż ze zdjęć w ramce będzie idealnym pomysłem na prezent. Możliwości tworzenia kolaży z własnych zdjęć jest wiele. Większe lub mniejsze, na różnych materiałach — każdy detal możesz dopasować do własnej wizji.

Zaprojektuj już teraz, online, własny kolaż zdjęć!

Kolaż fotograficzny idealnym pomysłem na prezent

Nie masz pomysłu na prezent? Wybierz wyjątkowy fotokolaż! Dobierając odpowiednie zdjęcia i formę, dostosujesz go do każdej okazji. Ta niezwykła dekoracja z zamkniętymi wspomnieniami sprawi wiele radości Twoim najbliższym. Dzięki nowoczesnej formie wydruku będzie pięknie wyglądała na ścianach w mieszkaniu. Możesz ofiarować kolaż ze zdjęć na urodziny wyjątkowej dla Ciebie osobie.

Fotokolaż doskonale sprawdzi się także w ramach upominku na rocznicę ślubu, Dzień Matki i przy wielu innych okazjach. Tego typu prezenty nigdy nie tracą na swojej wartości, a dzięki dużym możliwościom własnej personalizacji oraz wyboru materiałów, dopasujesz je idealnie do osoby obdarowywanej.

Postaw na niepowtarzalną formę ozdoby, połączonej z przechowywanymi przeżyciami. Podaruj kolaż ze zdjęć, wykonany na Twoje na zamówienie!

Fotokolaż na płótnie — jeden z najpopularniejszych kolaży zdjęć

Wśród wielu możliwości wydruku fotokolaży, jedną z najczęściej wybieranych jest płótno. Kolaż zdjęć na płótnie swoją popularność zawdzięcza wyjątkowości materiału, który przywodzi na myśl obrazy i dzieła sztuki w galeriach. Jest to więc bardzo elegancka forma, doskonale dopasowująca się do różnych wnętrz i części mieszkania.

Wysoka jakość druku oraz samego płóciennego materiału sprawiają, że fotokolaż staje się prawdziwym domowym dziełem sztuki, stworzonym z własnych fotografii. Barwy zdjęć pozostają żywe, a forma nie wymaga dodatkowych opraw czy ulepszeń. To doskonały sposób na wyeksponowanie kolaży ze zdjęć ślubnych, zdjęć z wyjazdów, portretów czy krajobrazów.

Już dziś możesz zamówić swój unikalny fotokolaż z ulubionych zdjęć w formie, która odpowiada Ci najbardziej. Nasz program pozwoli Ci dopasować grafiki do jednego z dostępnych szablonów tak, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Duża dostępność materiałów pod kolaże fotograficzne oraz szybki czas realizacji sprawiają, że zyskujesz gwarancję zadowolenia z naszych produktów. Jeżeli masz pytania, zachęcamy serdecznie do kontaktu!