Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz terminarz na 2024 r.

Planowanie może być przyjemne

Zobacz

Terminarze personalizowane na 2024 r.

Uporządkuj swój dzień za pomocą kalendarza – terminarza ściennego ze zdjęciami. Dobierz fotografie tak, aby każdy miesiąc był wyjątkowy. Nie trzymaj zdjęć w telefonie czy aparacie dając im nowe życie na kartach Twojego kalendarza.

Kalendarze - terminarze stojące

Z dużą ilością miejsca na notatki i spotkania

Kalendarze z notatnikiem - terminarze na 2024 r.

Praktyczny towarzysz w formacie A5

Kalendarz terminarz

Stwórz własny personalizowany terminarz ze zdjęciami

Kalendarz przystosowany do robienia notatek

Terminarze ścienne pozwalają świetnie organizować czas. Dowiedz się o nich więcej i zaprojektuj terminarz ze swoimi własnymi zdjęciami!

Co to jest terminarz ścienny i dlaczego warto go mieć?

Terminarz ścienny to swego rodzaju forma kalendarza. Wyróżnia się on możliwością zapisywania własnych dat, wydarzeń i notatek pod każdym dniem miesiąca. Terminarz posiada zarówno funkcję kalendarza, jak i notesu.

W zależności od rodzaju terminarza, możesz zaplanować w nim poszczególne dni, a nawet godziny. Dzięki zapisaniu ważnych dat zawsze będziesz mieć kontrolę nad swoim dniem i nie zapomnisz o ważnych wydarzeniach. Ponadto, dzięki terminarzowi możesz znacząco polepszyć komunikację pomiędzy domownikami.

Zapisując plany na poszczególne dni tygodnia umożliwiasz swoim bliskim szybki dostęp i wgląd do niego. W ten sposób unikniesz nieporozumień i nakładających się spraw.

Dostępne rodzaje terminarzy

W CEWE znajdziesz szeroką ofertę terminarzy. Każdy z nich będzie sprawdzał się w nieco innym miejscu oraz sytuacji. Każdy z nich ma możliwość personalizacji, czyli możesz wybrać swoje ulubione zdjęcia oraz szablony. Oferujemy między innymi:

  1. Terminarz kuchenny - przyda Ci się wolne miejsce na notatki każdego dnia tygodnia. Nie ma w nim możliwości godzinowego rozplanowania. Dostępny jest w dwóch rozmiarach - małym (13x29,7 cm) i dużym (14,5x42 cm). Dodatkowo możesz wybrać dowolny szablon. Pozwoli Ci to na dopasowanie terminarza do aranżacji swojej kuchni.
  2. Terminarz ścienny - ten terminarz przybiera wygląd typowego kalendarza. Wyróżnia go miejsce na zapisanie najważniejszego wydarzenia pod każdą z dat. Terminarz ścienny można zawiesić w dowolnym miejscu. Dostępny jest w rozmiarach A3 i A4.
  3. Terminarz rodzinny - jest świetny do robienia notatek przez więcej niż jedną osobę. Terminarz rodzinny daje możliwość każdemu z członków rodziny do zapisania swoich planów w osobnych kolumnach. Dzięki temu w łatwy sposób możesz zaplanować dzień dla całej grupy osób. Możesz wybierać spośród wielu różnych szablonów i dopasować wygląd terminarza do swoich oczekiwań.
  4. Terminarz urodzinowy - cechuje go możliwość wklejenia zdjęć członków rodziny i znajomych przy datach ich urodzin. Dzięki temu nie zapomnisz o bliskich Ci osobach. Ponadto przy każdym dniu masz miejsce na dodatkowe notatki, niekoniecznie związane z urodzinami.
  5. Terminarz roczny - wszystkie miesiące zostały w nim rozplanowane na jednej stronie. Możesz go kupić w formatach: A2, A3 i A4. Ten terminarz umożliwia szybkie planowanie wydarzeń z dużym wyprzedzeniem. Ponadto, przy każdej dacie masz miejsce na zapis ważnych terminów.

Jak wybrać najlepszy terminarz?

Dobrze dobrany terminarz powinien odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby z nim związane. Jeśli nie możesz się zdecydować, który z nich powinieneś wybrać, weź pod uwagę kilka podstawowych czynników.

Zastanów się jak dużo notatek potrzebujesz zapisywać każdego dnia. Jeśli dużo, wybierz terminarz personalizowany ze sporą przestrzenią do zapisywania. Pomyśl ile osób będzie korzystało z terminarza. Jeśli będzie to jeszcze ktoś poza tobą, warto wybrać terminarz rodzinny z kilkoma kolumnami.

Jeśli zaś potrzebujesz terminarza kalendarza do planowania wydarzeń z dużym wyprzedzeniem, wybierz ten dedykowany na cały rok. Każdy z terminarzy ma nieco inny rozkład i specyfikację, dlatego warto jest je dokładnie przeanalizować przed dokonaniem ostatecznego wyboru.

Różnorodne szablony terminarzy

Terminarze dostępne w CEWE możesz łatwo personalizować. Poza wyborem rodzaju terminarza, jego rozmiaru i zdjęć, możesz również wybrać gotowy szablon. Zmienia on wygląd terminarza i pozwala jeszcze bardziej dopasować go do Twoich potrzeb. Dodatkowo zmiana wizualna i zmiana układu kalendarza da Ci możliwość dopasowania go do aktualnego wystroju w mieszkaniu lub biurze. Dzięki temu możesz zmienić swoją domową przestrzeń.

Terminarz, który zawiśnie na ścianie to nie tylko pomoc w codziennej organizacji, ale również piękna ozdoba i pamiątka!

Jak dobrać rozmiar terminarza?

Do każdego z kalendarzy terminarzy masz możliwość dopasowania rozmiaru. Dopasowując wymiar powinieneś kierować się głównie otoczeniem, w którym docelowo będzie się znajdował. Przykładowo do przestronnych pokojów lepiej pasują większe wymiary. Natomiast do małych, ciasnych pomieszczeń lepiej będzie wybrać mniejszy wymiar. Ponadto pamiętaj, że rozmiar terminarza wpływa bezpośrednio na rozmiar miejsc na notatki. To również weź pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego dla Ciebie formatu.

Personalizowany terminarz ścienny - doskonały pomysł na prezent

Jeśli chcesz podarować osobie Ci bliskiej coś wyjątkowego, terminarz ścienny z własnymi zdjęciami może okazać się strzałem w dziesiątkę! To doskonały prezent dla osób ceniących sobie dobrą organizację czasu oraz tych, którzy uwielbiają praktyczne upominki!

Fotokalendarz - zamów już teraz personalizowany kalendarz na kolejny rok!