Artykuły szkolne

Bądź kreatywny w szkole

z indywidualnie projektowanymi fotoatrakcjami!

BLOK SZKOLNY

BLOK SZKOLNY

Blok szkolny w wielu ciekawych szablonach!

Twój blok szkolny według własnego projektu? To żaden problem. Wybierasz swoje ulubione zdjęcie, które stanie się okładką Twojego szkolnego pomocnika. Planuj, kreśl, zapisuj swoje myśli.

od 15,99 zł*
FOTONAKLEJKI

FOTONAKLEJKI

Indywidualne fotonaklejki z Twoimi zdjęciami

Naklejka z własnym zdjęciem to oryginalny sposób podpisania swoich rzeczy. Otrzymasz je w różnych rozmiarach i możesz wykorzystać na wiele sposobów. 4, 8 lub 16 fotonaklejek w jednym zestawie (zdjęcia nie muszą być takie same).

9,99 zł*
NOTATNIK

NOTATNIK

Idealny do szkoły i na co dzień

Idealny prezent dla szkolnego marzyciela, który uwielbia zapisywać swoje myśli. Z drugiej strony, taki notatnik przyda się też poukładanemu dziecku, które zanotuje tu ważne dla niego rzeczy. A do tego, dowolne zdjęcie na okładce.

od 19,99 zł*
PODKŁADKA POD MYSZKĘ (GUMA PIANKOWA)

PODKŁADKA POD MYSZKĘ (GUMA PIANKOWA)

Kreatywność w codziennej nauce

Dla uczniów i graczy, który spędzają dużo czasu przed komputerem. Ulubiona fotografia czy grafika na podkładce na pewno zostanie przez nich doceniona, a antypoślizgowe tworzywo ułatwi im poruszanie myszką.

od 25,99 zł*
POJEMNIK NA ŚNIADANIE

POJEMNIK NA ŚNIADANIE

Indywidualny pojemnik na Twoje śniadanie

Ten pojemnik na śniadanie może być ciekawą propozycją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie gadżety z osobistym akcentem. Pojemnik śniadaniowy z dowolnym zdjęciem, zaprojektujesz w kolorze czerwonym, żółtym lub niebieskim.

od 39,99 zł*
BIDON ALUMINIOWY

BIDON ALUMINIOWY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Oto Twój ulubiony bidon z wybranym samodzielnie zdjęciem, które będzie wydrukowane w formie panoramy. W projekcie pomoże Ci atrakcyjny szablon, bo bidon musi być jak najbardziej Twój - to gwarantuje mu wskazany przez Ciebie motyw. Prezent nie tylko dla sportowców.

od 39,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Dzięki temu terminarzowi zawsze zdążysz!

Poręczny format A5 oferuje na podwójnych stronach przegląd tygodnia. W ten sposób masz przegląd nie tylko dni szkolnych, ale i wolnego czasu.

od 69,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej