CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Planer A5

Świetnej jakości planer A5 o nowoczesnym designie, a do tego pełen wspomnień zawartych na zdjęciach, to doskonały pomysł na prezent! Wybierasz się na urodziny siostry lub koleżanki z pracy? Poszukaj zdjęć, na których jesteście razem i utwórz z nich ciekawą kompozycję na poszczególnych stronach planera. Fotografie z ostatniej imprezy integracyjnej, wspólnego wypadu do Grecji albo z ostatniego wypadu do kina i restauracji. Taki prezent zaskakuje!

 • wygodna organizacja spotkań, wydarzeń, wizyt
 • dowolny miesiąc początkowy
 • bindowanie spiralne
od 99,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Pionowy: ok. 15×21 cm

 • Okładka z przezroczystą folią

Zakres dostawy:

 • 128 stron z kalendarium

 • 28 stron z Twoimi zdjęciami

 • Bindowanie spiralne

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Możliwość notowania

Kalendarz notatnik - Twój wyjątkowy organizer czasu

Zaplanuj każdy dzień i rób notatki w wyjątkowym terminarzu ze zdjęciami!

Pamiętaj o wszystkich ważnych terminach, notując je w kalendarzu

Trudno wyobrazić sobie dorosłą pracującą osobę lub ucznia, którzy nie korzystają z planera. To dzięki niemu wszystkie nadchodzące wydarzenia zapisane są w jednym miejscu, a nie na dziesiątkach karteczek lub notatkach w telefonie. Dzięki personalizowanemu terminarzowi w łatwy sposób możemy zaplanować nadchodzące wydarzenia, wakacje, wizyty lekarskie i setki innych rzeczy. Znajdzie się w nim także miejsce na zapisek o urodzinach koleżanki lub adresie mechanika.

Kalendarz notatnik z własnymi zdjęciami - dlaczego warto?

Zdarza się, że wybrany przez nas terminarz z notatnikiem to losowy zeszyt zakupiony w supermarkecie. Nie daje on jednak możliwości personalizacji. Dlatego zachęcamy do zdecydowania się na własnoręcznie zaprojektowany planer A5, w którym można wykorzystać własne fotografie. Taki kalendarz z notatnikiem będzie nie tylko praktyczny, ale także umili każdą minutę spędzoną na notowaniu ważnych terminów.

Organizer, kalendarz, planer i notatnik w jednym!

Poniżej prezentujemy kilka ważnych cech naszych kalendarzy z notatnikiem.

 • Okładka planera A5 powstaje z papieru o wysokiej gramaturze, dzięki czemu jest trwała. Ponadto pokryta jest przezroczystą folią. Obie cechy sprawiają, że Twój podręczny zeszyt na zapiski jest odporny na urazy mechaniczne i zachlapania.
 • Możesz wybrać kolor liniatury oraz pozostałych części szablonu strony. Do wyboru jest wersja czarna, niebieska, zielona i czerwona.
 • Kartki planera A5 są spięte na spirali. Jeśli tak będzie wygodniej, bez problemu wyrwiesz z notesu przeszłe zdarzenia.
 • Masz możliwość zaprojektowania aż 28 stron wewnątrz kalendarza planera wykorzystując w tym celu swoje fotografie.
 • Wybierasz dowolny rok i miesiąc początkowy.
 • Planer A5 ma wymiary zwykłego zeszytu A5 - 14,8 cm×21,0 cm, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się nawet w torebce czy małym plecaku.
 • Nasz kalendarz z notatnikiem to aż 128 stron z kalendarium do uzupełnienia.
 • Zdjęcia w planerze są wydrukowane na wysokiej jakości papierze matowym.

Jak zaprojektować swój własny terminarz ze zdjęciami?

Projektowanie terminarzy z notatnikiem jest bardzo proste i nawet bez żadnego doświadczenia sobie z tym poradzisz. Istnieją dwa sposoby przygotowania projektu. Pierwszy to zainstalowanie programu CEWE FOTOŚWIAT - pobierzesz go łatwo z naszej strony. Znajdziesz w nim gotowe szablony, które ułatwią projektowanie własnego planera A5. Jeśli trudno będzie podjąć decyzję, które zdjęcia wybrać, będziesz mógł zapisać kilka projektów na komputerze i później do nich wrócić.

Drugi sposób to skorzystanie z naszego kreatora online, który znajdziesz na stronie internetowej CEWE. To szybszy sposób na wykonanie projektu, ponieważ nie wymaga instalacji.

Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujesz się zaprojektować notatnik z kalendarzem, w obu sposobach znajdziesz te same szablony, fonty i naklejki do dekoracji. Oprogramowanie poprowadzi Cię przez kolejne kroki projektu, dzięki czemu nie pominiesz żadnego etapu.

Twój kalendarz z notatnikiem - mnóstwo możliwości personalizacji

W CEWE wiemy, że każdy z nas potrafi wykonać piękny i profesjonalnie wyglądający projekt osobistego terminarza. Zapewniamy Ci doskonałą jakość wykonania i udostępniamy intuicyjne narzędzie, dzięki któremu uda się wykonać projekt w pełni samodzielnie. Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka szablonów okładki.

Do zaprojektowania masz aż 28 stron, na które można nanieść zdjęcia. Dobra wiadomość jest taka, że nie musi być to pojedyncze zdjęcie. W przypadku projektowania poszczególnych stron możesz wybrać szablon zawierający kilka zdjęć w różnych kształtach lub rozmiarach. Jeśli w danym miesiącu ukochana osoba ma urodziny, wybierz właśnie jej zdjęcie. Możliwe, że wyjeżdżasz na wakacje co roku w podobnym terminie, w takim przypadku dodaj zdjęcie z poprzedniego wyjazdu. Możliwości jest mnóstwo, a co więcej możesz ozdobić zdjęcia tematycznymi naklejkami albo ulubionymi cytatami. Cliparty podzielone są na kilkanaście kategorii, wśród których znajdziesz między innymi podróże, pory roku, przyjęcia, uroczystości rodzinne i wiele innych.

Terminarz z notatnikiem - idealny pomysł na niepowtarzalny prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla bliskiej Ci osoby, postaw na spersonalizowany terminarz z notatnikiem. Sam zdecydujesz, jaki będzie wygląd okładki, kolor linii i zdjęcia ozdabiające każdy miesiąc. Kalendarz z notatnikiem to także bardzo praktyczny prezent, dzięki któremu wykażesz się kreatywnością i pokażesz bliskiej osobie, jak dobrze ją znasz. Pamiętaj, że możesz zacząć projektowanie od dowolnego miesiąca w roku.

Kalendarz z notatnikiem - doskonały prezent dla…

 1. Dziecka, które zaczyna rok szkolny lub akademicki. Z pewnością przyda się do zapisywania terminów sprawdzianów, egzaminów i notatek z zajęć. Planer szkolny to prawdziwy pomocnik, a zarazem planer!
 2. Kolegi lub koleżanki z pracy, który zawsze chodzi z głową chmurach i zapomina o ważnych datach.
 3. Bliskiej osoby, która wyjątkowo ceni sobie zaplanowany i uporządkowany tryb życia.

Oryginalny fotokalendarz będzie wspaniałym prezentem dla członka rodziny, ponieważ łatwo możesz wyselekcjonować Wasze wspólne zdjęcia i okazać w ten sposób swoje przywiązanie.