CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Planer A5

Praktyczny towarzysz w codziennym życiu

 • Okładka z własnym zdjęciem
 • W projekcie jest możliwość zaprojektowania 28 stron z Twoimi fotografiami
 • Wygodna organizacja spotkań
 • Dowolny miesiąc początkowy
 • Nowoczesny design
od 94,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Pionowy: ok. 15×21 cm

 • Okładka z przezroczystą folią

Zakres dostawy:

 • 128 stron z kalendarium

 • 28 stron z Twoimi zdjęciami

 • Bindowanie spiralne

Rodzaj papieru:

 • Papier kredowy matowy

 • Możliwość notowania

Kalendarz notatnik - Twój wyjątkowy organizer czasu

Zaplanuj każdy dzień i rób notatki w wyjątkowym terminarzu ze zdjęciami!

Pamiętaj o wszystkich ważnych terminach, notując je w kalendarzu

Trudno wyobrazić sobie dorosłą pracującą osobę lub ucznia, którzy nie korzystają z terminarza. To dzięki niemu wszystkie nadchodzące wydarzenia zapisane są w jednym miejscu, a nie na dziesiątkach karteczek lub notatkach w telefonie. Dzięki terminarzowi w łatwy sposób możemy zaplanować nadchodzące wydarzenia, wakacje, wizyty lekarskie i setki innych rzeczy. Znajdzie się w nim także miejsce na zapisek o urodzinach koleżanki lub adresie mechanika.

Kalendarz notatnik z własnymi zdjęciami - dlaczego warto?

Zdarza się, że wybrany przez nas terminarz to losowy zeszyt zakupiony w supermarkecie. Nie daje on jednak możliwości personalizacji. Dlatego zachęcamy do zdecydowania się na własnoręcznie zaprojektowany terminarz podręczny, w którym można wykorzystać swoje fotografie. Taki produkt będzie nie tylko praktyczny, ale także umili każdą minutę spędzoną na notowaniu ważnych terminów.

Terminarz podręczny CEWE, czyli organizer, kalendarz, planer i notatnik w jednym!

Poniżej prezentujemy Ci kilka ważnych cech naszych kalendarzy z notatnikiem.

 • Okładka powstaje z papieru o wysokiej gramaturze, dzięki czemu jest trwała. Ponadto pokryta jest przezroczystą folią. Obie cechy sprawiają, że terminarz jest odporny na urazy mechaniczne i zachlapania.
 • Możesz wybrać kolor liniatury oraz pozostałych części szablonu strony. Do wyboru jest wersja czarna, niebieska, zielona i czerwona.
 • Kartki terminarza podręcznego są spięte na spirali. Jeśli tak będzie wygodniej, bez problemu wyrwiesz z notesu przeszłe zdarzenia.
 • Masz możliwość zaprojektowania aż 28 stron wewnątrz kalendarza wykorzystując w tym celu swoje fotografie.
 • Wybierasz dowolny rok i miesiąc początkowy.
 • Terminarz ma wymiary zwykłego zeszytu A5 - 14,8 cm×21,0 cm, dzięki czemu z powodzeniem zmieści się nawet w torebce czy małym plecaku.
 • Nasz terminarz z notatnikiem to aż 128 stron z kalendarium do uzupełnienia.
 • Zdjęcia w terminarzu wydrukowane są na wysokiej jakości papierze matowym.

Jak zaprojektować swój własny terminarz ze zdjęciami?

Projektowanie terminarzy jest bardzo proste i nawet bez żadnego doświadczenia sobie z tym poradzisz. Istnieją dwa sposoby przygotowania projektu. Pierwszy to zainstalowanie programu CEWE FOTOŚWIAT - pobierzesz go łatwo z naszej strony. Znajdziesz w nim gotowe szablony, które ułatwią projektowanie własnego terminarza. Jeśli trudno będzie podjąć decyzję, które zdjęcia wybrać, będziesz mógł zapisać kilka projektów na komputerze i później do nich wrócić.

Drugi sposób to skorzystanie z naszego kreatora online, który znajdziesz na stronie internetowej CEWE. To szybszy sposób na wykonanie projektu, ponieważ nie wymaga instalacji.

Niezależnie od tego, w jaki sposób zdecydujesz się zaprojektować notatnik z kalendarzem, w obu sposobach znajdziesz te same szablony, fonty i naklejki do dekoracji. Oprogramowanie poprowadzi Cię przez kolejne kroki projektu, dzięki czemu nie pominiesz żadnego etapu.

Twój kalendarz z notatnikiem - mnóstwo możliwości personalizacji

W CEWE wiemy, że każdy z nas potrafi wykonać piękny i profesjonalnie wyglądający projekt osobistego terminarza. Zapewniamy Ci doskonałą jakość wykonania i udostępniamy intuicyjne narzędzie, dzięki któremu uda się wykonać projekt w pełni samodzielnie. Do Twojej dyspozycji oddajemy kilka szablonów okładki.

Do zaprojektowania masz aż 28 stron, na które można nanieść zdjęcia. Dobra wiadomość jest taka, że nie musi być to pojedyncze zdjęcie. W przypadku projektowania poszczególnych stron możesz wybrać szablon zawierający kilka zdjęć w różnych kształtach lub rozmiarach. Jeśli w danym miesiącu ukochana osoba ma urodziny, wybierz właśnie jej zdjęcie. Możliwe, że wyjeżdżasz na wakacje co roku w podobnym terminie, w takim przypadku dodaj zdjęcie z poprzedniego wyjazdu. Możliwości jest mnóstwo, a co więcej możesz ozdobić zdjęcia tematycznymi naklejkami albo ulubionymi cytatami. Cliparty podzielone są na kilkanaście kategorii, wśród których znajdziesz między innymi podróże, pory roku, przyjęcia, uroczystości rodzinne i wiele innych.

Terminarz z notatnikiem - idealny pomysł na niepowtarzalny prezent!

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla bliskiej Ci osoby, postaw na spersonalizowany terminarz z notatnikiem. Sam zdecydujesz, jaki będzie wygląd okładki, kolor linii i zdjęcia ozdabiające każdy miesiąc. Kalendarz z notatnikiem to także bardzo praktyczny prezent, dzięki któremu wykażesz się kreatywnością i pokażesz bliskiej osobie, jak dobrze ją znasz. Pamiętaj, że możesz zacząć projektowanie od dowolnego miesiąca w roku.

Kalendarz z notatnikiem - doskonały prezent dla…

 1. Dziecka, które zaczyna rok szkolny lub akademicki. Z pewnością przyda się do zapisywania terminów sprawdzianów, egzaminów i notatek z zajęć. Planer szkolny to prawdziwy pomocnik, a zarazem planer!
 2. Kolegi lub koleżanki z pracy, który zawsze chodzi z głową chmurach i zapomina o ważnych datach.
 3. Bliskiej osoby, która wyjątkowo ceni sobie zaplanowany i uporządkowany tryb życia.

Oryginalny fotokalendarz będzie wspaniałym prezentem dla członka rodziny, ponieważ łatwo możesz wyselekcjonować Wasze wspólne zdjęcia i okazać w ten sposób swoje przywiązanie.