Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Plakat spód

Fotoplakaty

W Twojej galerii zdjęć w telefonie na pewno masz wiele kadrów, które pokazują wyjątkowe i niezapomniane chwile. Stwórz z tych fotografii nowoczesną dekorację na ścianę i ożyw wnętrze emocjami.

Ulubione zdjęcia w formie fotoplakatu

Wybierz papier i stwórz własny Plakat Premium

Zaprojektuj plakat z Twoim ulubionym zdjęciem

Lubimy wracać myślami do pięknych i pełnych wzruszeń chwil - dlatego uwieczniamy je na zdjęciach. Dzięki wysokiej jakości fotoplakatowi możesz przedstawić te wzruszające doświadczenia w dużym formacie. W ten sposób zdjęcia nie tylko przypominają o ważnych dla Ciebie wydarzeniach, ale także stają się niezwykłą i indywidualną dekoracją Twojego domu.

Tworząc swój plakat, w CEWE możesz wybrać pomiędzy pięcioma wysokiej jakości papierami fotograficznymi. Plakat na papierze błyszczącym doskonale podkreśla mocne kolory i odwzorowuje szczegóły z dużą ostrością, natomiast na papierze matowym ogranicza odbicie światła do minimum. Z kolei jedwabny papier pozwala osiągnąć efekt retro, a plakat na papierze z masy perłowej, pod wpływem światła, tworzy subtelne srebrne refleksy. Plakat na papierze w wersji matowej Fine Art, dzięki swojej aksamitnej strukturze, szczególnie dobrze nadaje się do zdjęć czarno-białych.

Zaprojektuj własny fotoplakat