Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Kalendarz ścienny A4 z drewnianą listwą Kalendarz ścienny A4 z drewnianą listwą

Kalendarz na ścianę ze zdjęciami

Nasz najlepiej sprzedający się produkt z Twoimi ulubionymi zdjęciami. Sprawdź fotokalendarze ścienne na 2024 r. Rozpocznij swój kalendarz od dowolnej daty.

Zobacz

Szablony fotokalendarzy

Każdy znajdzie coś dla siebie: stwórz stylowy fotokalendarz w kilku krokach

Zobacz

Kalendarz ścienny z Twoimi zdjęciami na 2024 r.

Wzbogać swoje wnętrze o kalendarz ścienny z Twoimi ulubionymi zdjęciami. Wybierz klasyczny fotokalendarz lub ten z drewnianą listwą i odmień swoją przestrzeń. Dobierz fotografie, które opowiadają historię z Twojego roku, wracają do cudownych chwil z bliskimi, podkreślają piękno natury czy wywołują uśmiech, dzięki Twoim futrzastym przyjaciołom.

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Oryginalne terminarze ścienne

Dzięki nim zawsze widzisz Twój plan dnia

Utrwal osobiste zdjęcia na kalendarzu ściennym

Niepowtarzalny kalendarz ścienny z Twoimi wyjątkowymi zdjęciami

Kalendarze ścienne - bogata oferta różnych typów kalendarzy na ścianę

Kalendarze ścienne w ofercie CEWE to bardzo wiele produktów różniących się od siebie formatem i designem. Poniżej pokrótce przedstawiamy Ci najpopularniejsze z nich z krótkim opisem. Jeśli zastanawiasz się, który kalendarz na ścianę będzie dla Ciebie najlepszy, podpowiadamy:

  • kalendarz ścienny A4 - klasyczny produkt, który jest naszym bestsellerem,
  • kalendarz ścienny z drewnianą listwą - idealny pomysł na prezent, ponieważ drewniana listwa czyni kalendarz bardziej eleganckim,
  • kalendarz ścienny A2 Gold Edition - duży format i atrakcyjny design z uszlachetnieniem sprawiają, że jest on często wybierany jako upominek,
  • kalendarz ścienny panorama XXL - idealny do zdjęć krajobrazowych,
  • kalendarz ścienny kwadratowy - nowoczesna forma kwadratu przypadnie do gustu wielu osobom,
  • terminarz ścienny - z większą ilością miejsca na notatki, przyda się osobom lubiącym planować i zabieganym.

Duży kalendarz ścienny - co warto o nim wiedzieć?

Jednym z najchętniej wybieranych kalendarzy jest duży kalendarz ścienny panorama XXL. Format poziomy w rozmiarze 62,5 x 32 cm sprawia, że zdjęcia krajobrazów i panoramiczne będą tutaj wyglądały doskonale. Duży kalendarz ścienny to również projekt A2 Gold Edition. Jego format może być poziomy lub pionowy (42 x 60 cm). Ten kalendarz ma dodatkowy atut pod postacią złotych, wypukłych uszlachetnień. Dlatego też jest bardzo chętnie zamawiany jako prezent dla nowożeńców, na rocznicę lub święta. Duże kalendarze ścienne sprawdzają się idealnie, jeśli masz do dyspozycji zdjęcia portretowe, ślubne albo podróżnicze i chcesz je pięknie wyeksponować na swojej ścianie!

Oryginalne kalendarze ścienne, czyli takie z Twoimi własnymi zdjęciami!

Oryginalne kalendarze ścienne to takie, które wyróżniają się zarówno szablonem, jak i doborem zdjęć. Projektując swój kalendarz w CEWE możesz mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał takiego samego kalendarza. Oryginalność produktu zapewniają także ciekawe opcje, takie jak możliwość zawieszenia kalendarza na drewnianej listwie albo kalendarz w formie terminarza kuchennego. Przeglądaj projekty z tej kategorii i wybierz ten, który najbardziej przypadnie Ci do gustu!

Kalendarz na ścianę z miejscem na notatki

Kalendarz ścienny z miejscem na notatki z pewnością Ci się przyda, jeśli lubisz planować i dobrze organizować swój czas (zajrzyj także do kategorii: planery książkowe). W CEWE zamówisz m.in. takie produkty, jak:

  • klasyczny kalendarz ścienny z terminarzem - do każdego miesiąca przypisane jest jedno zdjęcie i kalendarium, w którym z powodzeniem zapiszesz ważne wydarzenie czy planowane zakupy,
  • terminarz rodzinny na ścianę - każdy członek rodziny ma miejsce na swoje notatki, dlatego miejsca na zapiski jest tutaj bardzo dużo,
  • terminarz kuchenny - połączenie kalendarza i notatnika, w którym możesz zapisywać listy zakupów i wiele więcej,
  • terminarz urodzinowy i kalendarz w jednym - jeśli umykają Ci ważne terminy, ten kalendarz ścienny zapewni Ci dużo miejsca na ich zanotowanie i już nigdy o nich nie przegapisz urodzin swoich znajomych!

Kalendarz ścienny dla dzieci - zachęć dziecko do planowania

Chcesz kupić kalendarz ścienny dla dzieci? To świetny pomysł, żeby Twoje dziecko zaczęło zapisywać sobie ważne daty np. urodziny przyjaciół, terminy sprawdzianów czy zajęć dodatkowych. Kalendarz nauczy Twoje dziecko sprawnego planowania i organizacji swojego czasu.

Doskonałym pomysłem będzie zaprojektowanie terminarza ściennego w dużym formacie np. A2. Jego atutem jest bez wątpienia będzie przegląd wszystkich wolnych dni w roku oraz duży wybór stylów i kalendariów. Wybierz ulubione fotografie Twojego dziecka, zaprojektujcie wspólnie kalendarz, a następnie zawieście go w widocznym miejscu w pokoju np. nad biurkiem lub łóżkiem.

Kalendarz ścienny ze zdjęciami - jak projektować?

Projektowanie kalendarzy nigdy nie było łatwiejsze! W CEWE możesz to robić przy pomocy kreatora online lub programu CEWE FOTOŚWIAT, który z łatwością pobierzesz na swoje urządzenie. Po uruchomieniu kreatora lub programu możesz wybierać szablony, układy i dodawać swoje fotografie w wybranych miejscach. Twoim zadaniem będzie wybranie miesiąca początkowego, roku początkowego i rozmiaru kalendarza. Cały proces jest naprawdę intuicyjny.

Kalendarze ścienne - jakie zdjęcia wybrać?

Pomysłów na zaprojektowanie Twojego spersonalizowanego kalendarza ściennego może być naprawdę wiele. Zaczynając od ulubionych fotografii z wyjazdów, wakacji i uroczystości, przez zabawne zdjęcia z dziećmi, aż do pięknych zdjęć krajobrazowych i panoramicznych. Zastanów się, które zdjęcia chciałbyś widzieć przez cały miesiąc na swojej ścianie. Jeśli projektujesz kalendarz ścienny na prezent, przeanalizuj jakiego typu fotografie sprawiają najwięcej przyjemności osobie obdarowywanej. Dla przykładu, babcia będzie zachwycona kalendarzem ze zdjęciami wnuków, a przyjaciółka być może kocha morze, dlatego nadmorskie zachody słońca wydrukowane na kalendarzu będą dla niej doskonałą niespodzianką!

Fotokalendarz to wyjątkowy produkt, które pozwoli Ci wrócić wspomnieniami do wyjątkowych chwil. Sprawdź również kalendarz na biurko oraz terminarz.