CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Terminarz miesięczny
kalendarz na kwartał
kalendarz ścienny 3 miesięczny
kalendarz kwartalny

Kalendarz 3-miesięczny

W życiu nie często zdarzają się podobne chwile - chwile, gdy czujemy zachwyt patrząc na zachodzące słońce nad morzem, ulgę biorąc głęboki oddech w głuszy podczas pieszych wędrówek czy radość, kiedy Twoje dziecko pierwszy raz uśmiecha się lub robi pierwszy krok. Zachowaj je dłużej przy sobie, codziennie, co miesiąc, w kalendarzu CEWE. Stwórz wyjątkową pamiątkę na cały rok!

  • możliwość wyboru dowolnego miesiąca początkowego
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • liczne szablony do wykorzystania
od 99,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • Mały: A3 (ok. 30×42 cm)

  • Duży: A2 (ok. 60×42 cm)

  • Wymiary wiszących rozłożonych terminarzy

Zakres dostawy:

  • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

  • Bindowanie spiralne włącznie z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

  • Papier kredowy matowy

  • Możliwość pisania po dowolnych stronach

Kalendarz kwartalny – wygodnie planuj spotkania i nie tylko

Kalendarz 3-miesięczny z najpiękniejszymi zdjęciami

Personalizowany fotokalendarz kwartalny - musisz go mieć!

Prowadzisz aktywny tryb życia? Przekonaj się, jak dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu jest kalendarz ścienny 3 miesięczny.

Duże, dobrze widoczne kalendarium obejmuje nie tylko bieżący miesiąc, ale też okresy przed i po nim. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz spotkania i ważne wydarzenia, lokując je w czasie z odpowiednim wyprzedzeniem. Kalendarz kwartalny jest bardzo przydatny w domu – pomoże Ci zaplanować zajęcia pozalekcyjne dla dzieci, wizyty u lekarza czy zabiegi pielęgnacyjne.

Personalizowany kalendarz kwartalny to także idealne rozwiązanie do przestrzeni biurowej – widząc szeroki horyzont czasowy, łatwiej Ci będzie na przykład szybko ustalić termin spotkania z kontrahentem podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej.

Kalendarz kwartalny – idealny do notatek

W kalendarzu kwartalnym możesz nie tylko szybko ustalać terminy, ale też wprowadzać własne notatki pisemne. Technologia druku cyfrowego na matowym papierze o gramaturze 250 g/m² daje efekt jedwabiście matowej powierzchni. To sprawia, że możliwe jest bezproblemowe pisanie długopisem czy zaznaczanie konkretnych dat.

W bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat znajdziesz wiele inspirujących szablonów ze zróżnicowanymi układami zdjęć i różnymi rodzajami kalendarium. Dzięki temu samodzielnie zdecydujesz, jaki rodzaj prezentacji dat jest dla Ciebie najbardziej czytelny.

Kalendarz ścienny 3-miesięczny w biurze

W przestrzeni biurowej pięknie będą wyglądać fotografie krajobrazowe, przedstawiające drzewa, pasma górskie czy nadmorskie panoramy. Dobrym pomysłem może być też kolekcja zdjęć architektury, zabytków oraz dzieł sztuki.

Niewielka fotografia w formie poziomego paska, zamieszczona na górze każdej strony, a do tego duże, przejrzyste kalendarium, dobrze widoczne z większej odległości… A może wolisz więcej przestrzeni zadruku przeznaczyć na fotografię, tak by była wyraźną ozdobą biurowej ściany? W CEWE to Ty decydujesz, jaką formę i wielkość będzie miał Twój kwartalny kalendarz.

Kalendarz kwartalny do domowego wnętrza

Twoja rodzina żyje aktywnie, a codzienność wymaga dobrej organizacji i planowania zadań? Zadbaj o to, by w Twoim 3-miesięcznym kalendarzu oprócz kalendarium znalazły się też piękne kadry, które rozświetlą każdy dzień.

Postaw na emocje i najlepsze chwile, spędzone razem z bliskimi. Zamieszczając w kalendarzu kwartalnym zdjęcia wakacyjnych wojaży, rodzinnych wzruszeń i międzypokoleniowych więzi, stworzysz wewnątrz domu ciepłą, przyjazną atmosferę.

Możliwości personalizacji jest bardzo dużo, a intuicyjny program projektowy CEWE Fotoświat pozwoli Ci szybko i wygodnie stworzyć unikalne dzieło, które będzie piękne pod względem wizualnym, praktyczne w użytkowaniu oraz wykonane z dbałością o każdy szczegół. Wystarczy, że wybierzesz spośród swoich zasobów trzynaście ulubionych zdjęć – dwanaście na poszczególne miesiące i jedno na okładkę.

Sprawdź pozostałe fotokalendarze od CEWE!