CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wiszące kalendarze Wiszące kalendarze

Kalendarz ze zdjęciami

Stwórz personalizowany kalendarz ze zdjęciami w cenie już od 19,99 zł! Ułóż piękną historię na cały rok w fotokalendarzu CEWE

Stwórz własny kalendarz ze zdjęciami!

Zachowaj 12 wspaniałych chwil na 12 kolejnych miesięcy w Twoim kalendarzu ze zdjęciami. Wybierz ulubione fotografie z ostatniego roku, wycieczki za granicę, weekendowych wyjazdów, ostatnich spotkań rodzinnych czy innych ważnych wydarzeń. Przy projektowaniu skorzystaj z dostępnych szablonów lub stwórz fotokalendarz samodzielnie.

Formaty fotokalendarzy: ścienne, biurkowe, terminarze oraz planery

stwórz personalizowany fotokalendarz na kolejny rok!
Ponad 25 rodzajów kalendarzy
7 rodzajów najwyższej jakości papieru
Dowolny miesiąc początkowy
Ponad 100 szablonów i kalendariów

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Kalendarz ścienny A2 Gold Edition

Często zadawane pytania dotyczące fotokalendarzy

Nawet jeśli po zaprojektowaniu kalendarza zechcesz zmienić format lub szablon na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu/szablonu. Po powrocie do edytora zdjęcia nadal będą wstawione we wcześniejsze pola. Jednak przed ostatecznym wysłaniem zamówienia sprawdź dokładnie swój projekt. Po wysłaniu zamówienia do realizacji, zmiany nie będą już możliwe.

W programie Fotoświat, format i rodzaj papieru możesz zmienić wybierając opcję „zmień właściwości produktu”.

Możliwość zamówienia kalendarza w oznaczonymi imieninami jest dostępna jedynie w edytorze on-line, w wybranych modelach kalendarzy

W swojej ofercie posiadamy mnóstwo przygotowanych z myślą o Klientach, szablonów oraz układów Kalendarzy. Wierzymy, że każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego. W przypadku pól zdjęciowych, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji.

Jeśli jednak chcesz stworzyć swój kalendarz zupełnie samodzielnie, zapraszamy do projektowania z programem Fotoświat.

W CEWE znajdziesz kalendarze w wielu formatach: od A2 do A5, kwadratowe, pionowe, poziome. W ofercie dostępne są kalendarze ścienne, biurkowe, planery, a także terminarze.

Ceny kalendarzy od CEWE różnią się w zależności od formatów. Dodatkowo, do większości kalendarzy możesz dokupić drewnianą listwę, która umożliwi bardziej dekoracyjną prezentację kalendarza, a także opakowanie prezentowe, które dopełni prezent dla bliskiej osoby.

Aby stworzyć fotokalendarz potrzebujesz minimum 13 zdjęć. Chcesz umieścić na nim więcej fotografii? To żaden problem! Stwórz własny układ zdjęć i zaprezentuj je w najlepszy dla Ciebie sposób.

Do stworzenia fotokalendarza CEWE wykorzystaj zdjęcia portretowe, rodzinne, przepięknych krajobrazów i ujęć zwierząt (tych domowych, jak i dzikich w ich naturalnym środowisku). Skorzystaj z kadrów przedstawiających architekturę europejskich (i nie tylko) miast czy też codzienność w postaci kwitnących kwiatów wiśni w ogródku babci. Te i wiele innych ujęć stworzy piękną historię na cały rok i utrwali ją na dłużej.

Opcja jest dostępna jedynie w programie Cewe Fotoświat, wybierając „kalendarz kreatywny”

W edytorze on-line, w dowolnym miejscu możesz wstawić „pole tekstowe”.

Zarówno w edytorze on-line, programie oraz aplikacji mobilnej Fotoświat, oprócz odpowiadającego Ci papieru czy formatu swojego kalendarza, możesz także wybrać miesiąc początkowy. Dzięki temu twój 12-miesięczny kalendarz może rozpocząć się nawet od połowy roku.

Kalendarz ze zdjęciami możesz zamówić online na stronie www.cewe.pl poprzez nasz konfigurator w przeglądarce, a także korzystając z bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat bądź też z naszej aplikacji mobilnej.

Kalendarz ze zdjęciem możesz wydrukować w CEWE. Skorzystaj z wielu możliwości projektowych i stwórz niepowtarzalny kalendarz z ulubionymi fotografiami. Wykorzystaj do tego nasz konfigurator online w przeglądarce, bezpłatny program projektów CEWE Fotoświat lub aplikację mobilną.

Kalendarz ze zdjęciami zrobisz samodzielnie w naszym kreatorze online w przeglądarce na stronie www.cewe.pl, bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Wykorzystaj liczne dostępne szablony lub stwórz projekt samodzielnie. Wybierz ulubione fotografie z całego roku i ułóż je na stronach. Zastosuj cliparty, ramki czy inne zdobienia, a także dodaj tekst.

Średni czas realizacji fotokalendarza CEWE wynosi od 4 do 10 dni roboczych. Może on zostać wydłużony każdorazowo o 2 dni w przypadku wyboru elementów dodatkowych, takich jak: drewniana listwa czy opakowanie prezentowe.

Kalendarz ze zdjęciami 2024 r. | Twój fotokalendarz

Fotokalendarz możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca, dzięki czemu stanowi idealny prezent dla bliskiej osoby!

Czym jest fotokalendarz?

Fotokalendarz to więcej niż zwykły kalendarz. To spersonalizowane kalendarium Twoich wspomnień, które tworzysz samodzielnie, wybierając własne zdjęcia, teksty i tła. Każda strona przywołuje wyjątkowe chwile, ubogacając codzienność w domu czy biurze.

Jak stworzyć fotokalendarz?

 1. Wybór formatu: Zdecyduj się na format, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – od klasycznych kalendarzy ściennych (A5, A4, A3, A2), przez biurkowe, po praktyczne planery książkowe A5.
 2. Wybór szablonu: Skorzystaj z gotowych szablonów tematycznych dostępnych w naszym programie projektowym lub stwórz własny unikatowy projekt.
 3. Personalizacja: Dodaj swoje ulubione zdjęcia, zaznacz ważne daty i wydarzenia. Możesz dołączyć inspirujące cytaty lub osobiste treści.
 4. Zamówienie: Zapisz projekt i zleć nam jego realizację. Dostarczymy gotowy fotokalendarz pod wskazany adres w ekspresowym terminie.

Rodzaje fotokalendarzy, jakie są dostępne w CEWE:

 • Kalendarze ścienne (w różnych formatach, w tym A2 Gold Edition z uszlachetnieniem oraz kalendarz ze zdjęciami i drewnianą listwą)
 • Kalendarze biurkowe (idealne do robienia notatek. Świetnie przypominają o codziennych obowiązkach)
 • Planery: książkowe A5 (bindowanie spiralne) oraz kalendarze szkolne (z możliwością zaznaczenia terminów ważnych dla uczniów)
 • Terminarze (z możliwością robienia wielu notatek)
 • Kalendarze kuchenne (z Twoimi zdjęciami, by codziennie inspirować)
 • Kalendarze jednoplanszowe (kalendarium widoczne na jednej planszy w formacie A2,A3 lub A4)
 • Kalendarze urodzinowe (dzięki niemu zawsze będziesz pamiętał o najważniejszych datach)

Na każdym z tych kalendarzy możesz umieścić własne zdjęcia. To sprawia, że fotokalendarz staje się wpełni spersonalizowany, po prostu wyjątkowy...

Proces zamawiania fotokalendarzy

Zaprojektuj swój fotokalendarz korzystając z naszego intuicyjnego kreatora lub programu, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Możesz wybrać druk na papierze kredowym: (matowy, błyszczący lub głęboki mat), na papierze fotograficznym: (matowy, błyszczący, głęboki mat) lub papierze matowym pochodzącym w 100% z recyklingu.

Fotokalendarz na specjalne okazje

Fotokalendarz to idealny prezent na każdą okazję - czy to Dzień Babci i Dziadka, Święta Bożego Narodzenia, czy urodziny. Wybierz zdjęcia z rodzinnych spotkań, wspólnych podróży czy codziennych chwil, aby każdy miesiąc przynosił nowe wspomnienia.

Dlaczego warto wybrać CEWE?

 • Elastyczność: Możliwość rozpoczęcia kalendarza od dowolnego miesiąca.
 • Wysoka jakość: Gwarantujemy wyjątkową jakość druku oraz szybką realizację.
 • Personalizacja: Pełna swoboda w projektowaniu – od zdjęć po ważne daty, własny tekst oraz wyjątkowe cliparty.
 • Różnorodność: Szeroki wybór formatów i szablonów, aby dopasować kalendarz do każdego wnętrza i potrzeb.

Zaplanuj swój rok z CEWE

Nie czekaj i zacznij już teraz projektować swój fotokalendarz na rok 2024. Z CEWE każdy dzień może być wyjątkowy, a wspomnienia - zawsze pod ręką. Zamów swój kalendarz już dziś i ciesz się pięknymi chwilami przez cały nadchodzący rok!