CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Wiszące kalendarze Wiszące kalendarze

Kalendarz ze zdjęciami na 2025 r.

Stwórz kalendarz personalizowany ze zdjęciami i ułóż piękną historię na cały rok.

Bestseller – kalendarz z własnymi zdjęciami na 2025 r.

Najczęściej wybierane przez naszych Klientów

Wybierz rodzaj fotokalendarza

Kalendarze ścienne Kalendarze ścienne
Kalendarze biurkowe
Terminarze Terminarze
Planery Planery

Zaprojektuj swój kalendarz ze zdjęciami

Twój projekt - Twoje wspomnienia

Wyeksponuj swój kalendarz

Dobierz nowoczesną, drewnianą listwę do swojego kalendarza i nadaj swoim zdjęciom jeszcze bardziej ponadczasowego charakteru. Listwa wykonana jest z najlepszego drewna z certyfikatem FSC®. Bez wysiłku wsuwa się na górną część kalendarza, w miejscu łączenia. Dzięki temu Twój kalendarz ścienny ze zdjęciami stanie się także niezwykłą ozdobą domu czy mieszkania.

Stwórz >

Wysoka jakość potwierdzona nagrodami

Produkty CEWE nagradzane są nagrodami TIPA World Awards. W kategorii „Best Photo Service Worldwide” uznanie zdobył elegancki kalendarz ścienny A2 Gold Edition z uszlachetnieniem w kolorze złota. Produkt drukowany jest na profesjonalnym, matowym papierze. Dostępny jest w wersji pionowej i poziomej.

Stwórz >

Miejsce na notatki

Wybierz matowy papier kredowy i rób notatki na kartach swojego fotokalendarza. Jego teksturowane wykończenie jest idealne do pisania po nim czy zakreślania dat, a jego grubość pozwala pióru czy długopisowi gładko przesuwać się po powierzchni.

Wybierz dowolny miesiąc początkowy

Tworzenie fotokalendarza od dowolnego miesiąca pozwala Ci rozpocząć kalendarz w każdym wybranym miesiącu roku, a nie tylko od stycznia. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą dostosować kalendarz do swoich indywidualnych potrzeb, na przykład zaczynając od miesiąca urodzin dziecka, rocznicy lub innego ważnego wydarzenia. Każdy miesiąc można ozdobić własnymi zdjęciami, co sprawia, że fotokalendarz jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale także sentymentalnym prezentem pełnym wspomnień.

Stwórz >

Kalendarz personalizowany ze zdjęciami

Korzystaj z szablonów, clipartów, ramek oraz innych możliwości projektowych

Personalizacja pozwala na stworzenie unikalnego i wyjątkowego kalendarza. Oprócz dodawania własnych zdjęć, możesz ozdobić strony różnorodnymi clipartami. Ramki wokół zdjęć pomagają wyróżnić ważne momenty i nadać im szczególnego charakteru. Dodatkowo, możesz dodać także specjalne notatki, cytaty, a nawet oznaczać ważne daty, takie jak urodziny czy rocznice. Dzięki takim opcjom personalizacji, kalendarz staje się nie tylko praktycznym narzędziem do organizacji czasu, ale także piękną pamiątką pełną osobistych akcentów i wspomnień.

Stwórz >

Jak zamówić fotokalendarz?

Wybierz zdjęcia

W pierwszym kroku wybierz format fotokalendarza. Następnie dobierz zdjęcia i zaplanuj ich rozkład na kartach kalendarza.

Złóż zamówienie i GOTOWE!

Po zakończeniu projektowania sprawdź swój projekt, umieść go w koszyku, opłać zamówienie i gotowe! Za kilka dni Twój produkt będzie u Ciebie. Twórz z CEWE – twórz z pasją!

SPRAWDŹ, JAK ZAMÓWIĆ >

Rodzaje papierów

Papier kredowy matowy

Po papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Papier kredowy błyszczący

Błyszczący druk na papierze kredowym o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Papier kredowy głęboki mat

Lekko chropowany, niepowlekany, naturalny papier o gramaturze 260 g/m². Sprawi, że Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami.

Papier fotograficzny matowy

Pięknie podkreśla Twoje zdjęcia, dzięki lekko mieniącej się powierzchni w naturalnych kolorach. Zapewnia także wysoki poziom szczegółowości oraz głębię ostrości.

Papier fotograficzny błyszczący

Papier o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Papier fotograficzny głęboki mat

Nasz najwyższej jakości matowy papier fotograficzny charakteryzuje się doskonałą szczegółowością i głębią ostrości, a także pozbawioną refleksów powierzchnią.

Papier kredowy matowy (w 100% z recyklingu)

Jasnobiały papier pochodzący w 100% z recyklingu o grubości 250 g/m² o jedwabiście matowej powierzchni. Nadaje fotografiom naturalną kolorystykę oraz zrównoważone kontrasty.

Często zadawane pytania dotyczące fotokalendarzy

Nawet jeśli po zaprojektowaniu kalendarza zechcesz zmienić format lub szablon na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu/szablonu. Po powrocie do edytora zdjęcia nadal będą wstawione we wcześniejsze pola. Jednak przed ostatecznym wysłaniem zamówienia sprawdź dokładnie swój projekt. Po wysłaniu zamówienia do realizacji, zmiany nie będą już możliwe.

W programie Fotoświat, format i rodzaj papieru możesz zmienić wybierając opcję „zmień właściwości produktu”.

Możliwość zamówienia kalendarza w oznaczonymi imieninami jest dostępna jedynie w edytorze on-line, w wybranych modelach kalendarzy

W swojej ofercie posiadamy mnóstwo przygotowanych z myślą o Klientach, szablonów oraz układów Kalendarzy. Wierzymy, że każdy Klient znajdzie coś odpowiedniego. W przypadku pól zdjęciowych, istnieje możliwość dowolnej modyfikacji.

Jeśli jednak chcesz stworzyć swój kalendarz zupełnie samodzielnie, zapraszamy do projektowania z programem Fotoświat.

W CEWE znajdziesz kalendarze w wielu formatach: od A2 do A5, kwadratowe, pionowe, poziome. W ofercie dostępne są kalendarze ścienne, biurkowe, planery, a także terminarze.

Ceny kalendarzy od CEWE różnią się w zależności od formatów. Dodatkowo, do większości kalendarzy możesz dokupić drewnianą listwę, która umożliwi bardziej dekoracyjną prezentację kalendarza, a także opakowanie prezentowe, które dopełni prezent dla bliskiej osoby.

Aby stworzyć fotokalendarz potrzebujesz minimum 13 zdjęć. Chcesz umieścić na nim więcej fotografii? To żaden problem! Stwórz własny układ zdjęć i zaprezentuj je w najlepszy dla Ciebie sposób.

Do stworzenia fotokalendarza CEWE wykorzystaj zdjęcia portretowe, rodzinne, przepięknych krajobrazów i ujęć zwierząt (tych domowych, jak i dzikich w ich naturalnym środowisku). Skorzystaj z kadrów przedstawiających architekturę europejskich (i nie tylko) miast czy też codzienność w postaci kwitnących kwiatów wiśni w ogródku babci. Te i wiele innych ujęć stworzy piękną historię na cały rok i utrwali ją na dłużej.

Opcja jest dostępna jedynie w programie Cewe Fotoświat, wybierając „kalendarz kreatywny”

W edytorze on-line, w dowolnym miejscu możesz wstawić „pole tekstowe”.

Zarówno w edytorze on-line, programie oraz aplikacji mobilnej Fotoświat, oprócz odpowiadającego Ci papieru czy formatu swojego kalendarza, możesz także wybrać miesiąc początkowy. Dzięki temu twój 12-miesięczny kalendarz może rozpocząć się nawet od połowy roku.

Kalendarz ze zdjęciami możesz zamówić online na stronie www.cewe.pl poprzez nasz konfigurator w przeglądarce, a także korzystając z bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat bądź też z naszej aplikacji mobilnej.

Kalendarz ze zdjęciem możesz wydrukować w CEWE. Skorzystaj z wielu możliwości projektowych i stwórz niepowtarzalny kalendarz z ulubionymi fotografiami. Wykorzystaj do tego nasz konfigurator online w przeglądarce, bezpłatny program projektów CEWE Fotoświat lub aplikację mobilną.

Kalendarz ze zdjęciami zrobisz samodzielnie w naszym kreatorze online w przeglądarce na stronie www.cewe.pl, bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat lub aplikacji mobilnej. Wykorzystaj liczne dostępne szablony lub stwórz projekt samodzielnie. Wybierz ulubione fotografie z całego roku i ułóż je na stronach. Zastosuj cliparty, ramki czy inne zdobienia, a także dodaj tekst.

Średni czas realizacji fotokalendarza CEWE wynosi od 4 do 10 dni roboczych. Może on zostać wydłużony każdorazowo o 2 dni w przypadku wyboru elementów dodatkowych, takich jak: drewniana listwa czy opakowanie prezentowe.

Kalendarz ze zdjęciami 2025 r. | Twój fotokalendarz

Fotokalendarz możesz rozpocząć od dowolnego miesiąca, dzięki czemu stanowi idealny prezent dla bliskiej osoby!

Czym jest fotokalendarz?

Fotokalendarz to więcej niż zwykły kalendarz. To spersonalizowane kalendarium Twoich wspomnień, które tworzysz samodzielnie, wybierając własne zdjęcia, teksty i tła. Każda strona przywołuje wyjątkowe chwile, ubogacając codzienność w domu czy biurze.

Jak stworzyć fotokalendarz?

 1. Wybór formatu: Zdecyduj się na format, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom – od klasycznych kalendarzy ściennych (A5, A4, A3, A2), przez biurkowe, po praktyczne planery książkowe A5.
 2. Wybór szablonu: Skorzystaj z gotowych szablonów tematycznych dostępnych w naszym programie projektowym lub stwórz własny unikatowy projekt.
 3. Personalizacja: Dodaj swoje ulubione zdjęcia, zaznacz ważne daty i wydarzenia. Możesz dołączyć inspirujące cytaty lub osobiste treści.
 4. Zamówienie: Zapisz projekt i zleć nam jego realizację. Dostarczymy gotowy fotokalendarz pod wskazany adres w ekspresowym terminie.

Rodzaje fotokalendarzy, jakie są dostępne w CEWE:

 • Kalendarze ścienne (w różnych formatach, w tym A2 Gold Edition z uszlachetnieniem oraz kalendarz ze zdjęciami i drewnianą listwą)
 • Kalendarze biurkowe (idealne do robienia notatek. Świetnie przypominają o codziennych obowiązkach)
 • Planery: książkowe A5 (bindowanie spiralne) oraz kalendarze szkolne (z możliwością zaznaczenia terminów ważnych dla uczniów)
 • Terminarze (z możliwością robienia wielu notatek)
 • Kalendarze kuchenne (z Twoimi zdjęciami, by codziennie inspirować)
 • Kalendarze jednoplanszowe (kalendarium widoczne na jednej planszy w formacie A2,A3 lub A4)
 • Kalendarze urodzinowe (dzięki niemu zawsze będziesz pamiętał o najważniejszych datach)

Na każdym z tych kalendarzy możesz umieścić własne zdjęcia. To sprawia, że fotokalendarz staje się wpełni spersonalizowany, po prostu wyjątkowy...

Proces zamawiania fotokalendarzy

Zaprojektuj swój fotokalendarz korzystając z naszego intuicyjnego kreatora lub programu, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces. Możesz wybrać druk na papierze kredowym: (matowy, błyszczący lub głęboki mat), na papierze fotograficznym: (matowy, błyszczący, głęboki mat) lub papierze matowym pochodzącym w 100% z recyklingu.

Fotokalendarz na specjalne okazje

Fotokalendarz to idealny prezent na każdą okazję - czy to Dzień Babci i Dziadka, Święta Bożego Narodzenia, czy urodziny. Wybierz zdjęcia z rodzinnych spotkań, wspólnych podróży czy codziennych chwil, aby każdy miesiąc przynosił nowe wspomnienia.

Dlaczego warto wybrać CEWE?

 • Elastyczność: Możliwość rozpoczęcia kalendarza od dowolnego miesiąca.
 • Wysoka jakość: Gwarantujemy wyjątkową jakość druku oraz szybką realizację.
 • Personalizacja: Pełna swoboda w projektowaniu – od zdjęć po ważne daty, własny tekst oraz wyjątkowe cliparty.
 • Różnorodność: Szeroki wybór formatów i szablonów, aby dopasować kalendarz do każdego wnętrza i potrzeb.

Zaplanuj swój rok z CEWE

Nie czekaj i zacznij już teraz projektować swój fotokalendarz na rok 2025. Z CEWE każdy dzień może być wyjątkowy, a wspomnienia - zawsze pod ręką. Zamów swój kalendarz już dziś i ciesz się pięknymi chwilami przez cały nadchodzący rok!

Dołącz do świata CEWE!

Zapisz się do naszego newslettera i zyskaj:
 • kupon o wartości -10% na fotoprodukty CEWE
 • darmową e-prenumeratę magazynu CEWE Fotoinspiracje
 • informacje o konkursach, ofercie i trendach
Możesz wypisać się w każdym momencie, klikając w link na końcu dowolnego e-maila od nas.

Udało się!

Jeszcze tylko jeden krok...

Wkrótce otrzymasz od nas e-maila z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Kliknij w link aktywacyjny i potwierdź chęć otrzymywania naszego newslettera.

Cieszymy się, że jesteś z nami! Ty decydujesz, jak długo będzie trwała nasza wspólna przygoda.

Przepraszamy

Przepraszamy, pojawił się błąd

Niestety nie mogliśmy zarejestrować Cię do naszego newslettera.