CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

fotoksiążki ślubne foto książka ślubna fotoksiążka ślubna okładka fotoksiążka ślubna cena fotoksiążka ślubna welurowa Fotoksiążka ślubna A4 ile kosztuje fotoksiążka ślubna fotoksiążka ślubna twarda fotoksiążka ślubna opinie projekt ślubnej fotoksiążki

CEWE FOTOKSIĄŻKA ślubna

Patrzysz oczami wyobraźni i wracasz myślami do tej chwili – chwili Twojego ślubu i weselnej zabawy. Towarzyszą Ci uczucia ciepła i radości, ale także pewnej ciekawości. W końcu rozpoczynasz nowy rozdział swojego życia! Uwiecznij te chwile na kartach CEWE FOTOKSIĄŻKI, aby móc w przyszłości poczuć te emocje ponownie, przeżyć na nowo te cudowne chwile i wspomnieć wspaniałych ludzi, którzy Wam wtedy towarzyszyli. Twój wielki dzień – Twoja ślubna CEWE FOTOKSIĄŻKA!

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 79,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Małgorzata B. z Rzepiennika Strzyżewskiego

– Kazimierz W. z Gdyni

- Iwona N. z Trzcianki

– Anna B. z Aleksandrowa Łódzkiego

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

– Romuald Ś. Z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Małgorzata B. z Krakowa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Oglądaj relacje wideo ze swojego ślubu - samej ceremonii, jak i weselnej zabawy. Zbierz filmiki od rodziny oraz znajomych i zamieść je w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE ze ślubu. Przeżywaj szczęśliwe chwile raz po raz, dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do swojej fotoksiążki ślubnej. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona, aby ponownie przeżyć niezapomniany dzień swojego życia.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Stwórz oryginalny album na rocznicę ślubu

Celebruj wspomnienie wyjątkowego dnia

Ślub — jedno z najpiękniejszych wydarzeń w życiu

Ślub w życiu człowieka jest jedną z takich chwil, których nie sposób nie uwiecznić za pomocą fotografii. Dzięki pięknym chwilom, uchwyconym na kadrach, możesz wracać do wspomnień z tego dnia tak często, jak zapragniesz.

Fotoksiążka ślubna to doskonały pomysł na zgromadzenie wszystkich zdjęć z tej uroczystości w jednym, niebanalnym miejscu. Jej wygląd przypomina klasyczną książkę, dzięki czemu doskonale wpasuje się w domowe półki czy regały, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Profesjonalna fotoksiążka ślubna daje Ci wiele możliwości pod kątem kreowania jej wyglądu. Teraz zaprojektujesz ją samodzielnie w kilku prostych krokach! Sprawdź, jak niewiele dzieli Cię od Twojej wyjątkowej pamiątki z dnia ślubu.

Co wyróżnia personalizowany fotoksiążkę ze ślubu?

Fotoksiążka ślubna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną czegoś niepowtarzalnego, dopasowanego pod kątem własnego gustu. Na naszej stronie możesz zamówić swoją fotoksiążkę, która odpowie na wszystkie Twoje potrzeby.

Prosty w obsłudze program do tworzenia indywidualnych projektów poprowadzi Cię przez cały proces, a po kilkunastu minutach Twój pomysł będzie gotowy. Wtedy wystarczy go tylko zamówić, dopełnić formalności oraz wybrać jedną z możliwości dostawy produktu. Widzisz, jakie to proste? Personalizowane fotoksiążki ślubne pozwolą Ci cieszyć się ulubionymi wspomnieniami w wyjątkowej oprawie. Wybieraj szablony wewnętrznych stron, dodawaj kartki wedle własnych potrzeb, ozdabiaj całość pięknymi grafikami oraz własnymi tekstami. Ślubna fotoksiążka to rozwiązanie doskonałe dla każdego.

Wyraź siebie i wykreuj piękny album ślubny na zdjęcia, który dostarczy Tobie i Twojej drugiej połówce wiele radości.

Utrwal wspomnienia w profesjonalnej fotoksiążce ślubnej

Ślubna fotoksiążka pozwoli Ci nadać trwałą formę wyjątkowym zdjęciom, które do tej pory trzymałeś wyłącznie w formie cyfrowej. Możesz zaprojektować samodzielnie każdy jej szczegół, od przedniej okładki aż po ostatnią stronę.

W fotoksiążce ślubnej okładka może być ozdobiona jednym z Waszych wspólnych zdjęć. Może również przybierać różne formy — od miękkiej, po twardą, pokrytą płótnem lub ekoskórą. Bez trudu ozdobisz ją wyjątkowymi uszlachetnieniami, które jeszcze bardziej podkreślą uroczysty charakter jej wnętrza.

Wypełnij jej środek wszystkimi fotografiami w takiej konfiguracji, w jakiej chcesz. Nadaj fotoksiążce tytuł, który od razu podpowie, co kryje się w jej wnętrzu.

Wykorzystaj formę ślubnej fotoksiążki, aby zrobić niezwykły prezent swojej drugiej połówce z okazji rocznicy ślubu. Profesjonalna fotoksiążka ślubna to nowoczesne ujęcie Twojej fotografii oraz wspaniały sposób na przyjemne oglądanie kadrów z drugą osobą za każdym razem, gdy najdzie Was na to ochota.

Jak zaprezentować zdjęcia ślubne na ścianie?

Dzięki nowoczesnej technologii druku możesz stworzyć ze zdjęć ślubnych piękną, niepowtarzalną dekorację na ścianę w Twoim mieszkaniu. Oferujemy wiele różnych sposobów na przedstawienie wyjątkowych zdjęć i urozmaicenie nimi wnętrza Twojego domu. Dzięki prostemu programowi, w kilka chwil zamówisz własny obraz ślubny w takim wydaniu, jakie najbardziej Ci odpowiada. Możesz dodać do zdjęcia wyjątkowe filtry, które jeszcze podkreślą jego piękno, ozdobić całość własnym napisem lub cudowną grafiką. A to wszystko w kilku prostych krokach. Przekonaj się, jak w ciekawy sposób wykorzystać zdjęcia ze ślubu w Twoim domu!

Zdjęcia ze ślubu na płótnie, szkle a może drewnie?

Dzięki różnorodnym materiałom wysokiej jakości oraz nowoczesnym sposobom nadruku możesz zachwycić się niepowtarzalną dekoracją, wykorzystującą Twoje własne fotografie ślubne!

Marzy Ci się zdjęcie ślubne na płótnie, niczym w galerii sztuki? A może w Twoim rustykalnym wnętrzu doskonale będzie wyglądał kadr, wydrukowany na drewnie? Bez względu na to, którą z form wybierzesz, efekt końcowy na pewno Cię zachwyci!

Do nowoczesnych wnętrz zamów portret ślubny ze zdjęcia, wykonany na szkle akrylowym. A jeśli marzysz o czymś zupełnie innym, sprawdź naszą wyjątkową opcję nadruku fotografii na sześciokątne płytki! Tak wiele możliwości pozwoli Ci bez trudu wyrazić siebie i stworzyć unikalną ozdobę, pełną ulubionych wspomnień.

Wyjątkowy prezent dla rodziców — fotoksiążka ze zdjęciami ze ślubu

Ślubna fotoksiążka to także wspaniały pomysł na prezent dla Twoich najbliższych! Zbliża się rocznica ślubu Twoich rodziców? Zamknij wszystkie ich wspólnie spędzone lata w formie profesjonalnej fotoksiążki ślubnej i spraw, że już zawsze będą je mieli w zasięgu ręki. Foto książka ślubna dla rodziców to cudowna pamiątka, która sprawi im wiele radości, a także przywoła chwilę nostalgii.

Urozmaić ich kolekcję zdjęć o niepowtarzalną formę, jaką jest CEWE FOTOKSIĄŻKA! Zaskocz swoich najbliższych personalizowaną fotoksiążką, która opowie w nowy sposób ich wspólną historię. Nie czekaj — zamów już teraz prezent, jakim jest fotoksiążka!