CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

fotoksiążki ślubne
foto książka ślubna
fotoksiążka ślubna okładka
fotoksiążka ślubna cena
fotoksiążka ślubna welurowa
Fotoksiążka ślubna A4
ile kosztuje fotoksiążka ślubna
fotoksiążka ślubna twarda
fotoksiążka ślubna opinie

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców

Rodzice odgrywają ważną rolę w życiu każdej osoby. To właśnie oni mieli ogromny wpływ na to kim jesteś teraz, ukształtowali Twój światopogląd. Stwórz dla nich wyjątkowy prezent w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI - zbierz Wasze wspólne fotografie i udekoruj je ramkami, clipartami czy ciekawymi cytatami. Podaruj im wyjątkowy prezent na lata i spraw, aby w każdej chwili mogli wrócić myślami do ulubionych momentów – wspólnej wycieczki nad morze, pierwszych kroków ich wnuka czy ostatnich wspólnych Świąt Bożego Narodzenia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Gabriela G. z Gierałtowic

– Anna G. z Łęcznej

– Wojciech W. z Katowic

– Edyta Ł. z Serocka

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Paulina C. z Warszawy

– Małgorzata G. z Łochowic

– Alicja B. z Warszawy

– Katarzyna M. z Lubienia

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Pokaż swoim rodzicom, jak bardzo są dla Ciebie ważni

Podaruj im wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ

Niesamowity prezent na lata

Nie ma co ukrywać, że w życiu większości osób rodzice odgrywają bardzo ważną rolę. Wyróżnić można wiele okazji, podczas których warto wyrazić swoją wdzięczność za wychowanie, cierpliwość, naukę i wszystko to, co otrzymało się od nich na przestrzeni lat. CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców to doskonały upominek, który z miejsca podbije ich serca i stanie się powodem do wzruszeń, śmiechu i radości. Zatrzymaj najcenniejsze wspomnienia na zawsze w formie wyjątkowej fotoksiążki od CEWE.

Dlaczego CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców to produkt wyjątkowy?

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla rodziców z okazji Twojego ślubu, ich rocznicy ślubu, urodzin, imienin, Dnia Matki czy Dnia Ojca, książka ze zdjęciami jest doskonałym wyborem na wszystkie te okazje.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że najlepsze prezenty to takie, które stworzymy sami i które wzbudzą wiele emocji. Pieczołowicie wybrane zdjęcia utrwalone na kartach Twojej fotoksiążki na pewno przypadną im do gustu. Wszystko po to, by pokazać rodzicom, jak ważną rolę pełnią w Twoim życiu i że zasługują na wszystko, co najlepsze.

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców na pewno podbije ich serca już od pierwszego spojrzenia i stanie się upominkiem, który zapadnie im w pamięci na długie lata. W trakcie tych lat na pewno nieraz będziecie wracać do Waszych wspólnych fotografii – czasem ze wzruszeniem, czasem z nostalgią, czasem ze śmiechem.

Oglądanie CEWE FOTOKSIĄŻKI z rodzicami to okazja do poznania zabawnych, rodzinnych anegdotek, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. To czas, który zbliża i zacieśnia więzi rodzinne. Nie czekaj więc, stwórz i zamów wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla rodziców.

Wielość formatów

Pamiętaj, że przy wyborze formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI masz naprawdę szeroką gamę możliwości. Jeśli interesują Cię produkty o dużych rozmiarach, możesz zdecydować się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla rodziców dużą, dużą panoramę, a także w formacie XL, XXL i XXL panorama. Gdy chcesz wybrać produkty nieco mniejsze gabarytowo, doskonałym wyborem będzie format kieszonkowej panoramy czy też wersja mini oraz format kwadratowy.

Zastanów się także nad wyborem odpowiedniego wariantu okładki do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. W naszej ofercie znajdziesz okładki twarde, miękkie, zeszytowe, a także skórzane i płócienne.

Jeśli chcesz, by Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców prezentowała się dodatkowo niezwykle elegancko oraz stylowo, wybierz możliwość uszlachetnienia okładki wypukłym lakierem w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakierem dekoracyjnym. Niezależnie od tego, na który wariant się zdecydujesz, gwarantujemy Ci, że efekt końcowy będzie naprawdę wyjątkowy.

Najwyższa jakość

Rodzice to wyjątkowe osoby, które zasługują na wszystko, co najlepsze. Wasze rodzinne, zdobywane latami wspomnienia, mogą zyskać zupełnie nowy wymiar i zachwycić Was na nowo. W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz umieścić każde zdjęcie, jakie tylko przypadnie Ci do gustu. Mogą być to fotografie wykonane w czasie Twojego ślubu, wspólnych wakacji czy też czasów dzieciństwa. Rodzice na pewno poczują szybsze bicie serca na widok zdjęć ukochanych wnuków, wspólnie spędzonych świąt oraz ważnych spotkań rodzinnych.

Fotoksiążka to także idealny pomysł na podziękowanie dla rodziców

To naprawdę proste! Stwórz swoją fotoksiążkę korzystając z jednej z kilku dostępnych ścieżek – online, przez nasz bezpłatny program projektowy lub przez aplikację mobilną. Po określeniu formatu, a także wyborze rodzaju okładki, papieru i bindowania, płynnie przejdziesz do wyboru odpowiednich zdjęć. Kiedy już zaplanujesz ich rozmieszczenie na poszczególnych stronach, skup się na elementach dekoracyjnych. Udostępniamy Ci szerokie możliwości projektowe – fotografie możesz ozdobić tekstami, grafikami, clipartami, a także dekoracyjnymi ramkami. Dzięki temu Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA dla rodziców będzie produktem wyjątkowym, unikalnym i jedynym w swoim rodzaju. W przypadku braku czasu – skorzystaj z gotowych, przygotowanych przez nas szablonów, które przyspieszą projekt.