CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 60. urodziny

Zastanawiasz się, czy fotoksiążka na 60. urodziny to dobry pomysł na prezent? To wyobraź sobie jak bliska Ci osoba dostaje do rąk piękną CEWE FOTOKSIĄZKĘ, w twardej oprawie, ozdobioną na okładce złotymi literami. Otwiera ją, a na jej twarzy pojawiają się łzy wzruszenia przemieszane z uśmiechem, bo właśnie przeżywa na nowo swoje najpiękniejsze chwile.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 60. urodziny

Niebanalny prezent na wyjątkową okazję

60 lat to wspaniały wiek – dlaczego?

60 lat to wyjątkowy wiek - mamy za sobą ogrom doświadczeń, a jednocześnie tak wiele przed nami. Dla wielu osób 60. urodziny to czas podsumowań i powolnego rozstawania się z pracą zawodową. Tym samym, to wiek sprzyjający powrotowi do zapomnianych sposobów spędzania wolnego czasu i marzeń. Warto uczcić taką okazję wyjątkowym prezentem. Fotoksiążka na 60. urodziny to niebanalna propozycja, która umili wspólnie spędzone wieczory. Przeglądanie zdjęć z czasów młodości, fotografii z dziećmi czy wnukami sprawi, że niejednemu 60-latkowi zakręci się łezka w oku.

Personalizowany prezent na 60. urodziny - to zawsze działa!

Nie da się ukryć, że personalizowane prezenty często najbardziej zaskakują i wzruszają. Są bardzo osobiste i stworzone z myślą o solenizancie. Fotoksiążka na 60. urodziny zachwyci babcię, dziadka, mamę, tatę, przyjaciółkę czy przyjaciela. Jubilat z pewnością doceni fakt, że produkt został zaprojektowany przez Ciebie - samodzielnie. Ponadto nowoczesna forma fotoksiążki prezentuje się niezwykle okazale i jest idealna na tak ważną okazję, jak sześćdziesiątka.

Pomysły na fotoksiążkę na 60. urodziny

Cała zabawa polega na tym, że projektujesz fotoksiążkę dokładnie tak, jak chcesz. W związku z tym dopasowujesz poszczególne jej elementy do gustu solenizanta. Kolor fotoksiążki, typ okładki, szablony graficzne czy wreszcie same fotografie mogą być dostosowane do tego, co najbardziej lubi bliska Ci osoba. Jeśli potrzebujesz inspiracji, poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów! Sprawdź pozostałe pomysły na produkt, jakim jest książka ze zdjęciami!

Zdjęcia z dzieciństwa i młodości

Miło czasem wyruszyć w sentymentalną podróż i przejrzeć swoje fotografie z najmłodszych lat. Fotoksiążka na 60. urodziny wypełniona zdjęciami z dawnych czasów, będzie budzić wiele emocji. Będzie to także wyraz szacunku do jubilata, którego życie stanie się motywem przewodnim Twojej fotoksiążki. Dobrym pomysłem może się okazać dodanie ciekawych podpisów do poszczególnych fotografii. Wszystko to zrobisz bardzo prosto przy pomocy naszego kreatora online dostępnego w przeglądarce albo bezpłatnego programu projektowego CEWE Fotoświat.

Rodzinne zdjęcia z dziećmi i wnukami

Jeśli Twój 60-latek ma dzieci i wnuki, miłym gestem może okazać się przygotowanie fotoksiążki z rodzinnymi fotografiami. Przypomni to różne okresy w życiu i stanie się swoistą podróżą przez wspomnienia całego życia. Pamiętaj, że fotoksiążka na 60. urodziny może zawierać kilkadziesiąt, a nawet kilkaset stron. To wystarczająco dużo miejsca, żeby zaprojektować rodzinną kronikę z prawdziwego zdarzenia. Fotoksiążka na 60. urodziny - ulubione aktywności Niezwykle urokliwym prezentem może być także fotoksiążka przedstawiająca naszego 60-latka w trakcie ulubionych aktywności. Taka forma produktu z pewnością będzie bawić i wzruszać. Możesz zamieścić w niej zdjęcia dziadka łowiącego ryby, babci, która maluje obrazy, mamy w gronie przyjaciółek albo taty z gitarą. Tego typu fotografie podpisane w ciekawy sposób będą umilać czas i cieszyć oko.

A może romantycznie?

Bliska Twojemu sercu osoba obchodzi 60 lat? Nieważne, czy jest to Twoja druga połówka, czy tata, mama lub babcia. W każdym przypadku dobrym pomysłem na prezent na 60. urodziny będzie romantyczna fotoksiążka.

Zamieść w niej fotografie jubilata z żoną, mężem, partnerką czy partnerem. Wspólne zdjęcia z ich wyjazdów, spacerów lub codziennego życia… To wszystko stanie się niezwykłą pamiątką do oglądania we dwoje.

Fotoksiążka na 60. urodziny - sprawdź, jak prosto ją stworzyć

W CEWE zadbaliśmy o to, żeby cały proces projektowania przebiegał intuicyjnie i wygodnie. Wystarczy, że wybierzesz program CEWE Fotoświat (możesz w nim projektować nawet bez dostępu do Internetu) lub kreator online dostępny w przeglądarce. Rekomendujemy pierwsze rozwiązanie, ponieważ zyskasz dostęp do większej liczby szablonów. Następnie przejdź do wyboru formatu, okładki i papieru. Będziemy prowadzić Cię krok po kroku, dlatego nie martw się, że nie masz umiejętności projektowania. Zobaczysz, że to banalnie proste. Fotoksiążka na 60. urodziny to niezapomniany prezent i zapraszamy Cię serdecznie do jego stworzenia! Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i fotokalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!