CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 30. urodziny

Okrągła rocznica urodzin to zawsze idealny czas na świętowanie. Spraw bliskiej Ci osobie wyjątkowy prezent na urodziny - partnerowi, partnerce, a także przyjaciołom. Zbierz najpiękniejsze kadry ze wspólnie spędzonych chwil i opraw je w wyjątkową CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na 30. urodziny. Wywołaj uśmiech bliskiej osoby i ciesz się chwilą wspólnego oglądania kart fotoksiążki i wspominania radosnych momentów z Waszego życia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 30. urodziny

W poszukiwaniu wyjątkowego prezentu…

Niezapomniana pamiątka na całe życie

30 lat to cudowny wiek, w którym człowiek wiele już doświadczył, a jednocześnie ma przed sobą kilkadziesiąt wspaniałych lat. Fotoksiążka na 30. urodziny to oryginalny upominek, dzięki któremu możesz podarować bliskiej osobie kolekcję najpiękniejszych fotografii, którą będzie mieć zawsze pod ręką. Przekonaj się, jak wiele historii może pomieścić nasza fotoksiążka.

Co wyróżnia fotoksiążkę na 30. urodziny spośród innych pomysłów na prezent? Dlaczego produkty od CEWE cieszą się takim uznaniem Klientów? Czytaj dalej i sprawdź, jak sprawić jubilatowi niezapomnianą pamiątkę na całe życie.

Fotoksiążka na 30. urodziny - niezwykła podróż po wspomnieniach!

Fotoksiążka na urodziny od CEWE to idealny sposób, by ułożyć wybrane fotografie w nowej, wygodnej formie, dzięki której podróż po najlepszych chwilach będzie zawsze na wyciągnięcie ręki. Z okazji 30-stych urodzin podaruj fotoksiążkę w formie kroniki, w której umieścisz kadry ze wszystkich lat życia bliskiej osoby. Możesz też skupić się na wybranych historiach, jak odbyte podróże, zainteresowania, ukochane zwierzęta czy życie rodzinne.

Fotoksiążka na 30. urodziny to doskonałe miejsce na kolekcjonowanie wspomnień osiągniętych sukcesów i kolejnych etapów życia. W ten solenizantka albo solenizant może na nowo powspominać zapomniane chwile w gronie bliskich. Wartość sentymentalna, którą zamkniesz wewnątrz tego nowoczesnego produktu sprawi, że stanie się on bezcennym podarunkiem.

Prezent nie tylko na jubileusz

Kto powiedział, że tak wyjątkowy prezent, jak personalizowana fotoksiążka, może być wręczony tylko na okrągłe urodziny?

Mimo, że nasze proponowane produkty skupiają się na pełnych rocznicach, podczas projektowania swojej fotoksiążki możesz dowolnie zmieniać liczby. W ten sposób fotoksiążka stanie się doskonałym podarunkiem przy każdej okazji, bez względu na dokładny wiek. Zaprojektuj idealną fotoksiążkę dla swojego przyjaciela, ukochanego, siostry czy brata!

Dlaczego warto zamówić fotoksiążkę na urodziny i jakie masz możliwości?

Co sprawia, że fotoksiążka na 30. urodziny jest tak niepowtarzalna?
Przede wszystkim możesz ją zaprojektować w całości według własnego uznania, tworząc z niej idealną kompozycję, dopasowaną do osoby obdarowanej. Wybierz jeden z kilku dostępnych formatów, w orientacji pionowej, poziomej lub w kwadracie. Stwórz projekt okładki, który będzie zapowiadał jej wnętrze, korzystając z pięciu dostępnych opcji: zeszytowej, miękkiej, twardej, płóciennej lub z eko skóry.

Aby nadać produktowi więcej elegancji, możesz zdecydować się na specjalne uszlachetnienia w kilku dostępnych kolorach. Dla większych formatów oferujemy również opcję specjalnie zaprojektowanego opakowania prezentowego, które sprawi, że upominek będzie gotowy do wręczenia. Dzięki temu możesz podarować bliskiej osobie niepowtarzalny prezent, stworzony z myślą właśnie o niej.

Własnoręczny prezent na 30. urodziny - zaprojektuj swoją fotoksiążkę dla bliskiej osoby

Projektowanie fotoksiążki może wydawać się skomplikowanym procesem. Jednak to nieprawda! W CEWE stworzyliśmy specjalny program, który pomoże Ci przejść krok po kroku do zamówienia gotowego produktu. Możesz z niego skorzystać bezpośrednio w przeglądarce internetowej lub pobrać bezpłatnie na komputer lub na swoje urządzenie mobilne. Cenne wskazówki, umieszczone przy kolejnych etapach projektowania fotoksiążki na 30. urodziny, pomogą Ci najlepiej ułożyć zdjęcia w jej wnętrzu, zapewniając doskonały efekt końcowy. Całość urozmaicisz kolorowymi ramkami, szablonami oraz opcją dodawania pól tekstowych. Przekonaj się, jakie to proste i stwórz własnoręcznie swoją fotoksiążkę!

Dlaczego warto postawić na fotoksiążkę od CEWE?

W CEWE dbamy o to, by każdy nasz produkt powstawał z myślą o wieloletnim użytkowaniu. Nasze fotoksiążki produkowane są ze szczególną starannością z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości. Stawiamy na nowoczesny, cyfrowy druk w wysokiej rozdzielczości oraz na profesjonalny papier fotograficzny. Dokładamy wszelkich starań, aby końcowy wygląd produktu zachwycał odbiorców, pozwalając im na nowo odkryć radość płynącą z oglądania fotografii. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i zamów własny projekt fotoksiążki na 30. urodziny! Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże!

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i kalendarz ze zdjęciami, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!