CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na 50. urodziny

Czy wiesz, że 50 lat to już pół wieku? Spraw, by najbliżsi, którzy obchodzą taki jubileusz poczuli się naprawdę wyjątkowo. Zastanów się, które momenty z życia jubilat czy jubilatka chcieliby przeżyć jeszcze raz i podaruj im je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Fotoksiążka na 50. urodziny to prezent, który możecie przygotować całą rodziną lub grupą znajomych. Obdarowana osoba na pewno będzie nie raz do niej zaglądać, z uśmiechem na twarzy.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na 50. urodziny

Piękny i wzruszający prezent

Fotoksiążka na 50. urodziny to prezent wręcz doskonały!

Osoby obchodzące wkrótce pięćdziesiąt lat, mają bowiem swoją niezwykłą historię, którą można świetnie przedstawić w formie atrakcyjnej fotoksiążki. W czasach ich młodości nie było jeszcze smartfonów czy powszechnie dostępnego Internetu. Dlatego od czasów dzieciństwa cenili zdjęcia w formie papierowej. Fotoksiążka na 50. urodziny może być połączeniem tradycyjnych fotografii z nowoczesną oprawą i elementami ozdobnymi. Podaruj solenizantowi niezwykły prezent na 50-tkę i stwórz samodzielnie wypełnioną wspomnieniami fotoksiążkę!

Pomysły na fotoksiążkę urodzinową z okazji 50. lat

Zastanawiasz się, jak przygotować fotoksiążkę na 50. urodziny? Zaprezentujemy Ci kilka naszych pomysłów. Duży wybór atrakcyjnych wizualnie szablonów ułatwi Ci dodawanie poszczególnych fotografii na karty fotoksiążki. Cały proces projektowania jest niezwykle prosty. Wystarczy Twoja koncepcja i projekt, a my zajmiemy się resztą!

Prezent na 50. urodziny dla mamy lub taty

Na początek polecamy wybrać kilkanaście zdjęć, które koniecznie chcesz utrwalić w fotoksiążce. Nie muszą być to fotografie profesjonalne. Te z codziennych chwil, kadry uchwycone podczas rodzinnych uroczystości lub wspólnych wyjazdów będą idealne. Na okładkę możesz wybrać zdjęcie, które bardzo lubi solenizantka lub solenizant.

Dowolność w projektowaniu sprawia, że stworzysz niepowtarzalne archiwum wspomnień mamy lub taty. Być może zechcesz umieścić w fotoksiążce zdjęcia solenizanta z wszystkimi członkami rodziny. Być może postawisz na przekrojowe przedstawienie całej historii życia jubilata - od dzieciństwa aż do dziś.

Nasza fotoksiążka na 50. urodziny to prawdziwy hit, jeśli chodzi o prezent dla któregoś z rodziców! Fotoksiążka dla mamy lub fotoksiążka dla taty z pewnością będą magicznym prezentem!

Prezent na 50. urodziny dla siostry albo brata

Twoja siostra lub brat obchodzą niebawem urodziny? To doskonała okazja, żeby własnoręcznie zaprojektować dla nich fotoksiążkę. Zdjęcia nie muszą przedstawiać tylko solenizanta czy też członków rodziny. Oczywiście, takie zdjęcia budzą szczególny sentyment, ale poza nimi można wybrać również fotografie natury czy architektury - na przykład z miejsc, w których byliście razem. Ponadto fotoksiążka na 50. urodziny umożliwia zamieszczenie w jej wnętrzu tekstów. Mogą to być wasze ulubione powiedzonka, inspirujące cytaty czy też piękne życzenia urodzinowe.

Niesamowicie wiele możliwości podczas projektowania

Książka ze zdjęciami może wyglądać bardzo różnie, dzięki wielu szablonom, które proponujemy. Poniżej przybliżamy Ci, jakie opcje masz do dyspozycji projektując produkt w kreatorze online lub naszym programie projektowym CEWE Fotoświat.

Wiele formatów fotoksiążek urodzinowych

Z okazji 50 lat bardzo chętnie wybierana jest fotoksiążka w dużym formacie. Dzięki temu zdjęcia są większe, a całość prezentuje się wystawnie i elegancko. Jednak masz do dyspozycji również małe fotoksiążki A5*. Niezależnie od rozmiarów Twojej fotoksiążki zawsze wygląda ona niezwykle estetycznie. Do produkcji wykorzystujemy świetnej jakości papier kredowy oraz fotograficzny.

Piękna okładka i uszlachetnienia

Wyjątkowa fotoksiążka na 50. urodziny to prawdziwy zbiór wspomnień, który zasługuje na piękną oprawę. Możesz postawić na tradycyjną twardą okładkę, ale także na miękką, zeszytową, z eko skóry lub płócienną. Dwie ostatnie opcje i twarda okładka będą doskonałe na prezent, ponieważ są najbardziej odporne na upływ czasu. Dodatkowe zdobienia sprawiają, że fotoksiążka na 50. urodziny przybiera formę jeszcze bardziej elegancką. Zdobienia, nazywane uszlachetnieniami okładki, to możliwość uzyskania wypukłych liter lub elementów ozdobnych w kolorze złota, srebra, różowego - złota albo przy pomocy dekoracyjnego lakieru.

Opakowanie prezentowe

Fotoksiążka na urodziny od CEWE może zostać przez nas pięknie opakowana. Dla wszystkich dużych formatów oferujemy specjalnie przygotowane pudełko prezentowe, a dla formatu kwadratowego XL wsuwane etui. Dzięki temu, po zaprojektowaniu i zamówieniu fotoksiążki, możesz otrzymać ją od razu gotową do wręczenia!

Pamiętaj, że na urodziny możesz także podarować odbitki, zarówno te małe, jak i duże, jak i foto kalendarz, który rozpoczniesz od dowolnego miesiąca!