CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotoksiążka dla Mamy

Mama to osoba, która jest z nami od początku naszego życia. To ona troszczy się o nas jeszcze przed narodzinami i dba, żeby niczego nam nie brakowało już od pierwszego oddechu, często nie zważając na własne zmęczenie. To często też nasza najlepsza przyjaciółka, czy babcia naszych dzieci. Przekaż wszystkie ciepłe uczucia w CEWE FOTOKSIĄŻCE dla Mamy i powiedz jej zdjęciami ile dla Ciebie znaczy.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla Mamy

Prezent, który na zawsze zapamięta Twoja mama

Możliwość personalizacji

Fotoksiążka dla mamy to atrakcyjny wizualnie spersonalizowany produkt, a jego głównym zadaniem jest bezpieczne przechowywanie zdjęć, a zarazem wspomnień. Fotoksiążka może być cenną pamiątką rodzinną, prezentem na specjalne okazje, takie jak na przykład Dzień Mamy, Dzień Babci i Dziadka, urodziny, komunia i wiele innych.

Fotoksiążki charakteryzują się możliwością personalizacji oraz edycji właściwie każdej jej części. Możesz wybrać format, rodzaj papieru, kolorystykę, wnętrze, zdobienia czy okładkę. CEWE daje Ci możliwość wprowadzenia zmian i przeniesienia własnego projektu na drukowaną fotoksiążkę. Możesz dopasować design w zależności od okazji lub osobowości obdarowywanej osoby. Książka ze zdjęciamina Dzień Mamy to niezwykły pomysł, który pozwala w piękny i praktyczny sposób przechowywać fotografie.

Fotoksiążka na Dzień Mamy - dlaczego warto?

Dzień Matki jest obchodzony w Polsce 26 maja. Z tej okazji dzieci w różnym wieku przygotowują upominki, np. kwiaty, słodycze, kartki i inne, większe i mniejsze prezenty. Fotoksiążka na Dzień Mamy to piękny i trwały prezent, który pozwoli zachować wspomnienia z różnych chwil, np. rodzinnych uroczystości, wyjazdów i wakacji, ale także zwykłych momentów z codziennego życia.

Fotoksiążka na Dzień Matki to upominek, który możesz zaprojektować samodzielnie. Mama z pewnością doceni fakt, że poszczególne strony były wymyślone i wypełnione według Twojej własnej wizji.

Ponadto, w dzisiejszych czasach, kiedy większość zdjęć przechowujemy tylko w formie cyfrowej, warto zainwestować w odbitki, które pozwolą nam cieszyć się nimi w sposób bardziej fizyczny.

Jakie zdjęcia wybrać do fotoksiążki dla mamy?

Wybór zdjęć do fotoksiążki zależy w dużej mierze od Twoich indywidualnych preferencji i celu, jaki ma spełniać taka forma przedstawienia fotografii. Być może chcesz zrobić mamie niespodziankę, która ją rozśmieszy? W takiej sytuacji dobrym pomysłem będzie wybranie najbardziej zabawnych zdjęć z Waszej wspólnej historii. Można wybrać także zdjęcia z różnych okresów życia mamy, np. z dzieciństwa, szkolnych lat, wakacji, ważnych wydarzeń rodzinnych, przełomowych momentów czy podróży. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać zdjęcia jednego konkretnego tematu, na przykład krajobrazów, zwierząt lub zabytków z ulubionych miejsc.

Podczas wyboru zdjęć warto zwrócić również uwagę na ich jakość. Dobrze, jeśli są wyraźne, nierozmazane, ostre. Im lepsze zdjęcia wybierzesz, tym efekt końcowy będzie bardziej zachwycający. Do fotoksiążki na Dzień Mamy możesz wyselekcjonować zarówno zdjęcia w pionie, jak i te w poziomie.

Fotoksiazka na Dzien Mamy - cena

Fotoksiążka dla mamy może mieć różną cenę w zależności od tego, jaki produkt ostatecznie wybierzesz.

Oto kilka czynników, które bezpośrednio wpływają na cenę fotoksiążki: format, rodzaj okładki, rodzaj papieru, ilość stron, wybrane uszlachetnienie okładki, zamówienie z pudełkiem prezentowym lub bez. Im fotoksiążka większa i im więcej dodatków posiada tym będzie droższa. Przykładowo cena za małą fotoksiążkę zaczyna się już od 35,99 zł.

Uszlachetnienie okładki fotoksiążki dla mamy

Projektując swoją własną fotoksiążkę na Dzień Mamy, możesz zaznaczyć opcję uszlachetnienia okładki. Oznacza to, że napis na okładce (np. Kochanej Mamie, Czy wiesz Mamo, jak bardzo Cię kocham itp.) może być wypukły i mieć kolor złota, srebra, różowego złota albo zostać pomalowany lakierem dekoracyjnym).

Wiele różnych możliwości projektowania

Fotoksiążka na Dzień Matki może zostać wydrukowana w aż 9 różnych formatach. Okładka produktu może być z kolei twarda, miękka, zeszytowa, eko skóra, płócienna. Dzięki wielu opcjom spersonalizujesz fotoksiążkę biorąc pod uwagę gust swojej mamy. Podczas edycji fotoksiążki należy wybrać pomiędzy papierem fotograficznym (matowym premium, matowym lub błyszczącym) lub papierem do druku cyfrowego (błyszczącym, matowym, matowym premium). Z łatwością dodasz do swojego projektu teksty, które urozmaicą treść produktu.