CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Taty

Pomagał Ci wstawać po upadkach podczas jazdy na rowerze, uczył majsterkować i nawet jeśli nie zawsze rozumiał, to zawsze jest obok, kiedy tego potrzebujesz – Twój Tata. Stwórz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ dla Taty i pokaż mu, jak bardzo doceniasz jego wsparcie. Na pewno macie wiele wspólnych zdjęć, zarówno z Twojego dzieciństwa, jak i bardziej współczesnych. Wybierz te, które wywołają uśmiech na jego twarzy i podaruj w niepowtarzalnej oprawie, do której będzie mógł sięgnąć w każdej chwili.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla taty

Świetny pomysł na prezent!

Prezent, który uszczęśliwi Twojego tatę!

Fotoksiążka dla taty to produkt, który możesz wręczyć zarówno na Dzień Ojca, jak i z innej okazji, np. urodzin czy imienin. Bywa także prezentem bez okazji. Byliście z tatą na ciekawej wycieczce i robiliście mnóstwo zdjęć? A może wykonaliście spontaniczną sesję tacie i jego wnukom? Każda sytuacja jest dobra, aby podarować fotoksiążkę w ładnej oprawie, wypełnioną śmiesznymi, wzruszającymi lub ważnymi dla Was zdjęciami. Fotoksiążka nie musi przedstawiać tylko i wyłącznie fotografii osób z Waszej rodziny.

Jeśli pasją Twojego ojca jest jazda konna, motoryzacja, gotowanie, majsterkowanie, gra aktorska albo cokolwiek innego, to możesz stworzyć wspaniałą fotoksiążkę tematyczną. Przykładowo, zbierz wszystkie dobre zdjęcia koni ze stadnin, w których byliście i zaprojektuj fotoksiążkę wraz z opisami. Tekst zapisany na stronach książki będzie utrwalał w Waszej pamięci najlepsze momenty.

Fotoksiążka na Dzień Ojca - z jakich opcji warto skorzystać?

Jeśli chcesz zrobić tacie wyjątkową niespodziankę, u nas masz do dyspozycji mnóstwo ciekawych możliwości projektowania. W Kreatorze online albo programie CEWE FOTOŚWIAT wybierzesz jeden z wielu atrakcyjnych wizualnie szablonów (układów zdjęć). Dzięki temu cały proces tworzenia fotoksiążki na Dzień Ojca stanie się szybki i intuicyjny.

Możesz skorzystać także z opcji projektowania produktu od zera bez szablonu. Jeśli fotoksiążka na Dzień Taty ma się prezentować okazale, wykorzystaj efekty specjalne, takie jak uszlachetnienie okładki. Może to być np. złocenie lub srebrzenie tytułu fotoksiążki. Twarda oprawa będzie najbardziej trwała, ale dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, każda z dostępnych okładek długo zachowuje swój nienaganny stan. Warto skorzystać także z możliwości zamówienia dopasowanego pudełka prezentowego, które jest dostępne do dużych formatów fotoksiążek. Dzięki temu wyślemy Ci produkt gotowy do wręczenia z okazji Dnia Taty.

Jak wypełnić fotoksiążkę na Dzień Ojca? Inspiracje

Na początku wspomnieliśmy, że każda okazja może być dobra, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcia, a następnie umieścić je w fotoksiążce. Poniżej przedstawiamy Ci dodatkowe pomysły, które możesz wykorzystać w trakcie projektowania.

  1. Fotoksiążka dla taty może chronologicznie przedstawiać całe jego życie - od narodzin, przez okres nastoletni, aż do teraz. Zdjęcia wykonane lata temu zwykle nie zachowują swojej wyrazistości i kolorytu, a z czasem mogą zupełnie się zniszczyć. Dlatego warto wydrukować je w fotoksiążce i zachować na dłużej.
  2. Ułożenie chronologiczne to jedna z opcji, ale ciekawym pomysłem jest także stworzenie fotoksiążki prezentującej wyjątkowe okazje, np. fotografie z uroczystości urodzinowych Twojego taty lub laurek, które wykonywałaś dla niego w przeszłości właśnie z okazji Dnia Taty.
  3. Prostym i sprawdzonym pomysłem jest wzięcie do ręki starych albumów, przejrzenie ich i zastanowienie się nad koncepcją fotoksiążki. Mogą się w niej znaleźć po prostu Wasze ulubione fotografie, do których najchętniej wracacie.
  4. Cała fotoksiążka na Dzień Ojca może zostać wypełniona fotografiami Waszego taty i Was. Wspólne zdjęcia pokażą więź, wspólnie wykonywane aktywności i wszystkie inne cudownie spędzone chwile.

Fotoksiążka na Dzień Taty - łatwe projektowanie krok po kroku

CEWE FOTOKSIĄŻKA na Dzień Taty to gwarancja świetnej jakości i wysokiej trwałości. Do produkcji wykorzystujemy tylko najlepszy papier. Spersonalizowana fotoksiążka dla taty nie straci więc swoich żywych kolorów nawet po długim czasie. Wykorzystując program CEWE FOTOŚWIAT lub Kreator online zostaniesz poprowadzona krok po kroku przez wszystkie opcje. Na początek wybierasz format, rodzaj okładki, papieru i dodatkowe opcje. Te ostatnie to możliwość zamówienia pudełka prezentowego i dodania uszlachetnienia okładki.

W kolejnym kroku decydujesz, jaki układ ma mieć Twoja fotoksiążka, a następnie przechodzisz do dodawania wybranych fotografii, tekstów i dodatkowych ozdób, np. ramek i grafik. Pamiętaj, że szablon (układ) zawsze możesz zmienić, podobnie jak wiele innych opcji. Zapraszamy do projektowania fotoproduktów! Możesz również zdecydować się na wywołanie zdjęć z Waszych ulubionych podróży bądź na kalendarz ze zdjęciami!