CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA na roczek dziecka

Pierwszy uśmiech dziecka, pierwszy ząbek, pierwszy kroczek, pierwsze słowo – to takie chwile, które każdy z nas chciałby zatrzymać na zawsze i móc do nich wracać. Wzbudzają niepohamowaną radość, a co najważniejsze, są to takie wyjątkowe momenty, które przeżywamy wspólnie z dzieckiem. Zachowaj te wszystkie piękne wydarzenia na zdjęciach i stwórz z nich CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na roczek swojego dziecka. Taka fotoksiążka na roczek to idealny prezent także dla siostry czy przyjaciółki.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka na roczek

Najważniejsze momenty z życia maluszka

Roczek Twojego maluszka

Pierwszy rok od momentu pojawienia się dziecka to niezwykły czas dla całej rodziny. Jej nowy członek to wiele radości oraz miłości, przekazywanej w codziennych, czułych gestach. Choć dla rodziców maluch na zawsze pozostanie ich ukochanym szkrabem, czas może zlecieć nieubłaganie i nim się obejrzą, ich pociecha pójdzie już do szkoły. Dlatego tak ważne jest, aby zachować jak najwięcej cudownych wspomnień dzięki zdjęciom, zgromadzonym w dedykowanej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Fotoksiążka na roczek to nowoczesna forma przechowywania ulubionych fotografii, które niosą za sobą historię pierwszego roku życia maluszka. Dzięki niej można bez końca wracać do tego niezwykłego czasu, przypominając sobie wszystkie chwile z uśmiechem i nostalgią. Sprawdź, dlaczego warto sięgnąć po fotoksiążkę z pierwszym rokiem życia dziecka.

Fotoksiążka pierwszy roczek - zatrzymaj pędzący czas na zdjęciach

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak szybko płynie czas, póki nie spojrzymy na nasze dzieci. Teraz masz możliwość zatrzymać czas i zachować wyjątkowe chwile na dłużej. Specjalna fotoksiążka pierwszy roczek to miejsce, w którym zbierzesz wszystkie zdjęcia malucha w jedną, piękną całość. Nowoczesna forma książki pozwala Ci wracać do najlepszych momentów i przeżywać je na nowo w dowolnym momencie. Sprawdź także wywoływanie zdjęć online, co pozwoli Ci szybko cieszyć się pięknymi odbitkami przez wiele lat!

Jej smukła budowa sprawia, że nie zajmuje wiele cennego miejsca, a jednocześnie doskonale będzie wyglądała pośród lektur na regale czy półce. Zdjęcia w jej wnętrzu możesz ułożyć chronologicznie, od pierwszej fotografii tuż po porodzie po zdjęcie z tortem na pierwsze urodziny. Przekonaj się, jak wiele cennych momentów możesz w niej schować, aby móc je wspominać przez kolejne lata.

Fotoksiążka roczek - pamiątka dla całej Waszej rodziny

Zdjęcia z pierwszego roku życia dziecka to pamiątka, do której każdy członek rodziny będzie chciał wracać. Wybór spośród większych formatów pozwoli Ci się cieszyć wspomnieniami w gronie najbliższych tak, aby każdy mógł na nowo uczestniczyć w tych niepowtarzalnych chwilach. Książka ze zdjęciami mój pierwszy rok pełna fotografii, zapisów dat czy ważnych chwil w życiu to również coś, co z chęcią obejrzy Twoje dziecko, gdy już podrośnie. W ten sposób możesz mu opowiedzieć, jak przeżywaliście te pierwsze chwile razem z nim, jakie było jego pierwsze słowo czy kiedy dziecko zaczęło stawiać pierwsze kroki. Dzięki wspólnie spędzonym chwilom przy kolekcji fotografii będziecie mogli poczuć tę szczególną dla Was bliskość po raz kolejny.

Książka mój pierwszy rok życia - co warto umieścić w fotoksiążce?

Zastanawiasz się, co powinno znaleźć się w fotoksiążce na roczek? Jej niezwykła forma pozwala Ci schować w środku wszystkie chwile, które są dla Was najcenniejsze. To mogą być zdjęcia najważniejszych momentów, w tym pierwszy ząbek, pierwszy uśmiech czy pierwsza ulubiona zabawka. Doskonale wpasują się również fotografie codziennych chwil, jak kąpiel, zabawa, jedzenie lub drzemka. W fotoksiążce warto zawrzeć zdjęcia malucha z najbliższą rodziną, aby każdy z Was znalazł w niej miejsce dla siebie. Co więcej, masz również możliwość dodania materiału wideo, gdy maluch wypowiada pierwsze słowo lub stawia pierwsze kroki. Dzięki wygenerowaniu dedykowanego kodu QR, po jego zeskanowaniu na telefonie, pojawi się zapisany materiał, wywołując wiele radości i uśmiechu. Przechowuj w fotoksiążce wszystkie ulubione wspomnienia, aby mieć je już zawsze pod ręką.

Zaprojektuj wyjątkowy prezent!

Szukasz oryginalnego prezentu dla Twoich bliskich, którzy zostali rodzicami? Postaw na spersonalizowany fotoprezent pełen wspólnych, rodzinnych fotografii. Fotoksiążka na roczek to doskonała propozycja na prezent dla młodych rodziców, którzy posiadają cyfrową kolekcję zdjęć swojego maluszka. Teraz możesz im ją wręczyć w pięknej, stylowej formie fotoksiążki, dzięki której będą mogli na nowo celebrować pierwszy rok życia ze swoim dzieckiem. Taki upominek trafi prosto w serce, pozostając z nimi na długie lata. Podaruj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ swoim najbliższym.