CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA świąteczna

Wyjątkowe, rodzinne chwile nie tylko od święta – zbierz Wasze ulubione zdjęcia i podaruj je w prezencie prosto od serca komuś bliskiemu. Zapach świerkowej choinki, aromat kompotu z suszu wydobywający się z kuchni i cała rodzina w jednym miejscu to idealna okazja, żeby powspominać wspólne wyjazdy, urodzinowe spotkania czy ważne rocznice. Możesz zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ świąteczną, którą wydrukujesz w kliku egzemplarzach, żeby każdy członek rodziny mógł wrócić do domu z własnym.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Daniel Cz. z Rudy Śląskiej

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Joanna B z Siechnic

– Magdalena D. z Opola

– Paulina C. z Warszawy

– Arnika S. z Darłowa

– Romuald Ś. Z Poznania

– Marta B. z Warszawy

– Magdalena K. z Łaniewa

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka świąteczna

Magia wspólnych chwil w wyjątkowej oprawie

Idealny prezent na święta Bożego Narodzenia

Fotoksiążka świąteczna to produkt, który możesz wykorzystać na wiele sposobów. Jednocześnie jest to unikatowy pomysł na prezent świąteczny, ponieważ fotoksiążkę projektujesz własnoręczne. Czas Świąt Bożego Narodzenia to szczególny okres, który wiąże się ze spędzaniem w gronie najbliższych osób.

Świąteczna fotoksiążka pomoże upamiętnić te magiczne chwile, tworząc piękny album, w którym zamieścisz wspólne fotografie zrobione pod choinką, kolacji wigilijnej, rozpakowywania prezentów czy uroczyste dekoracje choinkowe. Każda strona fotoksiążki stanie się oknem do przeszłości, pozwalając Wam przenieść się w te wyjątkowe momenty, nawet wówczas, gdy Święta Bożego Narodzenia już miną.

Spraw sobie wspaniałą pamiątkę z okazji Świąt

Projektując swoją własną fotoksiążkę świąteczną, zgromadzisz najpiękniejsze zdjęcia z tego wyjątkowego okresu. Każda strona może być wypełniona zdjęciami bliskich rozmów, dekoracji świątecznych, prezentów i wszystkich innych wspólnie spędzonych chwil. Możesz także sfotografować wszystkich swoich bliskich - każdego na odrębnym zdjęciu, a później wspólnie, żeby podkreślić wartość, jaką niesie za sobą rodzina.

Seria fotoksiążek świątecznych - twórz kolekcję niezapomnianych chwil

Doskonałym pomysłem jest również tworzenie kolekcji fotoksiążek świątecznych, z każdej wspólnie spędzonej Wigilii. Dzięki temu będziecie mogli śledzić i upamiętniać rozwój Waszej rodziny. Każda fotoksiążka będzie opowiadać historię Waszych świątecznych tradycji, uwieczniając kolejne lata pełne miłości, radości i wzruszeń. Przeglądając fotoksiążki w przyszłości, będziecie wspominać wspólne świąteczne przygotowania, smak wigilijnych potraw i uśmiechy na twarzach Waszych najbliższych. Tworzenie serii fotoksiążek świątecznych jest nie tylko wspaniałym sposobem na zachowanie wspomnień, ale także budowaniem więzi rodzinnych i kontynuowaniem pięknej tradycji przez pokolenia.

Piękna fotoksiążka na Święta - pamiątka dla Wszystkich członków rodziny

Chcesz zaskoczyć wszystkich członków Twojej rodziny i podarować im spersonalizowany prezent prosto z serca? Piękna fotoksiążka na Święta to doskonała pamiątka, która zachwyci wszystkich. Każdy z członków rodziny z pewnością doceni Twoje zaangażowanie w stworzenie fotoksiążki świątecznego według Twojego pomysłu. Niezależnie od wieku czy zainteresowań, fotoksiążka świąteczna będzie prezentem, który dostarczy radość i wzruszenie. To wyjątkowa okazja, aby podziękować za miłość i wsparcie, jakie otrzymujesz od swoich bliskich, tworząc pamiątkę, którą będą mogli cieszyć się przez wiele lat.

Zaprojektuj fotoksiążkę dla seniorów rodu

W fotoksiążce świątecznej na prezent niekoniecznie muszą się znaleźć wyłącznie zdjęcia tematyczne. Taki produkt to niezwykle trafny pomysł na prezent dla babci czy dziadka, którzy preferują oglądać fotografie w formie papierowej.

Możesz wykorzystać stare fotografie, zapisane wspomnienia i historie, aby stworzyć wyjątkową opowieść, która będzie cieszyć serca seniorów. Pamiętaj bowiem, że w fotoksiążce świątecznej możesz zamieści także cytaty i inne teksty przywołujące żywe wspomnienia.

Dodaj uszlachetnienia w kolorze złotym, napisy i stylowe ramki, aby podkreślić wartość tych szczególnych wspomnień. Fotoksiążka świąteczna dla seniorów rodu to wzruszający prezent, który stanie się dla nich ulubionym albumem.

Jak zaprojektować fotoksiążkę świąteczną?

Projektuj swoją fotoksiążkę w bardzo prosty sposób, dzięki naszemu intuicyjnemu programowi CEWE Fotoświat lub Kreatorowi online. Do dyspozycji będziesz mieć wiele tematycznych clipartów, które stanowią świetną ozdobę fotoksiążki. W kategorii clipartów Boże Narodzenie znajdziesz choinki, bałwanki, pierniki, renifery i wiele więcej. Dodaj je w różnych miejscach na kartach fotoksiążki, a świetnie przyozdobią wybrane fotografie.

Wyjątkową opcją jest także uszlachetnienie okładki fotoksiążki świątecznej, zwłaszcza to w kolorze złota, które idealnie wpisuje się w estetykę Świąt Bożego Narodzenia.