CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla Babci

Osoba, która kocha swoje wnuki BEZWARUNKOWO - Babcia. Podaruj jej wyjątkową niespodziankę w postaci fotoksiążki ze zdjęciami wnuków. Przywołaj wspomnienia i radosne wydarzenia z ostatniego roku i zbierz je wszystkie razem w CEWE FOTOKSIĄŻCE dla Babci. Prezent doskonały na Dzień Babci, ale także na każdą inną okazję - doceń ciepło, jakim obdarowuje Cię Twoja własna Babcia.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Aleksandra M. z Kostrzyna nad Odrą

– Tadeusz L. z Olsztyna

- Jolanta O. z Sępólna Krajeńskiego

- Marek K. z Chorzowa

– Katarzyna Ś. z Poznania

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Wojciech W. z Katowic

– Jerzy P. z Łodzi

– Joanna B z Siechnic

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla babci

Piękny upominek od serca

Personalizowana fotoksiążka dla babci

Babcia to jedna z tych osób, które zajmują w naszych sercach specjalne miejsce. Jest jednym z głównych filarów rodziny, który odgrywa ogromną rolę w jej funkcjonowaniu. Dba o swoje wnuki, pokazując im świat, ucząc i bawiąc jak nikt inny. To właśnie z osobą babci wiążą się wspomnienia wspólnie czytanych bajek, gotowania pysznych potraw czy wyjątkowych spacerów. Za jej ciepło oraz codzienne starania, a także ogromną miłość do rodziny warto podarować jej prezent stworzony samodzielnie. Bez względu na to, czy szukasz upominku na urodziny, imieniny, Dzień Babci lub święta Bożego Narodzenia, dedykowana fotoksiążka dla babci będzie najlepszym wyborem. Poznaj wszystkie jej możliwości i podaruj swojej babci książkę o wyjątkowym znaczeniu.

Wszystkie lata w jednej fotoksiążce dla babci

CEWE FOTOKSIĄŻKA dla babci to innowacyjny produkt, który pozwoli Ci zamknąć w jednej, stylowej formie wszystkie najważniejsze wspomnienia zachowane na fotografiach. Dzięki szerokim możliwościom personalizowania książki, możesz ją stworzyć dokładnie tak, aby przypadła do gustu Twojej babci. Jeżeli posiadasz odbitki zdjęć z jej życia od najmłodszych lat, możesz je umieścić na stronach chronologicznie. W ten sposób bez trudu opowiesz historię babci od czasów jej dzieciństwa, przez młodość, małżeństwo oraz powiększanie rodziny. Na końcu zostanie jeszcze wiele miejsca na fotografie z najnowszych czasów spędzonych razem z wnukami.

Dzięki temu przypomnisz babci o jej ulubionych chwilach w życiu i nadasz im zupełnie nową, piękną oprawę. Taki upominek pozwoli jej wracać w dawne czasy myślami i z uśmiechem wspominać wszystkie etapy swojego życia, a także snuć opowieści w gronie najbliższych.

Zaprojektuj samodzielnie fotoksiążkę dla babci

Doskonałym wykorzystaniem fotoksiążki z dedykacją dla Twojej babci będzie wypełnienie jej wieloma rodzinnymi kadrami, zgromadzonymi na przestrzeni lat. Dzięki różnym formatom fotoksiążki, możesz ją zaplanować dokładnie tak, jak potrzebujesz, bez trudu mieszcząc w niej całą kolekcję fotografii. Warto wybrać zdjęcia z udziałem babci na różnych rodzinnych okazjach, gdy mieliście czas by być razem. Między kolejnymi kadrami możesz dodać pole tekstowe z życzeniami lub cytatami, które idealnie uzupełniają całą kompozycję. Fotografie z dziećmi, wnukami i bliskimi w różnych sytuacjach sprawią babci wiele radości oraz wywołają przyjemną nostalgię. Dzięki tej cudownej pamiątce zawsze będzie mogła mieć swoją rodzinę na wyciągnięcie ręki, nawet jeśli dzielą Was kilometry.

Fotoksiążka na Dzień Babci - idealny pomysł na prezent

Jeżeli szukasz niecodziennego i oryginalnego pomysłu na upominek z okazji święta Twojej babci, mamy dla Ciebie doskonałą propozycję. Fotoksiążka na Dzień Babci to miejsce, w którym bez trudu wyrazisz swoje emocje oraz podziękujesz jej za wszystkie wspólne lata.

Możesz w niej ułożyć najważniejsze fotografie, które uświadomią babci, jak bardzo jest kochana i doceniana. Fotoksiążka na Dzień Babci to idealna propozycja, która dzięki swojej nowoczesnej formie bez trudu zmieści się na każdej półce. Fotografie w jej wnętrzu pozostaną pełne koloru, a solidna budowa oraz wykorzystanie wysokiej jakości materiałów dadzą jej wytrzymałość na lata. To idealny sposób przechowywania zdjęć, który umożliwia łatwe przeglądanie wspomnień w gronie całej rodziny. Podziękuj babci w najpiękniejszy sposób, wykorzystując chwile zatrzymane na zdjęciach.

Zapakuj i wręcz wyjątkowej osobie!

Aby fotoksiążka była wygodna do oglądania mimo słabszego wzroku u starszych osób, polecamy jeden z większych formatów, który zapewni odpowiedni komfort przeglądania. Dodatkowo planując fotoksiążkę na prezent dla babci możesz również skorzystać ze specjalnego pudełka prezentowego. Opcja dostępna jest dla dużych formatów, dzięki czemu doskonale uzupełni Twój podarunek. Specjalne opakowanie ochroni fotoksiążkę przed kurzem lub zabrudzeniami, prezentując się cudownie na regale. Nie szukaj kolejnych gotowych pomysłów na prezent - podaruj swojej babci coś równie wyjątkowego, jak ona sama.

Sprawdź pozostałe pomysły na Dzień Babci i Dzień Dziadka!