CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

CEWE FOTOKSIĄŻKA przedszkolaka

Podsumuj osiągnięcia Twojego dziecka z czasów przedszkola - pierwsze rysunki, spotkania z nowymi kolegami i koleżankami, czy wycieczki. Zachowaj w fotoksiążce przedszkolaka wyjątkowe chwile na lata! To idealna pamiątka dla całej rodziny, a później sentymentalny upominek dla dorosłego dziecka.

  • wiele formatów do wyboru
  • możliwość wyboru rodzaju okładki, papieru oraz bindowania
  • możliwość uszlachetnienia okładki fotoksiążki
  • szerokie możliwości projektowe: cliparty, ramki, zdobienia
  • wyjątkowa jakość dla utrwalenia wyjątkowych chwil
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

A4* pionowa, A4* pozioma, A5* pozioma, kwadratowa, kwadratowa XL, kwadratowa mała, XXL pionowa, XXL pozioma, mini i mała

Okładka:

Twarda, miękka, zeszytowa, skórzana, płócienna

Papier:

Kredowy oraz fotograficzny

Bindowanie:

Klasyczne lub Lay-Flat

Dodatki/zdobienia:

Uszlachetnienie okładki (w kolorze złota, srebra, różowego złota oraz przy pomocy lakieru dekoracyjnego)

Opakowanie prezentowe:

Pudełko prezentowe (dla formatów: A4* pionowa, A4* pozioma, kwadratowa XL, XXL pionowa, XXL pozioma).

Etui wsuwane (dla formatu: kwadratowa XL).

Nasi klienci polecają

– Arnika S. z Darłowa

– Izabela W. z Nowego Żmigrodu

– Radosław P. z Ostrowa Wielkopolskiego

– Magdalena K. z Łaniewa

- Agata Z. z Warszawy

– Kazimierz W. z Gdyni

– Magdalena K. z Warszawy

– Iwona Z. z Borne Sulinowo

– Edyta Ł. z Serocka

Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA - jeszcze bardziej wyjątkowa!

Istnieje wiele sposobów na spersonalizowanie Twojej fotoksiążki - od rodzaju i grubości papieru po wygląd tekstu na okładce. Poznaj szereg elementów, dzięki którym Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA będzie tak osobista, jak to tylko możliwe.

Papier kredowy

Papier kredowy dostępny jest w 3 wariantach: matowy i błyszczący o gramaturze 200 g/m2 oraz głeboki mat o gramaturze 160 g/m2. Od wybranego rodzaju papieru zależy maksymalna liczba stron do wykorzystania oraz format CEWE FOTOKSIĄŻKI, np. papier matowy daje możliwość wykorzystania 202 stron dla wszystkich dostępnych formatów i rodzajów okładek. Przy papierze kredowym stosujemy bindowanie klasyczne dające efekt tradycyjnej oprawy książkowej.

Papier fotograficzny

Dostępny w 3 wariantach o gramaturze ponad 360 g/m2. Daje możliwość zastosowania bindowania typu Lay-Flat, które idealnie sprawdza się w przypadku zdjęć panoramicznych, prezentując je na dwóch sąsiadujących stronach bez ucinania obrazu na zagięciu. Warianty: matowy, matowy Premium oraz błyszczący. Przy papierze fotograficznym wykorzystywane jest naświetlanie, zamiast nadruku. Maksymalna liczba stron przy zastosowaniu tego papieru wynosi 130.

Rodzaje okładek

Dostępne rodzaje okładek: twarda, miękka, zeszytowa, skórzana oraz płócienna. Wybrany rodzaj okładki determinuje wybór formatu CEWE FOTOKSIĄŻKI, papieru, rodzaju bindowania, możliwości zastosowania uszlachetnienia, a także liczbę stron. Na przykład, miękka okładka umożliwia zaprojektowanie maksymalnie 130 stron i dostępna jest dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa, A5* pozioma oraz mini.

Rodzaje bindowania

Oferujemy dwa rodzaje bindowania: klasyczne oraz Lay-Flat. Bindowanie klasyczne charakteryzuje się tym, że strony wewnętrzne oraz obydwie wyklejki połączone są wysokiej jakości klejem, co daje wrażenie prawdziwej książki. Dostępne jest dla wszystkich twardych okładek przy wyborze papieru do druku cyfrowego. Bindowanie Lay-Flat umożliwia rozłożenie fotoksiążki całkowicie na płasko, co sprawia, że nie dochodzi do ucięcia obrazu na środkowym zagięciu. Dostępna dla fotoksiążek na papierze fotograficznym.

Dodaj eleganckiego akcentu

Podaruj najpiękniejszym chwilom wyjątkową oprawę. Podkreśl piękno okładki swojego albumu i wyróżnij wybrane elementy za pomocą eleganckiego, wytłoczonego nadruku dostępnego w kolorze złota, różowego złota, srebra oraz lakieru dekoracyjnego. Uszlachetnij w ten sposób tekst, cliparty, ramki czy też inne elementy.

Dodaj kod QR z filmem

Wzbogać swój projekt o materiał wideo - nie trzymaj filmików w telefonie! Wybierz nagranie i umieść je w wybranym miejscu Twojej fotoksiążki. Podaruj szczęśliwe chwile nie tylko na zdjęciach - dzięki unikalnemu kodowi QR! Wystarczy, że prześlesz filmy do programu i dodasz je do fotoksiążki. Po wydrukowaniu, zeskanuj kod QR za pomocą smartfona i przeżyj miłe chwile na nowo.

Pudełko prezentowe na Twoją fotoksiążkę

Opraw CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w wyjątkowy dodatek, jakim jest pudełko prezentowe. Dostępne dla formatów: A4* pozioma, A4* pionowa, kwadratowa XL, XXL pozioma oraz XXL pionowa. Idealnie sprawdzi się do wyjątkowej prezentacji na półce w specjalnie wybranym miejscu Twojego domu. Skorzystaj także z możliwości dodatkowego ozdobienia Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI w formacie kwadratowym XL - zaprojektuj do niej etui wsuwane z własnym zdjęciem. Produkt jest idealnie dopasowany do formatu kwadratowego XL, niezależnie od wybranej jakości papieru oraz liczby stron.

Fotoksiążka - idealna na wiele okazji - zainspiruj się!

CEWE FOTOKSIĄŻKA to nie tylko doskonały pomysł na prezent, ale także idealny sposób na przechowywanie najcenniejszych chwil z Twojego życia lub życia Twoich bliskich.

Fotoksiążka dla przedszkolaka

Skarbnica wspomnień

Najcenniejsze zdjęcia przedszkolaka umieść w CEWE FOTOKSIĄŻCE!

Fotoksiążka dla przedszkolaka to wyjątkowa pamiątka z okresu dzieciństwa. Obserwując dzieci łatwo można zauważyć, jak szybko płynie cenny czas. Jeszcze niedawno pociecha stawiała swoje pierwsze kroki, a już za chwilę zacznie nową przygodę, jaką jest szkoła podstawowa. Warto pielęgnować wspomnienia związane z wczesnym dzieciństwem malucha, aby móc je wspominać z sentymentem nawet po latach, w gronie dorosłych. Wiedząc, jak ważne są chwile przechowywane w formie fotografii, stworzyliśmy specjalny projekt CEWE FOTOKSIĄŻKI, w którym umieścisz wszystkie najcenniejsze zdjęcia swojego przedszkolaka. Sprawdź, jakie możliwości oferuje oryginalna fotoksiążka Przedszkole i zamów swój niepowtarzalny projekt już dziś!

Niezwykła pamiątka, czyli fotoksiążka z przedszkola!

Fotoksiążka z przedszkola to nowoczesny sposób na przechowywanie ulubionych fotografii w niezwykle wygodnej formie. Jest jak klasyczna książka ze zdjęciami, dzięki czemu bez trudu zmieści się na półce lub regale, nie zajmując przy tym wiele miejsca. Wysokiej jakości druk na profesjonalnym papierze o odpowiedniej gramaturze sprawia, że wszystkie kadry zachowają swoją ostrość oraz szczegółowość, zachwycając przy tym paletą barw. Możesz w niej uszeregować zdjęcia z wycieczek, chwil w gronie przyjaciół, pierwszych zabaw karnawałowych lub konkursów i przedstawień. Dzięki poręcznej formie, fotoksiążka dla przedszkolaka zapewnia możliwość powrotu do wspomnień za każdym razem, gdy przyjdzie na to ochota. Stwórz z niej oryginalną pamiątkę rodzinną lub podaruj bliskiej osobie jako prezent, który wywoła wiele uśmiechu i wzruszenia!

Personalizowana fotoksiążka na zakończenie przedszkola

Każdy zakończony etap rozwoju dziecka warto odpowiednio uwiecznić. Wybierając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ na zakończenie przedszkola, możesz zaprojektować ją w całości według własnego pomysłu w zaledwie kilka minut. Nasz produkt wyróżnia możliwość wyboru jednego z dziewięciu dostępnych formatów, zaczynając od wersji Mini, aż po Panoramę XXL. Aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów, oferujemy także możliwość wyboru bindowania klasycznego lub Lay-Flat, które umożliwia otwarcie fotoksiążki dla przedszkolaka całkiem na płasko. Odpowiednio dobrana forma pamiątki pozwoli z łatwością cieszyć się nią w rodzinnym gronie. Lecz czy to wszystkie możliwości personalizacji produktu? Kto powiedział, że w naszej fotoksiążce możesz umieścić wyłącznie zdjęcia? W CEWE dajemy Ci możliwość tworzenia pól tekstowych, w których opiszesz wszystkie najważniejsze chwile, przedstawione na zdjęciach z przedszkola. Możesz również dodać specjalny kod QR, który po zeskanowaniu wyświetli materiał wideo z przedstawienia lub codziennych wygłupów przedszkolaka. A to wszystko w jednej, prostej i niepowtarzalnej fotoksiążce!

Jak powstaje fotoksiążka przedszkolaka?

Tworzenie własnego projektu fotoksiążki przedszkolaka to proces niezwykle prosty, zajmujący nie więcej niż kilkanaście minut. Wszystkie niezbędne czynności wykonasz z domu lub dowolnego miejsca na ziemi - wystarczy mieć pod ręką urządzenie mobilne, podłączone do internetu. Na naszej stronie internetowej wybierz interesujący Cię produkt, a następnie skorzystać z wygodnego programu CEWE FOTOŚWIAT.

Program możesz pobrać bezpłatnie na swoje urządzenie lub uruchomić go za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Czekają na Ciebie przydatne wskazówki, dzięki którym efekt końcowy będzie najlepszy. Wnętrze swojej fotoksiążki dla przedszkolaka urozmaicisz za pomocą ciekawych szablonów, dostępnych w wielu różnych wariantach. Zdjęcia możesz ułożyć w dowolnej konfiguracji, zmieniając ich wielkość. A kiedy projekt będzie już gotowy, wystarczy go zamówić, przekazując tym samym do realizacji. Prawda, że to dziecinnie proste?

Prezent? Przyda się pudełko!

Fotoksiążka przedszkolaka to idealny pomysł na prezent ze zdjęciem na wiele różnych okazji, zarówno dla chrześniaka, bratanicy czy kuzynka, jak i dla rodziców. W CEWE oferujemy możliwość zamówienia fotoksiążki w dużym formacie z dodatkowym pudełkiem prezentowym. Stylowe opakowanie dopasowane do wielkości produktu sprawi, że całość będzie od razu gotowa do wręczenia. Nie czekaj - zamów wyjątkową fotoksiążkę od CEWE!